Imobiliare

Promovat
2 camere decomandat 3 minute METROU  Aparatorii Patriei
15

2 camere decomandat 3 minute METROU Aparatorii Patriei

Ramiro Imob va propune spre vanzare un apartament de 2 camere,situat in apropiere de Metroul Apartaorii Patriei,intr-un bloc reabilitat termic,la etajul 8. Caracteristici: -suprafata totala aproximativ 51 mp -an constructie 1983 -bloc reabilitat termic -dispune de balcon -compartimentare decomandata -dispune ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
De vânzare garsoniera
7

De vânzare garsoniera

Vânzare garsonieră –Strada Depozitelor | Târgu Mureș Se oferă spre vânzare garsonieră confort 1, situată pe strada Depozitelor, în Târgu Mureș. ✔ se vinde mobilată și utilată ✔ ideală pentru locuit sau investiție (închiriere rapidă) Zonă cu acces facil către: • mijloace de transport în comun • magazine ...

1875 EUR/m2 | 28 m2

mureseni, Targu Mures, Mures

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Lujerului
3
52

Garsoniera de vanzare in zona Lujerului

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Lujerului , an de constructie 1983 garsoniera este renevota recent si gata de mutat , are o suprafata de 29 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.Va steptam la o vizionare!

1552 EUR/m2 | 29 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
​Oportunitate Investiție Ovidiu: Teren 4455 mp și Clădiri 1067 mp
9
3

Ideal Dezvoltare Rezidențială, Logistică Ușoară sau Sediu Reprezentativ Vă oferim spre achiziție o proprietate rară prin dimensiuni și poziționare, situată în orașul Ovidiu, un pol de dezvoltare aflat în plină expansiune la marginea municipiului Constanța. Cu o deschidere impresionantă de 74 de metri ...

391 EUR/m2 | 920 m2

Ovidiu, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
BRAYTIM.Etaj 2.Mobilat si Utilat.Loc de parcare
9

BRAYTIM.Etaj 2.Mobilat si Utilat.Loc de parcare

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2024, integral din caramida, la etajul 2, cu o suprafata utila de 48 mp, cu incalzire prin pardoseala, se vinde cum se vede in poze, loc de parcare inclus, pret 95.000 euro. Zona BRAYTIM Tel. 0734744765

1979 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera  zona Dambovita
3
17

De vanzare apartament cu o camera zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Dormitor la parter. 3 bai. Mobilata si utilata complet.
20
8

De vanzare casa in Braytim, disponibila imediat, complet mobilata si utilata, dotata cu centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, aer conditionat, cu toate utilitatile (gaz, apa, canalizare, iluminat stradal, curent, internet). Casa are 4 dormitoare si 3 bai, living si ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

FILM 3D! Casa ospitaliera,curte si gradina asortata,arie linistita,Simeria,Sfantu Gheorghe
20

Cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILAIRAE COVASNA, este onorata sa va propune spre vanzare o casa spatioasa si bine compartimentata, situata intr-o zona linistita, din Simeria, Sfantu Gheorghe, pentru cei care isi doresc confort si intimitate. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia ...

2445 EUR/m2 | 100 m2

simeria, Sfantu Gheorghe, Covasna

Promovat
Complet Renovat.Disponibil Imediat.Finisaje de calitate.Zona Excelenta!
9
2

De vanzare garsoniera in zona Complexului Studentesc, este renovata complet, inclusiv sapa de beton turnata, instalatie electrica si sanitara noua, totul modern, se vinde cum se vede in poze. BLOCUL ESTE IN CURS DE IZOLARE! Ideal pentru investitie sau pentru locuit! Pretul este 41.000 euro USOR negociabil Tel. ...

2563 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

Promovat
Lebada - Olimp 2  loturi teren , 689mp si 850 mp + cota de drum
20
22

Lebada - Olimp 2 loturi teren , 689mp si 850 mp + cota de drum

Pantelimon-Lebada -Olimp, 2 loturi teren, 689 mp si 850 mp +cota de drum, cu deschideri de la 25 mp situate in Str. Olimp , aceasta este pietruita . In fata terenurilor se afla gazele si curentul electric, canalizare . In zona sunt vile nou construite. Exista certificat de urbanism pentru construire. ...

Pantelimon, Ilfov

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa de vanzare in comuna Cut Judetul Alba
13
4

Casa de vanzare in comuna Cut Judetul Alba

Agentia imobiliara TABOO va ofera spre vanzare casa din caramida situata in Comuna Cut, Judetul Alba, la 5 km de autostrada Nadlac-Sibiu. Este compartimentata astfel: 5 camere, 2 bucatarii, un hol, o camera tehnica, sura, si pivnita cu bolta din caramida. Terenul este in suprafata de 1400 mp, cu deschidere ...

683 EUR/m2 | 120 m2

Cut, Alba

Decomandat. Aproape de Shopping City. Centrala termica proprie !
16

De vanzare in zona Steaua, aproape de Shopping City, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere pe doua parti, 2 bai, 2 balcoane inchise in PVC, aparat de aer conditionat, centrala termica proprie, mobilat si partial utilat, pret 135.000 Euro, negociabil. Tel: 0750283339

1517 EUR/m2 | 89 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Vânzare garsonieră, situată în Târgu Jiu, Bld. Ecaterina Teodoroiu
8

Vânzare-Garsonieră-27 mp-etaj 4-Bld. Ecaterina Teodoroiu/ Comuna din Paris Domina Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră confort 1, situată pe Bulevardul Ecaterina Teodoroiu, în cartierul Comuna din Paris – o zonă semicentrală, liniștită, cu acces facil către principalele puncte de interes ...

1560 EUR/m2 | 25 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
Disponibil Imediat.Renovat Complet.Centrala Proprie!
18

Disponibil Imediat.Renovat Complet.Centrala Proprie!

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 2, renovat complet, finisaje premium, instalatie electrica si sanitara schimbata, centrala proprie, se vinde mobilat complet cum se vede in poze, doar vii cu hainele si te muti in el, este disponibil imediat!! Zona Dambovita la 5 minute de mers pe jos de ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Pantelimon - Lebada- Lacul Pantelimon, teren intravilan 2700 mp cu deschidere de 27 m la lac.
10
9

Pantelimon - Lebada- Lacul Pantelimon, teren intravilan 2700 mp cu deschidere de 27 m la lac. PUZ în lucru.Strazi delimitate.Vedere superba spre lac.Facilitati in zona.

Pantelimon, Ilfov

Casa cu 2 camere de vanzare si 403 mp de teren in Ronat
2
8

Casa cu 2 camere de vanzare si 403 mp de teren in Ronat

Casa individuala cu 2 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Ronat. FOXFORT propune spre vanzare o proprietate situata strategic la marginea orasului, ce imbina perfect avantajele unei zone linistite cu accesul facil catre punctele de interes urbane. Casa este amplasata pe un teren care ofera ...

2025 EUR/m2 | 40 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere la etajul 1 la intrare in Giroc.
14
1

Apartament cu 3 camere la etajul 1 la intrare in Giroc.

De vanzare apartament cu 3 camere la intrare in Giroc, la etajul 1, cu vederea in spatele blocului, bloc din 2016, model cu 2 balcoane, centrala termica proprie, loc de parcare propriu, pret 124.900 Euro, negociabil. Tel: 0750283339

1864 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Vatra Luminoasa
5
29

Garsoniera de vanzare zona Vatra Luminoasa

Va prezentam o garsoniera situata la Etajul 2 8 decomandata bloc reabilitat termic mixt. Este spatioasa, camera avand 25mp, bucatarie mare patrate, intrare stradala , vedere spate, ferita de zgomotulk strazii. Se vinde mobilata si utilata ca in foto. Este situata chiar vis a vis de parcul National. Pozitie ...

1960 EUR/m2 | 25 m2

Vatra Luminoasa, Sector 2, Bucuresti

Promovat
TEREN DE VANZARE DEJANI ZONA TURISTICA
6
10

TEREN DE VANZARE DEJANI ZONA TURISTICA

Agentia Imobiliara Sweet House propune spre vanzare Teren Extravilan cu posibilitatea de construire casa de vacanta in zona Turistica Dejani In apropierea manastirii Dejani la poalele Muntilor Fagaras propunem un teren de aproximativ 1800 mp cu acces facil la utilitati.

1,800 m2

Dejani, Brasov

Promovat
OPORTUNITAE DE INVESTITIE
3
1

OPORTUNITAE DE INVESTITIE

Agentia Imobiliara Sweet House propune spre vanzare vila in Beclean. Comuna Beclean se gaseste in minunata TARA A FAGARASULUI situata pe malul Raului OLT , este o comuna cu aproximativ 1800 de locuitori se afla la doar 4 km distanta fata de Orasul Fagaras. Puncte de interes in zona ; Cetatea Fagarasului, ...

318 EUR/m2 | 500 m2

Beclean, Brasov

Promovat
Domnesti- Clinceni - str.Fortului, duplex, P+ET+POD locuibil.
20
6

Domnesti- Clinceni - str.Fortului, teren 2166 mp (1500 mp - utili, d= 21 x 73 m). Constructie: duplex, P+ET+POD locuibil. Suprafata construita 673 mp. An constructir: 2016 Exteriorul este finisat, iar interiorul este la rosu. In acceasi curte exista un foisor construit din zid, cca 105 mp, ridicat pana ...