Imobiliare

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere in vila cartierul Gheorgheni
8

Apartament 3 camere de vanzare, 74 mp, zona Gheorgheni, Cluj-Napoca.  TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Gheorgheni, aflat la etajul 1 intr -un imobil tip casa cu regim de inaltime pe Parter + etaj + mansarda; ...

2499 EUR/m2 | 74 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Casă cu curte generoasă și multiple posibilități – zona Moșnei
20

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată într-o zonă liniștită, pe strada Stejarului, ideală atât pentru locuit, cât și pentru desfășurarea unor activități profesionale. Casa dispune de o compartimentare practică și spații generoase, fiind potrivită pentru o familie sau pentru cei care își doresc ...

688 EUR/m2 | 144 m2

Sud, Medias, Sibiu

Promovat
Apartament 3 camere zona Dacia
6
1

Apartament 3 camere zona Dacia

Agentia Acord Imobiliar, va propune spre vanzare, un apartament cu 3 camere decomandat, situat la etajul 2/2, cu o suprafata utila de 94mp cu balcon.Dispune de curte,centrala proprie si este izolat exterior. Se vinde cum se vede in poze ideal pentru o viitoare investitie. Pentru mai multe detalii, nu ...

1862 EUR/m2 | 94 m2

dacia, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 3 camere 68mp Sector 4 - Obregia - Brancoveanu
14

Apartament 3 camere 68mp Sector 4 - Obregia - Brancoveanu

Vă propunem spre vânzare un apartament de 3 camere, cu o suprafata utila de 68 mp, balcon mare inchis, situat la cateva minute de intersectia Blvd. Alexandru Obregia cu Str. Turnu Magurele- Sector 4 - Bucuresti. - suprafata utila 68 mp, 3 camere, balcon mare inchis, geam la baie - etaj -4 , bloc 1969 ...

1307 EUR/m2 | 68 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu 2 camere zona Blajcovici
4
42

De vanzare apartament cu 2 camere zona Blajcovici

Ofer spre vanzare apartament 2 camere decomandat. Apartamentul este situat la parterul unui imobil cu 4 etaje din zona Blascovici. Apartamentul are suprafata utila 45 mp. Apartamentul este complet mobilat si utilat conform pozelor.

1333 EUR/m2 | 45 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
OCAZIE ! Vând Casă zona Centrală ocupabila imediat
9
49

OCAZIE ! Vând Casă zona Centrală ocupabila imediat

Vând urgent Casă zona Centrală Compusă din : 4 camere locuibile 2 bai 2 holuri 1 pivniță Garaj Curte + gradina mică Casă locuibila întreținută Ocupabila imediat Pentru alte detalii suplimentare sunati Preț 85000 Euro negociabil.

708 EUR/m2 | 120 m2

Resita, Caras-Severin

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Diham
6
8

Garsoniera de vanzare in zona Diham

Vand garsoniera mobilata utilata in zona Diham.Caracteristici - Bloc din 1978 - Reabilitat termic Suprafata utila de 27mp , situata la etajul 2 10. In apropiere: - Parcul IOR - Metrou Titan - Gradinita nr. 69 - Colegiul Anghel Saligny - Arena Nationala

2111 EUR/m2 | 27 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

3 am decomandat etaj intermediar centrala proprie zona Medicina Tipografilor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 70 mp, centrala proprie, situat la etajul 3, 1 baie, zona Tipografilor, langa Facultatea de Medicina. Pret: 147000 euro Tel: 0736170308

2100 EUR/m2 | 70 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere în bloc de 4etaje  zona bună govandari
6

Vând apartament cu 2 camere în bloc de 4etaje zona bună govandari

Vând apartament cu 2camere confort semidecomandat Bloc de 4etaje la parter cu balcon Zonă liniștită govandari Bloc izolat termic exterior Apartamentul deține centrală Parțial Termopane Parchet în cele două camere Apartamentul necesita renovare Ocupabil imediat Pentru alte detalii sunați.

993 EUR/m2 | 42 m2

Resita, Caras-Severin

4 cam decomandat etaj intermediar 2 bai centrala proprie zona Simion Barnutiu
10
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 107 mp, situat la etajul 5 din 8, intr-un bloc construit in anul 1995, 2 bai, din care una cu vana și una cu cabina de dus, renovată recent, complet mobilat si utilat, dispune de un sistem de climatizare marca BOSCH 18000 BTU, iar încălzirea ...

1766 EUR/m2 | 107 m2

Modern, Timisoara, Timis

Vând 2cam.bloc de 4 etaje ,zona govandari etajul 1
8
92

Vând 2cam.bloc de 4 etaje ,zona govandari etajul 1

Vând 2 camere Zonă govandari micro 2 Bloc de 4 etaje la etajul 1 Suprafața 30mp totală Aproape de mijloace de transport în comun Magazine,restaurante, scoli,grădinițe etc Deține centrală termica proprie Termopane peste tot Podele laminate Preț 21900 Euro Pentru alte detalii sunați

842 EUR/m2 | 26 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament cu 2 camere Etajul 1, in Giroc - V7101
7
1

Apartament cu 2 camere Etajul 1, in Giroc - V7101

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Planetelor. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la Etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material zidarie caramida. ...

2088 EUR/m2 | 39 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE
6

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie, baie, debara, centrala proprie pe gaz situat la etajul 2, lânga Facultatea de Arhitectura si Constructii, cladire de caramida cu 3 nivele, având acoperis, curte proprie. Apartamentul este pe colt, cu vedere pe doua parti. Finisajele ...

2288 EUR/m2 | 59 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

Teren de vânzare  C.Caransebesului  km 2,3 suprafață 1890 mp
6
28

Teren de vânzare C.Caransebesului km 2,3 suprafață 1890 mp

Vând teren pe C.Caransebesului km 2,3 Suprafața 1890 mp Preț 15 Euro mp neg. Teren ideal pentru a construi Se pot construi 1,2 case Se merge cu mașina până la teren Curent electric în apropiere , aproximativ 50mp Teren intravilan Pentru alte detalii sunați.

1,890 m2

Resita, Caras-Severin

Garsoniera de vanzare zona Berceni
7
22

Garsoniera de vanzare zona Berceni

Ofer spre vanzare garsoniera decomandata in zona Berceni cu o suprafata utila de 32mp situata la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1980.Detinem loc de parcare si dispune de lift . Complet mobilat si utilat .

1719 EUR/m2 | 32 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Teren cu PUZ si utilitati intravilan in Tocile din judetul Sibiu
2

Teren intravilan de vânzare în Tocile – locul unde liniștea întâlnește priveliștea În inima Tocilelor, acolo unde aerul curat se împletește cu panorama spectaculoasă a împrejurimilor, se află un teren rar întâlnit – 4.717 mp de potențial ...

4,717 m2

Cisnadie, Sibiu

De vanzare apartament  2 camere in zona Sagului
5
9

De vanzare apartament 2 camere in zona Sagului

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, compartimentare deosebita, situat in Timisoara, zona Sagului, langa Lidl, Shoppong City, aproape de mijloc de transport in comun. Apartamentul se vinde cu toate utilitatile incluse apa, gaz, canal, curent. Pozitionat chiar la etajul 1 al blocului, are si ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere bloc de 4etaje la parter zona bună govandari
6

Vând apartament cu 2 camere confort semidecomandat Bloc de 4 etaje la parter Zonă liniștită govandari Aproape de magazine, restaurante mijloace de transport în comun scoli, grădinițe etc Apartamentul deține centrală termica proprie Parțial Termopane Parchet în camere Balcon inchis Apartamentul ...

998 EUR/m2 | 42 m2

Resita, Caras-Severin

Ap tip PENTHOUSE 100 mp plus 40 mp terasa loc de parcare in curte   zona Balcescu
7
13

Ap tip PENTHOUSE 100 mp plus 40 mp terasa loc de parcare in curte zona Balcescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, tip Penthouse, su 100 mp plus terasa de 40 mp, situat la etajul 4 din 5, constructie dupa 2000, loc de parcare in curte, mobilat, zona Balcescu. Pret: 199000 euro Tel: 0736170308

1990 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Urgent ! Casă de vânzare cărămidă arsă  sau schimb cu apartament
1
47

Urgent ! Casă de vânzare cărămidă arsă sau schimb cu apartament

De vânzare casă din cărămidă arsă sau schimb apartament 2 camere Casa se află la 30 min.de Reșița spre Lugoj Casă compusa din 4 camere , bucatarie, loc pentru baie Hol ,pivniță etc Anexe mai multe Curte mare Suprafața 600mp Casa necesita puțină atenție renovare Pentru mai multe detali sunați.

219 EUR/m2 | 150 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0736170308

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 4 camere ultramodern Bld Decebal
12
1

De vanzare apartament 4 camere ultramodern Bld Decebal

De vanzare apartament ultramodern,su=157 mp+26 mp spatiu tehnic,situat la mezanin(5 apartamente cu intrare privată), bld.Decebal ,amenajat foarte modern,C.T cu incălzire in pardoseală(travertin și parchet lemn masiv in camere),uși lemn masiv,geamuri termopan tripan,marmură in ambele băi. Apartamentul ...

1831 EUR/m2 | 183 m2

Deva, Hunedoara

TEREN ULTRACENTRAL-  PALATUL COPIILOR, SUPRAFATA 518 MP, GAZ LA POARTA
2

TEREN ULTRACENTRAL- PALATUL COPIILOR, SUPRAFATA 518 MP, GAZ LA POARTA

Agenția noastră vă propune spre vânzare un teren situat în zonă Ultracentrală, ideal pentru investiție sau dezvoltare rezidențială/comercială. Proprietatea are o suprafață de aproximativ 518 mp, este în formă de „L” și beneficiază de o deschidere stradală de 9,78 ml. Utilitati: apa curenta, canalizare, ...

518 m2

Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea