Imobiliare

Promovat
Obor Garsoniera 36 mp Obor High Garden East I Veranda Mall I Com 0%
20

Va ofer spre vanzare 8 garsoniere in noul complex rezidential High Garden East, proiect cu finalizare in septembrie 2025, in zona Obor - Mall Veranda, intr-o locatie foarte bine conectata, intr-o comunitate moderna, tanara si activa. 2 garsoniere tip 1A (35.51 mp utili inclusiv balcon, baie cu cada) ...

2208 EUR/m2 | 36 m2

Obor, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, langa Spitalul Judetean
11

Apartament 2 camere, etaj 1, langa Spitalul Judetean

Bindea Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, în zona Spitalului Județean, pe strada Martir Marius Ciopec, la doar 5 minute de mers pe jos de Spitalul Județean. Imobilul este amplasat într-un bloc izolat termic, cu acoperiș renovat, scară curată și bine întreținută, ...

2049 EUR/m2 | 39 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Simion Barnutiu. Etaj 3. Model cu 2 bai si 2 balcoane.
10
2

Simion Barnutiu. Etaj 3. Model cu 2 bai si 2 balcoane.

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 3, decomandat, model cu 2 bai si 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei proprii, vederea pe 2 parti, 2 debarale foarte utile, parchet lemn masiv, geamuri termopan, boxa la subsol ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, terasa și curte de 16mp | Eso
17

Apartament cu 3 camere, terasa și curte de 16mp | Eso

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament modern, eficient și pregătit pentru un stil de viață confortabil cu 3 camere, terasa și curte generoasa situat intr-un complex de blocuri noi, in Giroc, langa ESO. Pozele sunt cu caracter informativ iar apartamentele vor fi finalizate în luna ...

2008 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera de vanzare in 13 Septembrie
3
31

Garsoniera de vanzare in 13 Septembrie

Garsonieră spre vanzare în zona 13 Septembrie, Sector 5, într-un imobil construit în anul 1984. Suprafața utilă de 28 mp, situată la etajul 6 9. Locuința se vinde mobilată și are acces facil către Piața Constituției, Palatul Parlamentului și mijloacele de transport în comun.

1429 EUR/m2 | 28 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere, 90 mp, zona Ultracentral (si schimb cu teren)
14
1

Blitz va propune un apartament cu poveste, amplasat chiar în inima orașului, în Piața Libertății — într-o clădire istorică ce impresionează prin arhitectura sa elegantă și aerul de epocă, complet împletit cu confortul modern. Proprietarul ar accepta si schimb cu un teren de 1,5-2 ha plus diferenta! Localizare: ...

1489 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina
10
6

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1658 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Parcela pentru casa 740 mp Sag Manastire FS 18 m
1
6

Parcela pentru casa 740 mp Sag Manastire FS 18 m

De vanzare, parcela teren pentru casa in localitatea Sag, zona Manastirii, 740 mp, front stradal 18 m, cu utilitati in fata parcelei (gaz si curent). Pret: 44000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

Sag, Timis

Apartament spațios 3 camere, 93 mp, etaj 3 – zona Strada Botizului
12

Blitz va prezinta un apartament generos și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă a orașului, pe strada Botizului. Proprietatea oferă confort, spațiu și funcționalitate – ideală pentru o familie care își dorește o locuință completă. Detalii proprietate: Etaj: 3 / 4 Suprafață ...

968 EUR/m2 | 93 m2

Satu Mare, Satu Mare

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare  in zona Eroi Revolutiei
3
16

garsoniera de vanzare in zona Eroi Revolutiei

Se ofera spre vanzare garsoniera in zona Eroi Revolutiei are centrală pe gaz, este la etaj 1 4, la 5 minute (mers pe jos) de metrou Eroii Revoluției, bloc anvelopat. Contor individual la apă, gaz și electrică. Instalație electrică nouă, instalație sanitară nouă, aer condiționat. Este complet mobilată ...

1600 EUR/m2 | 30 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren de vanzare 250 mp - zona Triajului Selimbar
8

Teren de vanzare 250 mp - zona Triajului Selimbar

Comision 0 pentru cumparator - EXCLUSIVITATE Terenul beneficiaza de autorizatie de extindere pe verticala si orizontala corp locuinta, demolare corp locuinta, refacere imprejmuire. Are un procent de ocupare a terenului (POT ) de 40 % si un CUT de 0.8. Se poate construi o casa de P+E+M , cu amprenta la ...

250 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc - ID V3780
12
3

Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc - ID V3780

ID intern: V3780 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie ...

1686 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Militari Residence
4
4

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Militari Residence

Vanzare apartament in zona Militari Residence,2 camere,etaj 4 din 7,bloc construit in 2018,suprafata 58 mp.Apartamentul este decomandat,cu living spatios,dormitor,bucatarie inchisa si baie.Se vinde mobilat si utilat.Zona este foarte buna,aproape de magazine,restaurante,gradinite si mijloace de transport ...

1379 EUR/m2 | 58 m2

Sector 3, Bucuresti

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare Titan
5
49

Apartament de vanzare Titan

Vand apartament 2 camere decomandat in zona Parcului Titanii, cu centrala termica in garantie, usa metalica, balcon generos, 10.In imediata apropiere se afla statii de autobuz, tramvai linia 23, 19, scoala 195 Hamburg si 196, gradinite, centrul comercial Auchan Titan.Anul de constructie al blocului este ...

1436 EUR/m2 | 55 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou Titan 2 Camere
8

Metrou Titan 2 Camere

Va oferim un apartament de 2 camere, intr-un bloc construit în 1981. Suprafata totala de 58 mp, din care 54 mp utili si 4 mp balcon. Locația acestui apartament este în Titan, la doar 10 minute de metrou Titan. Pretul este negociabil. Se acceptă achiziția prin credit. Oferim asistență completă pentru ...

1644 EUR/m2 | 54 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

2 cam bloc nou PARCARE SUBTERANA mobilat si utilat zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, suprafața utilă 54 mp + balcon 4 mp - bucatarie deschisa, orientare sud-vest, cu parcare subterana inclusa, complet mobiltat si utilat, centrale gaz Viessmann, aparat climă Mitsubishi, uși Prüm, incălzire în pardoseala Rehau, prize și întrerupătoare Legrand, ...

2869 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita
5

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita