Imobiliare

Promovat
Teren cu casa demolabila in INEL 2
7

Teren cu casa demolabila in INEL 2

Agenția Acord Imobiliar vă propune la vânzare o proprietate situată în cartierul Inel 2. Terenul are suprafața de 375mp cu deschidere de 15ml. Pe teren sunt construcțtii din chirpic și BCA care au suprafața construită cumulată de 169mp la sol. Proprietatea se află între case, zonă liniștită și putin ...

375 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere etaj 1 Brancoveanu/renovat total
7

Apartament 2 camere etaj 1 Brancoveanu/renovat total

Va propunem spre vanzare,un apartament de 2 camere,renovat integral,situat in apropiere de Bulevardul Constantin Brancoveanu. -etajul 1/4 -an constructie 1975 -mobilat/utilat -posibilitatea montarii unei centrale proprii Apartamentul se vinde ca in poze,este o zona linistita,inverzita,in apropiere ...

2108 EUR/m2 | 37 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Casa de vanzare, 7 Camere, Lugoj, Timis
9
7

Casa de vanzare, 7 Camere, Lugoj, Timis

Anunț Exclusiv: Agenția Imobiliară Jinnimo Concept vă prezintă o oportunitate rară de a achiziționa o proprietate deosebită situată in zona Balta Lată, Lugoj, județul Timiș. Este vorba despre o casa cu o suprafață generoasă 250 MP utili, dispus în regim S+P+1E+M, construit între anii 2010-2012, cu finisaje ...

680 EUR/m2 | 250 m2

Est, Lugoj, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare decomandat 77 mpu zona Rahovei Ciresica
12

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 77 mp, zona Ciresica (Rahovei), Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Pretabil investitie sigura • Acces cu bariera doar pentru locatari TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea ...

1727 EUR/m2 | 77 m2

Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii
8
2

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, cu o suprafata de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cecatii. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, are centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2481 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia
9

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 50 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, mobilat, zona Complex Studentesc. Pret: 90000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1800 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Pe 1.000 mp teren, vila eleganta, caracteristici notabile, Sacele, Central
19

Comision cumparator 0% ASCENDENT IMOBILIARE Va prezinta in REPREZENTARE IMOBILIARA, o vila somptuoasa, pozitionata excelent in zona centrala, la o distanta de 15 minute de Brasov, in Municipiul Sacele. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde va aflati, chiar acum, prin accesarea ...

1183 EUR/m2 | 355 m2

Brasov, Brasov

Pe incantare florala, casa cu 5 camere, curte individuala - Central, Brasov
20

Comision cumparator: 2% + tva, din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE Va propune spre vanzare o proprietate situata in zona semicentrala a orasului Brasov. Va invit in aceasta rezidenta, desfasurata pe un teren de 218 mp, configurata pe 2 niveluri, parter si etaj, oferind intimitate ...

1728 EUR/m2 | 184 m2

central, Brasov, Brasov

3 cam dec centrala proprie 2 bai etaj intermediar boxa zona Tipografilor
11
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, avand urmatoarea compartimentare: o Hol de acces generos, cu acces către toate camerele o Living spațios și luminos cu vedere pe 2 părți o Bucătărie cu debara o Dormitor matrimonial o Al doilea dormitor o Baie mare, cu cadă și geam pentru aerisire o ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare zona Calea Vitan
10
34

Garsoniera de vanzare zona Calea Vitan

Garsoniera de vanzare in sector 3 Calea Vitan vis-a-vis de Stadion Olimpia si Scoala Sincron. Garsoniera se vinde complet echipata si mobilata, cu tot ce se vede in imaginile din anunt. Suprafata de 48 m2, etaj 5 10, bloc reabilitat, zona linistita. Transport : metrou Dristor & metrou Mihai Bravu fiecare ...

1188 EUR/m2 | 48 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

De vanzare casa cu 3 camere pod zona  Giroc
8
6

De vanzare casa cu 3 camere pod zona Giroc

Casa de vanzare la cheie cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care unul cu dresing, ...

1893 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

Promovat
Pensiune boutique in Busteni, Central, cu restaurant, bar, terase, caracter autentic
20

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare o proprietate speciala, cu potential de business, situata in Busteni, zona centrala, pe strada Mihai Eminescu, intr-un cadru cu vizibilitate buna, acces facil si atmosfera autentica de statiune montana. Edificiul ...

1232 EUR/m2 | 633 m2

central, Busteni, Prahova

Apartament 2 camere etaj 3 complet mobilat si utilat Zona Plopului
12
7

Comision 0% - Apartament 2 camere de vanzare , decomandat, 45 mp, zona Plopului , Fagaras.           TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Fagaras, zona Plopului, aflat la etajul 3 intr -un imobil ...

711 EUR/m2 | 45 m2

Fagaras, Brasov

Teren Pischia 10000 mp zona garii
1
5

Teren Pischia 10000 mp zona garii

Vand teren extravilan, in zona garii din Pischia, cu o suprafata de 10000 mp. Terenul are acces la drum, cu un front stradal de 50 m. Pret: 9 Euro/mp, usor negociabil. Tel: 0736173096 sau 0729057644

Pischia, Timis

Teren intravilan, 500mp, panorama uluitoare, Sancraiu, Covasna
9

Comision cumparator: 0 % ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA propune spre vanzare o REPREZENTARE EXCLUSIVA materializata printr-un teren intravilan construibil situat intr-o zona cu priveliste fantastica asupra muntilor Brasovului dar si asupra intregii zone dintre acestia si municipiul Sfantu Gheorghe. Pozizionat ...

500 m2

Sancraiu, Covasna

Titulescu-Basarab, spatiu comercial in suprafata de 133 mp
1

Titulescu-Basarab, spatiu comercial in suprafata de 133 mp

Titulescu, spatiu comercial de vanzare in suprafata de 133 mp, aflat la parterul blocului de locuinte construit in 1980, P+10. Deschiderea vitrinei este de aproximativ 10 ml. .Spatiul dispune de apa, canalizare, curent trifazic si gaze.

3383 EUR/m2 | 133 m2

titulescu, Sector 1, Bucuresti

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor
1
6

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2200 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim
7
4

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, open space+dormitor, cu acces pe balcon din ambele incaperi, cu posibilitatea de a se inchide bucataria, baie, su 51 mp, incalzire in pardoseala, bloc intabulat, zona Braytim langa Eso. In pretul apartamentului intra si un loc de parcare. Pret: 93000 euro Tel: ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Dristor - 1 minut pana la metrou - comision 0
20
2

Dristor - 1 minut pana la metrou - comision 0

Dristor – 1 minut de metrou | Bd. Camil Ressu nr. 13 | Etaj 5/10 | Vedere vest - Comision 0 pentru cumpărător Propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la doar 1 minut de stația de metrou Dristor, un important nod de interconectare al rețelei de metrou. În imediata apropiere se află două ...

2116 EUR/m2 | 66 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
6
21

Oferim spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, etajul 3 , situat în Complexul Studenţesc, într-un bloc construit în 2008. Cu o suprafaţă de 45 mp, această proprietate reprezintă o alegere excelentă atât pentru locuinţă, cât şi pentru investiţie.

1667 EUR/m2 | 45 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu
15
5

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu

De vanzare, apartament in zona Take Ionescu, baie, bucatarie, camera, balcon, su aprox 35 mp, posibilitate de montare centrala proprie, renovat 2019, mobilat si utilat, situat la etajul 3, bloc cu lift nou. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2286 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare zona Gorjulu
6
24

Garsoniera de vanzare zona Gorjulu

Garsoniera de vanzare zona Gorjului. Puncte de interes: Metrou Gorjului, Lidl Moinesti, Kaufland Militari, Lidl, Parcul Liniei, Jysk Frigocom, Autogara Militari. Zona linisita si accesibila. Dispune de 43mp2. Situata la etajul 6. Bloc cu lift inclus si loc de parcare.

1395 EUR/m2 | 43 m2

Gorjului, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament etaj 1 de vanzare 3 camere 2 bai balcon pivnita Cisnadie
15
2

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 62 mp, zona , Cisnadie. Comision 0% pentru dumneavoastra.  Un apartament spatios in care te muti imediat, stiuat la etajul 1, care ofera sptaiul optim pentru o familie cu copii. Apartamentul are acces la uscatarie iar pentru depozitare avem o pivnita ...

1597 EUR/m2 | 62 m2

Cisnadie, Sibiu

Promovat
Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.
6
4

Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui; Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 din 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - decomandat - model cu vedere pe o singura parte, in fata - model cu 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan - detalii AMENAJARE interioara : parchet ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Salvează căutarea