Imobiliare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare/Craiova/Brazda/Baba Novac
13
3

Apartament 2 camere de vanzare/Craiova/Brazda/Baba Novac

Apartament de vânzare – 2 camere semidecomandat, situat într-un bloc nou construit în anul 2008. - Etaj: 1 - Suprafață utilă: 52 mp - Compartimentare: living, dormitor, bucătărie, baie cu geam, balcon - Dotări: centrală termică proprie, aer condiționat - Se vinde complet mobilat și utilat - ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Apartament de 3 camere ideal pentru o familie
4
1

Apartament de 3 camere ideal pentru o familie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere intr-un proiect nou situat in cartierul Intre Lacuri, avand acces la mai multe tipuri de magazine, acoperind diverse zone de interes - mobilă şi bricolaj: Leroy Merlin(250m), supermarket uri precum Kaufland şi Lidl (200m) ; magazine Pepco; parcuri (2 minute ...

2907 EUR/m2 | 72 m2

Intre Lacuri, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Casa individuala de vanzare vatra satului Sacalaz
8
1

Casa individuala de vanzare vatra satului Sacalaz

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa individuala, cu etaj, situata in vatra comunei Sacalaz, cu toate utilitatile racordate. Compartimentare parter: -hol de acces; -living room mare, 27 mp; -baie; -bucatarie mare, 16.41 mp. Compartimentare etaj: -baie principala; -doua dormitoare; -dormitor ...

1908 EUR/m2 | 120 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Apartament 2 camere LUX 52mp Delta Vacaresti, loc parcare inclus
9

Vă propunem spre vanzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă deosebit de atractivă, cu vedere/ la cativa pasi de DELTA VACARESTI. Apartamentul este din 2018 LUX - nou - nu a locuit nimeni, etaj 3/6 Centrala termica de apartament. Tamplarie PVC 5 camere cu geam termopan LOW e 4 seasons. Este ...

2154 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere + beci, Codrul Cosminului.
10
15

Apartament cu 2 camere + beci, Codrul Cosminului.

Vand apartament semidecomandat cu 2 camere, 40 mp suprafata utila, etaj 3 in bloc reabilitat termic, orientat pe vest, beci proprietate inscris in acte. Locuinta ramane semimobilata si utilata. Pret 83.000 euro. Comision cumparator 2%.

2075 EUR/m2 | 40 m2

Brasov, Brasov

Clădire multifuncțională Sad, in Complexul studențesc, pe doua nivele, 120mp nivel, pentru locuit
1
1

Ralf Consulting agenție imobiliara cu experiență de peste 25 ani vânzări în zona Dumbravita și Timișoara. Clădire multifuncțională Sad, in Complexul studențesc, pe doua nivele, 120mp nivel. Nivelul de sus mansarda, compartimentat in doua apartamente: 1 apartament cu 3 dormitoare living Bucătărie, 1 ...

1500 EUR/m2 | 240 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Pantelimon
6
16

Garsoniera de vanzare in zona Pantelimon

Se ofera spre vanzare garasoniera in zona Pantelimon langa Mega mall suprafata totala: 37mp, etaj 5 din 8, decomandat, bloc reabilitat termic acum un an,renovata, zona cu acces foarte bun la cumparaturi, un Lidl este in spate la 5 min. de mers la pas, Mega Mall in 5 min. la pas, acces la statia de ...

1622 EUR/m2 | 37 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Teren Rasnov zona Glajarie cu PUZ aprobat
6

Teren Rasnov zona Glajarie cu PUZ aprobat

STARTIMOB va propune spre achizitie un teren intravilan situat in Rasnov, zona Glajarie, ideal pentru construirea unei case de vacanta sau a unei locuinte permanente. Proprietatea are o suprafata de 1.212 mp si beneficiaza de un front stradal generos de 23 metri la un drum asfaltat, ceea ce faciliteaza ...

1,212 m2

Glajarie, Rasnov, Brasov

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare decomandat mobilat utilat Tilisca Sibiu
18
4

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 61 mp, zona Tilisca, Sibiu.  Avantaje majore ale acestui apartament: • Parcare extra pentru vizitatori • Locatie ferita de aglomeratie • Zona linistita, aproape de parcul Belvedere TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare ...

1951 EUR/m2 | 61 m2

Sibiu, Sibiu

BRAYTIM.Terasa 30 mp acoperita.Spatios.Luminos
13
3

BRAYTIM.Terasa 30 mp acoperita.Spatios.Luminos

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 bai, dressing, in Bloc Nou Finalizat, in zona Braytim, cu iesire din living si dintr un dormitor pe terasa de 30 mp acoperita, cu toate utilitatile, integral din caramida, spatios si luminos, cu rulouri pe toate geamurile, incalzire prin pardoseala si termostat de ...

2239 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Cabana de vânzare din lemn masiv Mihăilești | 400 mp teren -Potențial investiție
8
2

B-North Real Estate vă propune spre vânzare o cabană din lemn masiv, situată în Mihăilești, județul Giurgiu, ideală atât pentru locuire, casă de vacanță, cât și pentru investiție turistică sau dezvoltarea unei afaceri. Proprietatea este amplasată pe un teren intravilan de 400 mp, cu posibilitate de extindere ...

813 EUR/m2 | 80 m2

central, Mihailesti, Giurgiu

Teren intravilan Zarnesti Plaiul Foii
20

Teren intravilan Zarnesti Plaiul Foii

STARTIMOB va propune spre achizitie un teren situat in intravilanul orasului Zarnesti spre Cabana Plaiul Foii. In inima peisajului montan de poveste al Plaiului Foii, la poalele Muntilor Piatra Craiului, se afla acest teren intravilan de 7.600 mp cu o deschidere generoasa de 119 metri la drum asfaltat, ...

7,600 m2

Vest, Zarnesti, Brasov

3 camere.Bloc Nou.67 utili.La 2 minute de Eso!
10
2

3 camere.Bloc Nou.67 utili.La 2 minute de Eso!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Giroc, la 2 minute de mers pe jos de Eso, bloc integral din caramida, loc de parcare in CF, se vinde mobilat si utilat, incalzire prin pardoseala. Pret 130.000 euro negociabil Tel 0734 744 765

1940 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Titan
6
38

Garsoniera de vanzare zona Titan

Se ofera spre vanzare o garsoniera complet mobilata si utilata in zona Titan pe Bdul Nicolae Grigorescu. 5 min - mers pana la statia metrou Titan Garsoniera are o suprafata de 38 mp si este situata la etajul 7 10, blocul are lift.Anul de constructie al blocului este 1980.

1526 EUR/m2 | 38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Bloc Nou.Etajul 1.Loc de parcare.Spatios.Luminos
12

Bloc Nou.Etajul 1.Loc de parcare.Spatios.Luminos

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou 2025, in zona Giroc, zona planetelor, la asfalt, la etajul 1, cu incalzire prin pardoseala, aparat de aer conditionat, loc de parcare inclus, 53 mp utili. Pret 87.000 euro Tel. 0734 744 765

1642 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu
10

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Brancoveanu. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament la curte comuna cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Brancoveanu, aflat la parter intr-o casa cu regim de inaltime Parter + 1 Etaj. Anul constructiei este 1930, structura ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren extravilan de vanzare in Sacalaz
3
4

COMISION 0% Teren extravilan de vanzare in Sacalaz

Comision 0% Teren extravilan agricol de vanzare in Sacalaz, zona Sud-Vest, 30.000 mp, oportunitate investitie. FOXFORT propune teren extravilan agricol de vanzare in Sacalaz, zona Sud-Vest, avand o suprafata de 30.000 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 115 ml la strada. Utilitati: in zona la circa ...

30,000 m2

Sacalaz, Timis

4 camere.Bloc Nou.Terasa generoasa.Luminos
17
2

4 camere.Bloc Nou.Terasa generoasa.Luminos

Vand apartament cu 4 camere, in Bloc Nou 2025, cu terasa generoasa de 25 mp, finisat, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat montat, in zona Giroc in spate la Hotel IQ. Pret 134.000 euro Tel. 0734 744 765

1787 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

De vanzare teren intravilan la padure zona Bălcescu, parcela de 850 mp,  front cu colțul teșit 27 ml
3
1

De vanzare teren intravilan la padure zona Bălcescu, parcela de 850 mp, front cu colțul teșit 27 ml

Ralf Consulting agenție imobiliara cu experiență de peste 25 ani vânzări în zona Dumbravita și Timișoara. De vânzare teren intravilan pentru duplex, situat în zona străzii Bălcescu din Dumbrăvița. Suprafață: 850 mp Front stradal: 27 m Colț teșit, stradă închisă, toate utilitățile la parcelă, stradă ...

850 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament de vânzare 3 camere Titulescu | 75 mp | Renovat complet | Investiție
12

B-North Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat pe Șoseaua Nicolae Titulescu nr. 92, într-una dintre cele mai bine cotate zone din București, cu acces rapid către Piața Victoriei și metrou Basarab. Proprietatea are o suprafață utilă de 75 mp și este amplasată la etajul 8 ...

2713 EUR/m2 | 75 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament cu 2 camere, priveliste deosebita, balcon, lift, zona Astra
12
3

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, baie ,bucatarie, debara, spatii mari de depozitare (dressing) in hol, situat într-o zonă foarte căutată din cartierul Astra, Brașov. Locuința este amplasată la etajul 9 din 10 al unui bloc cu lift modern, ceea ce oferă un acces facil și confortabil. ...

1873 EUR/m2 | 48 m2

Brasov, Brasov

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei
4
10

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei

Spre vanzare garsoniera in zona Lipovei,la etajul 1 din 3,cu o suprafata utila de 33 mp,se vinde recent renovata. Garsoniera este pozitionata intr-o zona privilegiata,avand numeroase puncte de interes precum diverse centre comerciale,Iulius Mall,magazine,banci,farmacii,localuri,etc. Cei interesati sunt ...

1818 EUR/m2 | 33 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Teren pentru casa individuala sau duplex de vanzare zona 14 Iulie
1
1

Oportunitate de investiție în Cluj-Napoca teren intravilan 540 mp. Investitorilor serioși li se oferă un teren strategic în cartierul Grigorescu zona 14 Iulie , ideal pentru dezvoltări rezidențiale premium, cu profitabilitate ridicată.   Suprafață: 540 mp; Front stradal: 18 ...

540 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Langa Penny
12
1

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Langa Penny

De vanzare apartament in bloc nou, la etajul 1, decomandat, bucatarie inchisa , integral din caramida, 50 mp utili, disponibil imediat!!! Zona Giroc, langa Penny si Lidl Pret 89.000 euro Tel. 0734 744 765

1780 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea