Promovat
Zona Braytim, BLOC NOU, apartament 3 camere decomandat, etaj 1, 70 mp utili, preț 2100 euro mp
15

Vând apartament 3 camere în BLOC NOU zona Braytim, regim de înălțime P+2E+ Pod, etaj 1, 2 apartamente pe nivel, decomandat, suprafață utilă 70 mp, compus din living cu bucătărie open space cu posibilitate de a închide bucătăria, acces în terasa din living, 2 dormitoare, 2 băi, amenajat cu gresie, faianță, ...

30 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
10

Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, nedecomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 3 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 40 mp utili. Compartimentare: - Hol - Bucatarie - Living - ...

1950 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand complex industrial comercial in Husi - ID : RH-43182-property
20
1

De vânzare Complex industrial comercial în Huși, jud. Vaslui Suprafață construită totală: 10.000 mp Teren total: peste 19.000 mp Adresă: Huși, jud. Vaslui Utilități: curent trifazic, apă, canalizare, acces asfaltat Destinație actuală: hale producție, depozite, birouri, dormitoare muncitori Ideal ...

Husi, Vaslui

Promovat
 10.320 mp Intravilan CÂRCEA - Calea București | Ideal Cartier Case
1
3

Vând teren intravilan în suprafață de 10.320 mp, situat strategic în Cârcea, pe Strada Calea București, nr. 6A (zona Cartierului de Locuințe Aeroport). Este o proprietate cu un potențial deosebit pentru un proiect rezidențial de anvergură sau activități comerciale logistice. Caracteristici principale:Suprafață: ...

10,320 m2

Craiova, Dolj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina
3
17

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera model confort 1 decomandat etaj 3 din 4, apartamentul dispune de o suprafata utila de 28 mp. Se afla in zona Bucovina langa parc si noua cresa modelul cu patru apartamente pe nivel baie cu vana amenajari cum se vad in poze! Se accepta si credit ban ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Rahova
4
18

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Rahova

Vanzare apartament in zona Rahova,2 camere,etaj 2 din 4,bloc construit in 1983,suprafata 52 mp.Apartamentul este decomandat,cu living,dormitor,bucatarie separata si baie.Se vinde mobilat si utilat.Zona este buna,aproape de magazine,piata,scoli si mijloace de transport in comun. Sunati pentru mai multe ...

1346 EUR/m2 | 52 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii   acces separat.
20

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii acces separat.

Spre vanzare in Mosnita Veche pe strada asfaltata, o casă individuală, dispusă pe P+M, compartimentată eficient pentru două familii, cu acces separat prin scară exterioară. Teren 500 mp, 110 mp utili pe fiecare nivel, fiecare etaj fiind conceput ca unitate locativă distinctă, oferind intimitate și funcționalitate. ...

1364 EUR/m2 | 220 m2

Mosnita Veche, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone Cafe 2. Casa individuala. Panouri Fotovoltaice.
9
9

Casa individuala pe Calea Urseni, aproape de restaurant Zone Cafe 2, si cu acces facil pe centura SUD a Timisoarei, regim de inaltime P+1, suprafata utila de 120 mp, teren de 315 mp, imprejmuit cu gard din beton, incalzire in pardoseala, panouri fotovoltaice incluse, finisaje la alegere pentru parter, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Calea Circumvalațiunii
4
26

Vand apartament cu 2 camere situat pe Calea Circumvalațiunii la etajul 4 al unui bloc cu lift. Imobilul are o suprafata de 55 mp. Apartamentul se vinde mobilat si utilat , dotat cu centrala proprie si aer conditionat. Localizare foarte buna , la 10 min de Iulius Mall , Kaufland la 2 min ,acces facil ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Penny si Lidl. Bucatarie inchisa. Balcon. Baie cu geam.
8

De vanzare, aproape de Lidl si Penny, 2 camere in bloc nou, la cheie, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, parcare inclusa in pret, 84.600 Euro, negociabil. 0755793075

1800 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Giroc, Timis

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Eroi Revolutiei
5
67

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Eroi Revolutiei

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Eroii Revolutiei , cu o suprafata de 25 mp ,an de constructie 1980 , Bulevardul Pieptanari, etaj 3 cu lift, 7 minute pana la metrou, 2 minute pana la RATB 141.

1400 EUR/m2 | 25 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
5

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. 3 camere in bloc nou. Etajul 1.
5
3

Comision 0%. 3 camere in bloc nou. Etajul 1.

La etajul 1, apartament cu 3 camere in bloc nou, aproape de magazine, predare la cheie cu dotari si finisaje gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare ...

1848 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Aproape de Hotel IQ. Etajul 1. Model cu 2 balcoane.
8

Aproape de Hotel IQ. Etajul 1. Model cu 2 balcoane.

De vanzare, in bloc nou, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,3 mp utili, 2 balcoane, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 90.600 Euro, negociabil. 0755793075

1812 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Drumul Taberei
6
28

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Drumul Taberei

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Drumul Taberei, situat la etajul 5 dintr-un bloc cu 10 etaje, cu lift. Suprafața este de aproximativ 55 mp, cu compartimentare practică și camere luminoase. Locuința este bine întreținută, mobilată și utilată, gata de mutare. Zona este foarte accesibilă, aproape ...

1445 EUR/m2 | 55 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Braytim. Penthouse deosebit. Terasa de 70 mp. 2 locuri de parcare.
18

De vanzare, zona Braytim, aproape de Uzina de Apa, penthouse cu 3 camere, cu terasa de 70 mp+2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, clima, mobilat si utilat complet, 2 locuri de parcare in CF, 115.000 Euro, negociabil. 0755793075

1917 EUR/m2 | 60 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere Strada Brancusi cartier Gheorgheni
6
4

Apartament cu 3 camere Strada Brancusi cartier Gheorgheni

Apartament 3 camere de vanzare, 65 mp, zona Gheorgheni, Cluj-Napoca.         TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Gheorgheni, aflat la parter intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter ...

2845 EUR/m2 | 65 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Salvează căutarea