Imobiliare

Promovat
COM 0% Teren constructii casa individuala sau duplex | Mosnita Noua
5

District Real Estate va propune spre vanzare o parcela de teren intravilan de 818 mp, pe care se poate construi casa individuala sau duplex. Parcelele sunt situate in Mosnita Noua, intr-un cartier in dezvoltare, spre iesire din Mosnita Noua. POT: 35% CUT: 1.02 REGIM DE INALTIME: P+1E+M Front stradal ...

818 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona  Doamna Ghica
5
86

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Doamna Ghica

Oferim 2 camere zona Doamna Ghica, str. Popa Nicolae, decomandat, confort 1, mobilat, utilat, et.1 4. Zona linistita, acces usor catre mijloacele de transport in comun.

1170 EUR/m2 | 53 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 3 camere,2 balcoane, etajul 1, renovat, zona Fabric
11
3

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat,situat la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje, situat in zona Fabric. Suprafata apartamentului este de aproximativ 53mp utili+ 2 balcoane si este compartimentat astfel: -Hol de acces cu debara -Dormitor cu dressing -Dormior ...

2451 EUR/m2 | 53 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Hala cu teren generos langa acces A1
20

Hala cu teren generos langa acces A1

Proprietate imobiliara situata in zona de nord , aproape de accesul pe A1, amplasata pe un teren generos de 3 ha , cu front de 135 ml, propusa spre vanzare , inchiriere totala sau partiala; Configuratia imobilului este P+2 etaje , corp administrativ + atelier + service auto acces TIR Parter- corp administrativ ...

2413 EUR/m2 | 1,575 m2

Recas, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare garsoniera in zona Buziasului
3
11

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

Dam spre vanzare garsoniera in zona Buziasului,la etajul 2 din 5,suprafata utila de 32 mp,utilat si mobilat complet. In apropiere de centre comerciale,Lidl,Kaufland,magazine. Este perfect pentru investitie sau chiar pentru a locui. Daca doriti informatii suplimentare sau detalii,va rugam sa ne sunati ...

1281 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere NOU | Penta Smart Estate Radauti | Finisat complet | Balcon
10

Descopera noul standard de locuire în cadrul ansamblului rezidențial Penta Smart Estate, situat în Radauti, Str. Putnei nr. 217A. Apartament 2 camere, ideal pentru locuit sau investiție: - Compartimentare inteligenta și eficienta - Living luminos + dormitor confortabil - Bucatarie deschisa sau ...

Radauti, Suceava

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Panouri fotovoltaice. 5 camere. 3 bai. Teren generos
18
5

De vanzare, casa finalizata in Mosnita Noua, 5 camere, P+E+Pod117 mp utili, 4 dormitoare, dormitor cu baie proprie si dressing, dormitor la parter, placa de beton peste etaj, izolatie cu vata bazaltica, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, curent trifazic, ...

1444 EUR/m2 | 117 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat pe la doar cateva minute de Parcul Cismigi
7
36

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat pe la doar cateva minute de Parcul Cismigiu. Apartamentul se afla la etajul 3 Apartamentul are o compartimentare de tip decomandat si o suprafata interioara de 57mp .beneficiaza de centrala termica de apartament, aer conditionat si parchetul ...

1602 EUR/m2 | 54 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

Casa individuala 4 camere, Sacalaz - Cartier nou
20
5

Casa individuala 4 camere, Sacalaz - Cartier nou

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Sacalaz, zona Exterior Est. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj situata in Sacalaz, zona Exterior Est, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 110 mp si teren 350 mp. Anul constructiei ...

1818 EUR/m2 | 110 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
5

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa de vanzare 405 mp utili 2 garaje 250 mp terase Slimnic Sibiu
19

Casa individuala, de vanzare, curte cu terase foarte spatioase si sentimentul de acasa il vei gasi la aceasta casa amplasata pe deal cu o priveliste peste localitea Slimnic, judet Sibiu. Casa moderna ce insumeaza o suprafata utila de 405 mp utili impartiti pe 3 niveluri subsol, parter ...

741 EUR/m2 | 405 m2

Slimnic, Sibiu

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare decomandat cu balcon zona Vasile Aaron
17
4

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 58 mp, zona Vasile Aaron, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: •  Balcon; •  In proximitatea zonelor de interes; •  Statii de autobuz in imediata apropiere; •  Pretabil investitie sigura; TABOO Imobiliare ...

1328 EUR/m2 | 58 m2

Vasile Aaron, Sibiu, Sibiu

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Balcescu
3
23

Apartament cu o camera de vanzare in zona Balcescu

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Bălcescu, 31 mp, etaj 1. Locuința este situată într-o zonă centrală, aproape de mijloace de transport, magazine și puncte de interes, fiind ideală pentru locuit sau ca investiție. Imobilul este bine întreținut și oferă acces rapid către centrul orașului. Pentru ...

1677 EUR/m2 | 31 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
CASA P+M | 5 CAMERE | SANMARTIN (ORADEA) | BIHOR
20
1

CASA P+M | 5 CAMERE | SANMARTIN (ORADEA) | BIHOR

UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita: Casa modernta P+M finalizata in anul 2020, situata in Sanmartin (Oradea), strada Imparatul Traian, Bihor Este compusa din: Parter - Antreu | 1 dormitor (sau birou daca se doreste) | Living cu bucatarie open space | 1 baie (cu geam) | Garaj ...

1845 EUR/m2 | 176 m2

Sanmartin, Bihor

Apartament 2 camere de vanzare in zona Drumul Taberei
5
10

Apartament 2 camere de vanzare in zona Drumul Taberei

Vând apartament 2 camere Drumul Taberei, etaj 4, bloc reabilitat, suprafață 50 mp. Locuință luminoasă, bine compartimentată, ideală pentru locuit sau investiție. Se vinde mobilat și utilat. La 5 minute de metrou și acces rapid la STB. Aproape de Parcul Drumul Taberei și centre comerciale.

1646 EUR/m2 | 48 m2

Drumul%2bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Cetatii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, Compartimentare (semidecomandat): - Hol acces + Bucatarie - Living + Logie Incalzita - Baia cu geam + Hol mic + Debara Depozitare - Dormitor spațios Dotari: - Aer Conditionat - Centrala Terrmica + Senzor Gaz + ...

1824 EUR/m2 | 54 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament elegant de vânzare   Ultracentral
9

Apartament elegant de vânzare Ultracentral

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit, situat în inima Clujului, pe strada Gheorghe Șincai, într-o clădire cu farmec autentic și fațadă recent reabilitată. Poziționat la parter înalt, imobilul impresionează prin elemente arhitecturale clasice tavane înalte de peste 3,5 m, uși din lemn masiv ...

3618 EUR/m2 | 76 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere in proiect nou, zona Vivo
5
6

Apartament 2 camere in proiect nou, zona Vivo

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere intr-o constructie noua situata in zona Vivo Cluj. Caracteristici: - 1 bucatarie cu living open space - 1 dormitor - 1 dressing - 1 baie - 1 balcon tip logie Recomandarea noastra: locuinta proprie sau investitie Optional se pot achitiziona si parcari ...

1948 EUR/m2 | 48 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea