Promovat
Garsoniera 25 mp etaj 2 zona Henri Coanda
7

Garsoniera 25 mp etaj 2 zona Henri Coanda

Agentia imobiliara I-Imob va propune spre vanzare o garsoniera de 25 mp, mobilata si utilata, situat in zona Henri Coanda din Sibiu,situata la etajul 2, cu o suprafata totala de 30 mp din care 25 mp sunt utili, pozitiona la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje, construit din caramida. Imobilul se afla ...

1556 EUR/m2 | 25 m2

lazaret, Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament cu 3 camere,semidecomandat,de vanzare, zona Garii,Timisoara
9
1

Apostu Estate va ofera spre vanzare, un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in zona Garii pe Bulevardul Dragalina,Timisoara, judetul TImis spatios si luminos. Apartamentul este situat la paterul inalt al unui bloc cu 8 etaje. Zona buna, apartamentul aflandu-se in imediata apropiere fata de ...

1864 EUR/m2 | 59 m2

Garii, Timisoara, Timis

Promovat
Reducere pret! ! Vila top cu piscina inchisa,  incalzita, barbeque
20
1

Reducere pret! ! Vila top cu piscina inchisa, incalzita, barbeque

Terra Estate - primul pas catre acasa! Va propunem aceasta vila individuala cu 6 camere, piscina acoperita/incalzita, foisor, barbeque, garaj interior cu doua locuri pe un teren de 3000mp in zona Domnesti. Această casă modernă și impunătoare, construită în 2009, oferă un stil de viață ...

1433 EUR/m2 | 480 m2

Domnesti, Ilfov

Promovat
Apartament exclusivist cu parcare vedere Lac Flotreasca
18

Apartament exclusivist cu parcare vedere Lac Flotreasca

Agentia Apulum 94, va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere intr un imobil tip boutique, cu regim de înălțime P+4+M, construit în anul 2006 și având doar două apartamente pe nivel, acest apartament elegant se află într-una dintre cele mai dorite zone ale Capitalei, în imediata apropiere a Lacului ...

4675 EUR/m2 | 154 m2

floreasca, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament etaj retras 74mpu 3camere terasa 46mp bloc cu lift Turnisor
3

COMISION 0, direct de la dezvoltator! Apartament tip penthouse de vanzare la etaj retras, 3 camere, decomandat, 75 mp, zona Turnisor, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Dormitoare cu dressing; • Terasa spatioasa; • Parcare extra pentru vizitatori; • Locatie ferita ...

3146 EUR/m2 | 75 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Construcții imobile la rosu in mai multe județe 2

Construcții imobile la rosu in mai multe județe

Constructori de calitate executam case la roșu sau alte imobile. Echipă locală. Nu solicitam plăti în avans

Oradea, Bihor

Apartament doua camere cu scara interioara, zona centrala.
5
4

Apartament doua camere cu scara interioara, zona centrala.

Agentia Imobiliara Egal intermediaza vanzarea unui apartament cu doua camere in zona Centrala Constructie tip mansarada cu scara interioara din BCA, ocupa etajul 4 si 5, fiind construit pe un bloc de 3 etaje. In suprafata tota la de 56 mp, se vinde mobilat , utilat asa cum reiese din pozele de p ...

1173 EUR/m2 | 52 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
7

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
3

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament trei camere, Zavoi
7
8

Apartament trei camere, Zavoi

Agentia Imobiliara Egal, intermediaza vanzarea unui apartament compus din trei camere de locuit si dependinte, cu structura din releveul atasat anuntului. Apartamentul nu are niciun fel de îmbunătățiri, necesitand renovare. Suprafata totală 82,4 mp. Apartamentul se afla la etajul 6 , intr-un bloc ...

1037 EUR/m2 | 82 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Strada asfaltata !
8
2

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, (inclusiv masina de spalat vase, masina de spalat haine si uscator), centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V754
15

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V754

ID intern: V754 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1750 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Duplex pe parter. 300 mp teren. Camera tehnica. Aproape de Valery !
13
1

De vanzare duplexuri in Mosnita Noua pe parter, in spate la Valery cu suprafata utila de 72 mp utili si teren de 300 mp, placa de beton si izolatie cu vata, camera tehnica, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dispune de toate utilitatile (gaz, apa, curent, canalizare, internet), ...

1944 EUR/m2 | 72 m2

Mosnita Noua, Timis

Spatiu comercial, zona 1 Mai
13
1

Spatiu comercial, zona 1 Mai

Agentia Imobiliara Egal intermediaza vanzarea unui spatiu comercial in zona 1 Mai. Transformat dintr-un apartament cu doua camere in spatiu comercial cu destinatia cabinet medical si dotat cu doua grupuri sanitare, sala de asteptare, sala de tratament, cabinet de consultatii, cu toata normativele de ...

1822 EUR/m2 | 45 m2

1+Mai, Ramnicu Valcea, Valcea

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !
3
2

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului la etajul 3, aproape de P-ta Doina Unicarm, intr-un bloc izolat termic pe exterior, apartamentul este in curs de renovare, se monteaza parchet, gresie, faianta, usi, vana noua, se zugraveste. pret 67.000 Euro. Tel: 0750283339

1634 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |
9

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, la unitatea militara, la etajul 2, mobilat si utilat complet, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare, aproape de statia de autobuz, pret 86.800 euro, negociabil. Tel:

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Vand teren com chirnogeni jud constanta
1
8

Vand teren com chirnogeni jud constanta

Teren intravilan în suprafață de 1176 mp, situat în com Chirnogeni , jud. Constanța iesire la 2 strazi(str Ciresior nr 8,in lungime de 40 metri si strada Pompierilor in lungine de 30 metri) Acces facil la utilitati- curent, apa cadastru,intabulare

1,200 m2

Constanta, Constanta

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !
15
2

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, in zona Girocului - Unitatea militara, disponibil imediat, finisaje foarte calitative, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, balcon spatios, loc de parcare in curtea proprie (acces cu bariera), pret ...

1983 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea