Teren Agricol Extravilan Darova
3

Teren Agricol Extravilan Darova

Vand teren agricol extravilan in Comuna Darova Supafata totala este de 100 ha, formata din mai multe Cf-uri. Pretul este de 7000 euro /ha. Pentru detalii sunati la : 0799929444.

100 m2

Darova, Timis

Promovat
Vila pe parter în Dumbravita
9
1

Vila pe parter în Dumbravita

Duplexul este un proiect deosebit pe parter compartimentată astfel:living cu bucătărie open space și loc de luat masa,spațiu tehnic,1 dormitor cu baie proprie,al doilea dormitor cu dressing,1 baie cu duș,hol de intrare,terasa.Se vinde mobilat si utilat.

3200 EUR/m2 | 75 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara
7
1

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 65 mp utili + balcon si este situat la etajul 9 intr-un bloc izolat cu 10 etaje . - Hol de acces - Bucatarie - ...

1462 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Arhitectură interbelică reinterpretată contemporan
20

Arhitectură interbelică reinterpretată contemporan

Există case care impresionează prin dimensiuni sau finisaje. Și există case unde valoarea reală se simte altfel, prin lumină, proporții, liniște și felul în care spațiul reușește să transmită o stare aproape imediat ce intri. Această proprietate din zona Dealul Cetății le are pe ambele, și finisajele, ...

4409 EUR/m2 | 381 m2

Dealul Cetatii, Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa Giarmata la gri cu toate utilitatile - ID V5615
16
11

Casa Giarmata la gri cu toate utilitatile - ID V5615

ID intern: V5615 Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Giarmata. - Instalatia de curent electric realizata recent ! FOXFORT propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Giarmata, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de ...

1471 EUR/m2 | 170 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera in zona Ghencea
6
22

Vanzare garsoniera in zona Ghencea

Se ofera spre vanzare garsoniera in zona Ghencea,situata la etajul 5 8 cu suprafata de 34mp, la capatul liniei 41 Ghencea si 10 min pana la statie de metrou Favorit, zone comerciale in imediata apropiere.In pret este inclus si locul de parcare

1471 EUR/m2 | 34 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Vanzare garsoniera in zona Colentina
7
32

Vanzare garsoniera in zona Colentina

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Colentina Suprafata: 30mp Etaj:2 An de constructie:1977 Loc de parcare:Da Lift:Da Distanta de metrou: 15 minute de metrou Complet mobilat si utilat. IN APROPIERE REGASIM SCOLI,SPATII VERZI SI RESTAURANTE.

1567 EUR/m2 | 30 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare in zona Vitan
9
18

Apartament 3 camere de vanzare in zona Vitan

Apartament 3 camere de vânzare Vitan | 89 mp | 95.000 Oportunitate excelentă! Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Vitan, una dintre cele mai căutate zone din București, cu acces rapid către toate punctele de interes. Suprafață generoasă de 89 mp Compartimentare practică ...

1067 EUR/m2 | 89 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

De vanzare apartament cu 2 camere  in zona Buziasului
4
7

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului

Se vinde apartament cu 2 camere, 46 mp utili, la mansarda, 5 din 5, zona AEM, constructie 2016, blocul izolat termic, pereti BCA cu stalpi si centuri de beton. Ideal familie cu un copil. Puncte de interes din apropiere: statie STPT (tramvai 4, 8, 9 autobuz E2, M22), Profi (la coltul blocului), Auchan, ...

1413 EUR/m2 | 46 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

vanzare garsoniera in zona Aparatorii Patriei
7
23

vanzare garsoniera in zona Aparatorii Patriei

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Aparatorii Patriei Suprafata: 33mp Etaj: 3 An de constructie:1985 Loc de parcare:da Lift:nu Distanta de metrou: 7 minute. Complet mobilat si utilat.

1606 EUR/m2 | 33 m2

Aparatorii+Patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament de vanzare in Tineretului
5
32

Apartament de vanzare in Tineretului

Apartament 2 camere zona Tineretului. Apartament de vanzare zona tineretului situat in apropierea mijlaocelor de transport in comun si a magazinelor. Apartamentul dispune de asemenea de o suprafata de 54 mp,este situat la parterul unui bloc mix.Anul de constructie este 1980.

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Colentina
7
82

Garsoniera de vanzare in zona Colentina

Se oferă spre vânzare o garsonieră de 40 mp, situată în zona Colentina, la etajul 2 al unui bloc de 10 niveluri, construit în anul 1983 și prevăzut cu lift. Locuința este complet mobilată și utilată, oferind un spațiu practic și funcțional, potrivit atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Beneficiază ...

1175 EUR/m2 | 40 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Teren pentru casa individuala sau duplex de vanzare zona 14 Iulie
1
1

Oportunitate de investiție în Cluj-Napoca teren intravilan 540 mp. Investitorilor serioși li se oferă un teren strategic în cartierul Grigorescu zona 14 Iulie , ideal pentru dezvoltări rezidențiale premium, cu profitabilitate ridicată.   Suprafață: 540 mp; Front stradal: 18 ...

540 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

COMISION 0% Parcela de teren de 798 mp in Peciu Nou
7
1

COMISION 0% Parcela de teren de 798 mp in Peciu Nou

Teren intravilan de vanzare, pretabil pentru constructii in Peciu Nou, intr-o zona linistita si sigura. FOXFORT propune spre vanzare o parcela de teren intravilan pretabil pentru constructie casa/duplex, hala mica, aflata in Peciu Nou, avand o suprafata de 798 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de ...

798 m2

Peciu Nou, Timis

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere zona iancului
8
45

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere zona iancului

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere zona iancului,suprafata de 60mp utili situat la etajul 3 din 10 intr-un bloc renovat cu lift inclus,la 5 minute de metrou iancului.

1350 EUR/m2 | 60 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

De vanzare apartament o camera zona Torontalului
4
6

De vanzare apartament o camera zona Torontalului

Se ofera spre vanzare apartament cu o camera , zona Torontalului , etaj 2 , bloc izolat termic , centrala proprie , aer conditionat , complet mobilat si utilat. Suprafata utila 32 mp. Pentru mai multe informatii , sunati la nr afisat !

2188 EUR/m2 | 32 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii
3
5

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat . Ro

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.
7
10

Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.

De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Langa Scoala 30. Bloc izolat. Etaj 2. Model cu 2 bai.
16

Langa Scoala 30. Bloc izolat. Etaj 2. Model cu 2 bai.

De vanzare, langa scoala 30, zona Soarelui, la etajul 2 intr-un bloc anvelopat, model cu 2 bai, bucatarie spatioasa, dressing, balcon inchis, amenajat complet, cu centrala proprie, clima, partial mobilat si utilat, 139000 Euro, negociabil. 0755793075

2106 EUR/m2 | 66 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie
5
16

Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie

Oferim spre vanzare garsoniera in zona 13 Septembrie , an de constructie 1984 , cu o suprafata de 38mp , situata la etajul 4 Imobilul are un singur perete exterior, fiind situat la mijlocul palierului cu apartamente, astfel mentine foarte bine temperatura in interior, fiind totodata si silentios. Dispune ...

1395 EUR/m2 | 38 m2

13%2bSeptembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Comision 0% Panouri fotovoltaice. 5 camere. 3 bai. Teren generos
18
6

De vanzare, casa finalizata in Mosnita Noua, 5 camere, P+E+Pod117 mp utili, 4 dormitoare, dormitor cu baie proprie si dressing, dormitor la parter, placa de beton peste etaj, izolatie cu vata bazaltica, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, curent trifazic, ...

1444 EUR/m2 | 117 m2

Mosnita Noua, Timis

Salvează căutarea