Promovat
Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp
7

Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp

Agentia Dobrogea Imobiliare va prerzinta spre vanzare o caza batraneasca in zona Centrala, cu o suprafata aprox de 80 mp, situata pe un teren de 690 mp si o deschidere stradala de 11 ml. Imobilul are perete comun cu o alta proprietate, este compus din 3 camere, plus anexe, incalzirea se face cu sobe, ...

863 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament Pipera Voluntari 2cam 2bai - Privighetorilor
14
1

Apartament Pipera Voluntari 2cam 2bai - Privighetorilor

Apartament cu 2 camere situat in Voluntari, pe strada Aleea Privighetorilor nr. 86P, la parterul unui imobil construit in anul 2010. Locuinta este spatioasa, bine compartimentata si potrivita atat pentru locuire, cat si pentru investitie. Suprafata utila este de 51,85 mp, iar suprafata totala ajunge ...

2381 EUR/m2 | 52 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Apartament 3 camere, situat în Târgu Jiu, Str. G-ral Christian Tell
10

**Apartament de Vânzare – 3 Camere, Zona Centrală, Târgu Jiu** Agenția Imobiliară CASA TA vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat pe Str. G-ral Christian Tell, la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+4. Cu o suprafață utilă de 58 mp, acest apartament reprezintă o oportunitate ...

Targu Jiu, Gorj

Promovat
Teren Glamboc Deal, intravilan, asfalt, toate utilitatile
3
1

Teren Glamboc Deal, intravilan, asfalt, toate utilitatile

Agentia imobiliara Project Center va propune spre vanzare teren intravilan situat in zona Glamboc Deal, intravilan, in suprafata de 600 mp, avand deschidere de 24 m. Terenul are deschidere la asfalt si toate utilitatile sunt la limita proprietatii - apa, canal, gaz, curent. Terenul apartine unei zone ...

600 m2

Bascov, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

2038 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
6
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

va propune spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, mall-ul ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat Lipovei amenajat mobilat centrala proprie
7
1

Avem placerea de a va oferi un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, cu o suprafata utila de 56 mp si o suprafata totala de 60 mp, la etajul 4 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,in apropiere de Piata Agoalimentara, zona Lipovei,pozitionat cu vederea spre parcul de langa bloc. Apartamentul ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz
8
6

2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 47 mp, balcon, posibilitate de montare centrala proprie, etaj 2, zona Aradului langa restaurant Tinecz. Pret: 88000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1872 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam centrala proprie Parcul Botanic
6
17

3 cam centrala proprie Parcul Botanic

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp, 2 balcoane inchise, situat la etajul 7, bloc cu lit, bloc anvelopat, centrala proprie, aer conditionat, renovat, partial mobilat, boxă in subsolul blocului înscrisa în CF, zona Ultracentrala-Parcul Botanic-Iulius Mall. Pret: 149000 ...

2159 EUR/m2 | 69 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Vatra Luminoasa
5
29

Garsoniera de vanzare zona Vatra Luminoasa

Va prezentam o garsoniera situata la Etajul 2 8 decomandata bloc reabilitat termic mixt. Este spatioasa, camera avand 25mp, bucatarie mare patrate, intrare stradala , vedere spate, ferita de zgomotulk strazii. Se vinde mobilata si utilata ca in foto. Este situata chiar vis a vis de parcul National. Pozitie ...

1960 EUR/m2 | 25 m2

Vatra Luminoasa, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Casă P+E+M   Rm Valcea,Calea lui Traian nr 258   teren 376 mp   utilizare mixtă
20
1

Casă P+E+M Rm Valcea,Calea lui Traian nr 258 teren 376 mp utilizare mixtă

Proprietate situată în Râmnicu Vâlcea, pe Calea lui Traian, poziționată pe arteră principală, cu acces direct și vizibilitate bună, potrivită atât pentru locuire, cât și pentru activități independente. Imobilul este amplasat pe un teren intravilan de aproximativ 376 mp și este dispus pe parter, etaj ...

1108 EUR/m2 | 176 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Teren intravilan Bulevardul Carpenului, 400 mp
3
20

Teren intravilan Bulevardul Carpenului, 400 mp

Teren intravilan situat in Bulevardul Carpenului (strada cu 2 benzi pe sens si trotuare cu latimea intre 2-5 m). Suprafat teren: 400 mp Deschidere: 18 m Utilitati: asfalt, apa, canalizare, gaze, curent electric Certificat de urbanism emis in martie 2025: -Folosinta terenului: zona de locuinte individuale ...

400 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Apartament 2 camere decomandat zona Urusagului, et. 2, Comision 0%
5

Comision 0% pentru cumparator! Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate, situat pe strada Urusagului, în zona Terra, într-un bloc nou dotat cu lift. Locuința este amplasată la etajul 2 și are o suprafață utilă de 51.9 mp, completată de o terasă spațioasă de 8.7 mp, cu vedere spre ...

2023 EUR/m2 | 52 m2

Floresti, Cluj

Teren de vanzare cu suprafata 500 mp PUZ aprobat in Veterani Sibiu
1
6

Teren intravilan imprejumuit, de vanzare cu PUZ aprobat in Sibiu zona Veterani, cu o suprafata de 500 mp cu deschidere la strada, pretabil pentru constructia de casa cu regimul de inaltime (S+P+1+M, S+P+1+R, S+D+P+M, S+D+P+R). Procentul de ocupare al terenului (POT) este de maximum 35%, iar coeficientul ...

500 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament 3 camere, Ultracentral,cetrala termica,vedere panoramica asupra orasului
16

Va prezentam un apartament cu 3 camere Ultracentral vedere panoramică Etaj 9 Str. General Magheru Râmnicu Vâlcea, Etaj 9 11 - Bloc V1 (reabilitat complet). Un apartament rar în piața locală, care combină: poziție ultracentrală vedere panoramică spectaculoasă spații generoase și compartimentare ...

2183 EUR/m2 | 64 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 2 camere , Strada Dorna , Carpati 2 , et. 4 , 62.900 usor neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , pe Strada Dorna in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acoperis in stare buna , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 58 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are geamuri termopan ...

1084 EUR/m2 | 58 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament decomandat de vanzare 3 camere balcon parcare si curte
13
6

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 66 mp, zona Turnisor, Sibiu. Apartament la parter inalt, situat pe o strada privata din Turnisor. Avantaje majore ale acestui apartament: • Un loc de parcare inclus in pret ( acoperit) • Pretabil investitie sigura- apartamentul este inchirat ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Promovat
Casa P+1 tip  duplex- Bujoreni jud Valcea (N Residence)
15
1

Casa P+1 tip duplex- Bujoreni jud Valcea (N Residence)

Casă tip duplex P+1, construcție 2022, compartimentare eficientă, potrivită pentru familie. Construcție din cărămidă, placă beton, compartimentare practică, lumină naturală bună. Incalzire prin centrala termica pe gaz cu calorifere Suprafață construită desfășurată 142 mp Teren 276 mp 3 dormitoare ...

1513 EUR/m2 | 142 m2

Bujoreni, Valcea

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Aradului
7
14

Apartament cu 2 camere in zona Aradului

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1400 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam etaj intermediar mobilat si utilat Aradului
10
1

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat Aradului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, baie cu geam, su aprox 55 mp, mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala proprie, situat la atajul 3 din 4, zona Aradului Est. Pret: 94500 euro, usor neg Tel: 07 arata numarul

1718 EUR/m2 | 55 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie ETAJ 1 langa Spitalul Judetean
11
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp plus balcon, situat la etajul 1, centrala proprie, renovat, mobilat si utilat, la 2 minute de Spitalul Judetean. Pret: 103000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2289 EUR/m2 | 45 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Vanzare garsoniera zona Ozana
4
26

Vanzare garsoniera zona Ozana

De vanzare garsoniera , sector 3 Aleea Perisoru , etaj 4 , suprafata utila 15 mp etaj 3 an constructie 1982. Este situata in zona Ozana , Penny Pallady. Pentru mai multe informatii , sunati la nr afisat in anunt!!

1600 EUR/m2 | 15 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea