Promovat
 Teren extravilan de vânzare – Brăteni acces la Lac
4

Teren extravilan de vânzare – Brăteni acces la Lac

VEN Imobiliare oferă spre vânzare un teren extravilan cu suprafața de 4000 mp, situat la aproximativ 40 km de Bistrița, în localitatea Brăteni. ✔️ Acces la lac ✔️ Zonă liniștită, ideală pentru relaxare ✔️ Perfect pentru construcția unei cabane sau a unei case de vacanță ✔️ Cadru natural deosebit Pentru ...

4,056 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Casă premium cu panouri solare, stație EV, anexă locuibilă și grădină
20

Grand Mobilis Imobiliare vă prezintă spre vânzare o proprietate remarcabilă, situată pe Strada Jiului — o reședință care îmbină eleganța, funcționalitatea și tehnologia modernă într-un cadru generos și intim. Suprafață utilă: 144 mp Teren: 555 mp Regim de înălțime: Parter + mansardă Arhitectură ...

2076 EUR/m2 | 144 m2

Giroc, Timis

Promovat
Spatiu de vanzare sau inchiriat  79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei
5
6

Spatiu de vanzare sau inchiriat 79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei

Direct de la dezvoltator! Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei . Acesta se află în Blocul VESTA 1, pe Strada Martir Gabriela Tako 3, oferindu-vă oportunitatea perfectă de a dezvolta afacerea visată sau investi într-un spațiu cu potențial enorm pretabil pentru activitati ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan de vanzare, 7300 mp, Dej
3
1

Teren intravilan de vanzare, 7300 mp, Dej

Mobitex ofera spre vanzare teren intravilan in suprafata de 7300 mp, ideal pentru investitie sau dezvoltare. Proprietatea este in prezent utilizata pentru cultivarea gazonului, ceea ce ofera un sol bine intretinut, fertil si usor de pregatit pemtru diverse proiecte. Terenul este generos ca dimensiune, ...

7,300 m2

Dej, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila NOUA Individuala Sanandrei
4
26

Vila NOUA Individuala Sanandrei

YouPro.ro va ofera spre vanzare casa individuala la pret de DOAR 95000 euro plus TVA. Casa este NOUA, structurata in 2 dormitoare, living si bucatarie open space si o baie. Dispune de curte proprie, individuala, loc de parcare si spatiu verde in fata casei. Dispune de toate utilitatile, incalzire cu ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Sanandrei, Timis

Casa individuala la cheie Sacalaz
9
23

Casa individuala la cheie Sacalaz

YouPro.ro va propune spre vanzare o casa individuala,pe parter, la cheie, situata intr-o zona rezidentiala din Sacalaz, pe drum asfaltat, cu toate utilitatile racordate. Detalii proprietate Suprafata utila: 100 mp Suprafata construita: 133 mp Suprafata teren: 504 mp Compartimentare: 3 camere ...

1380 EUR/m2 | 100 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Deosebit Renovat Etaj 2 Iulius Mall
11

Deosebit Renovat Etaj 2 Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere desoebit, renovat, situat la 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, este renovat complet. Se vinde complet mobilat si utilat. Dispune de boxa inscrisa in CF. Pretul solicitat de proprietar este ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament zona Balcescu
14
7

Apartament zona Balcescu

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Balcescu cu doar 3 apartamente ca si vecini. Detalii la telefon 0730.128.288

1731 EUR/m2 | 26 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Ultracentral Unirii Etaj 1
20
3

Ultracentral Unirii Etaj 1

ULTRACENTRAL!!! YouPro.ro va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere situat ultracentral, la etajul unui, al unui imobil de 3 nivele. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata generoasa de 110 mp. Apartamentul dispune de centrala termica proprie.Este ideal atat pentru locuit in quot;buricul targuluiquot; ...

2455 EUR/m2 | 110 m2

p-ta unirii, Timisoara, Timis

Vila Noua Mosnita Noua
16
2

Vila Noua Mosnita Noua

YouPro.ro va propune spre vanzare vila NOUA situata in Mosnita NOUA de tip duplex despartit prin baie. Vila este structurata in parter si etaj. La parter regasim living spatios cu loc de luat masa, bucatarie separata, baie si terasa. La etaj regasim 2 dormitoare si baie. Suprafata utila este de aprox ...

1824 EUR/m2 | 91 m2

Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai parter centrala proprie inalt, cu balcon, Cetatii
9
10

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, usor neg Tel:0736170308

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Spatios 2 Balcoane Iulius Mall Torontalului
19
4

Spatios 2 Balcoane Iulius Mall Torontalului

YouPro.ro agentie imobiliara din Timisoara va propune spre vanzare apartament cu 2 camere spatios, situat in zona Torontalului. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata de 56.99 mp . Este structurat in living spatios, dormitor, baie, bucatarie, 2 balcoane. Este pozitionat la etajul 4 al unui bloc de ...

1550 EUR/m2 | 50 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Casa individuala caramida  4 camere cu centrala Timisoara
17
13

Casa individuala caramida 4 camere cu centrala Timisoara

YouPro.ro va propune spre vanzare o casa individuala in zona Crisan - Timisoara. Casa are 4 camere, 3 dormitoare, baie cu geam si bucatarie. Casa este din caramida,construita in anul 1997. Curte betonata,trotuar si asfalt in fata casei. Suprafata totala a terenului este de 180 mp iar suprafata utila ...

1444 EUR/m2 | 80 m2

crisan, Timisoara, Timis

Duplex NOU Giarmata VII
15
12

Duplex NOU Giarmata VII

YouPro.ro va propune Vila duplex de vanzare in zona Exterior Nord - Timisoara, reper padurea verde, avand 3 camere, 2 dormitoare, suprafata totala construita 100 mp, suprafata utila 84 mp si suprafata teren 282 mp. Are structura din caramida , este construita in anul 2024, renovat , constructie din , ...

1655 EUR/m2 | 84 m2

Timisoara, Timis

Casa Noua Individuala Dragsina la 13 km de Timisoara
7
8

Casa Noua Individuala Dragsina la 13 km de Timisoara

YouPro.ro va propune spre vanzare o Casa Individuala in Dragsina,la 13 km distanta pana la intrare in Timisoara (Hornbach). Pret 120 000 Euro Suprafata utila a casei este 80 mp utili ,construibili 100 mp. Suprafata terenului este de 500 mp. A fost construita in 2022. Este structurata astfel : 2 dormitoare,1 ...

1500 EUR/m2 | 80 m2

Dragsina, Timis

Teren pentru Casa Sacalaz
2
17

Teren pentru Casa Sacalaz

YouPro.ro va ofera spre vanzare parcele de teren situate in Sacalaz.Suprafetele sunt de 689 mp, 760 mp, 760 mp, 766 mp si 868 mp, 924 mp .Se poate construi duplex si casa individuala.Exista curent langa parcele si PUZ.Pretul solicitat de proprietar este de 40 euro mp.

760 m2

Timisoara, Timis

Vila Deosebita Rudicica
20
1

Vila Deosebita Rudicica

OFERTA!!! Doar 339.000 IDEAL PENSIUNE sau AZIL de batrani, dar si pentru locuinta proprie, zona fiind extrem de linisitita.YouPro.ro va ofera spre vanzare vila deosebita NOUA, situata in Rudicia, foarte aproape de punctele de interes din Timisoara. Vila a fost construita de proprietar quot;ca pentru ...

1130 EUR/m2 | 300 m2

Mosnita Noua, Timis

Pensiune Azil Spatiu Comercial Calea Girocului
20
2

Pensiune Azil Spatiu Comercial Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare cladire P+2E cu folosinta multipla: pensiune, bar, restaurant, azil de batrani situat in Timisoara zona Calea Girocului.Suprafata terenului este de 605 mp cu terasa si mult spatiu verde care poate fi utilizat pentru diverse activitati. Cladire este structurata in parter ...

1364 EUR/m2 | 550 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Steaua de vânzare
14
5

Apartament 1 camera Steaua de vânzare

Vând apartament cu 1 camera la parter înalt,bloc de apartamente,modificat în 2 camere cu scara interioara, centrala proprie pe gaz,zona Steaua aproape de moll , mobilat utilat complet liber ocupabil imediat ideal investiții închiriere sau locuit preț.49000euro.Negociabil.Tel.0742143679.

1633 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Vila Individuala Sinmihaiul Roman
20
26

Vila Individuala Sinmihaiul Roman

YouPro.ro va ofera spre vanzare vila individuala situata in Sanmihaiu Roman, la 15 km de Timisoara. Vila este structurata in parter si etaj, cu scara interioara. La parter se afla un living foarte spatios, bucatarie separata cu usa,stil clasic, camera birou sau dormitor si o baie spatioasa. La etaj sunt ...

1197 EUR/m2 | 117 m2

Timisoara, Timis

Vila Noua Sanandrei Doar 108.000
17
21

Vila Noua Sanandrei Doar 108.000

OFERTA!!! Doar 108.000 euro!!! YouPro.ro va ofera spre vanzare vila noua tip duplex.situata in Sanandrei, in vatra satului, la asfalt, intre case.Vila este constructie noua, cu absolut totul nou, structurata de 2 nivele. La parter living si bucatarie plus baie. La nivelul superior 2 dormitoare si o ...

1353 EUR/m2 | 85 m2

Sanandrei, Timis

Fara Comision Teren Giarmata
1
8

Fara Comision Teren Giarmata

FARA COMISION!!! YouPro.ro va propune spre vanzare in exclusivitate teren de 961 de mp situat in localitatea Giarmata. Terenul este pozitionat in zona de case noi. Este ideal pentru constructie unei case. Pretul solicitat de proprietar este de doar 49.000 euro.

961 m2

Timisoara, Timis

Vila Individuala cu Pisicna 600 MP Teren Calea Girocului
20
2

Vila Individuala cu Pisicna 600 MP Teren Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare vila individuala situata in Calea Girocului, in Timisoara. Vila este construita pe 2 nivele. La parter regasim living spatios, bucatarie si baie plus terasa. La nivelul superior 3 camere, baie si 2 balcoane. Dispune de o suprafata de teren de 618 mp. Vila dispune de ...

2273 EUR/m2 | 220 m2

girocului, Timisoara, Timis

Afacere Investitie Vie 4 Hectare 40 km de Oradea
5
6

Afacere Investitie Vie 4 Hectare 40 km de Oradea

AFACERE!!! YouPro.ro va propune spre vanzare un teren de 4 hectare cu vita de vie situat la 40 km de Oradea. Via este pe rod si sunt diferite soiuri cu randamente foarte bune. Pentru detalii sunati la nr. 0727 857 867.

40,000 m2

Oradea, Bihor

Salvează căutarea