Imobiliare

Promovat
Teren intravilan 561 mp – Săcele, zona Turcheș (str. Morii)
18

Teren intravilan 561 mp – Săcele, zona Turcheș (str. Morii)

Imaginează-ți diminețile în care deschizi fereastra și auzi doar liniștea, întreruptă ușor de susurul pârâului din apropiere. Un loc în care aerul este curat, iar ritmul zilei încetinește exact cât ai nevoie ca să te bucuri de fiecare moment. Acest teren de 561 mp, situat în Săcele, zona Turcheș, nu ...

561 m2

Turches, Sacele, Brasov

Promovat
0% Comision, Duplex unit prin Camera Tehnica, PERSONALIZABIL
7
5

Jumatate de Duplex unit prin camera tehica, casa ideala, toate utilitatile, cu regim de inaltime Parter + Etaj si Pod, cu acoperis tip sarpanta cu invelitoare de tigla ceramica; Suprafata utila de 130 mp, plus 2 terase in suprafata totala de 14 mp; Teren total in suprafata de 351 mp; Ziduri exterioare ...

1922 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, zona Fortuna, Arad
10
4

Apartament cu 3 camere, zona Fortuna, Arad

Apartament cu 3 camere disponibil spre vânzare în zona Fortuna, Arad, oferit de Elegance Imobiliare. Acesta se află la etajul 3 al unui imobil bine întreținut, având o suprafață construită de 73 mp și o compartimentare semidecomandată. Apartamentul a fost renovat în 2004 și este mobilat dar mai necesita ...

1053 EUR/m2 | 57 m2

Arad, Arad

Promovat
Vânzare casă *nouă - finisaje premium* - zona Prelungirea Panduri
10

Casă nouă parter – vânzare – materiale de calitate – finisaje premium – compartimentare practică – terasă acoperită – teren generos – curte amenajată – eficiență energetică – zona Prelungirea Panduri! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate cu adevărat deosebită, o casă care îmbină armonios ...

2870 EUR/m2 | 108 m2

Targu Jiu, Gorj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu
15
10

Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu

De vanzare vila cu o arhitectura moderna, in Elisabetin, zona linistita aproape de centrul orasului, pe parter si etaj, cu o suprafata utila generoasa, spatii vitrate, gara dublu pentru 2 masini, camerele sunt spatioase si luminoase, fiecare avand baie proprie, terenul este amenajat cu gazon, sistem ...

2682 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

De vanzare ap 2 camere, parter, parcare, Braytim
18

De vanzare ap 2 camere, parter, parcare, Braytim

Va propunem spre vanzare un apartamen in bloc nou 2016, in zona Braytim, Giroc. Apartamentul are 2 camere, hol intrare, living openspace cu bucataria, balcon, hol intermediar, dormitor si baie cu geam si vana. Dispune de centrala proprie, clima, mobilat si utilat. Totodata dispune si de un loc de parcare ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

Promovat
 Teren, 37 Ha, Mogosesti -Giurgiu
20
11

Teren, 37 Ha, Mogosesti -Giurgiu

Oportunitate rara de investitie 37 HA intravilan langa viitorul aeroport Adunatii Copaceni Mogosesti | Acces DJ | Aproape A0 Se ofera spre vanzare teren intravilan compact, 37 ha (370.000 mp), pozitionat strategic la 1 km de viitorul aeroport si la doar 4 km de Autostrada A0, cu acces rapid catre ...

370,000 m2

Giurgiu, Giurgiu

Apartament 4 camere zona Take Ionescu etaj 1 cu centrala
8

Apartament 4 camere zona Take Ionescu etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzare in zona Take Ionescu un apartament cu 4 camere situat la etajul 1 in bloc de 10 etaje, (bloc cu lift ) are o suprafata utila de 89 mp utili, confort 1 decomadat compus din : 4 camere, 2 holuri, 2 bai, 1 balcon inchis in termopan, camara, debara si boxa la.subsol., vedere pe ...

2111 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Doua parcari. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat
11
2

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU - pozitie EXCELENTA - aproape de biserica de pe strada Tosca, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare incluse in pret. Pret ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vanzare Apartament 3 Camere cu Gradina amenajata de 80mp,Baneasa-Greenfield,Mobilat-Utilat-Parcare
10

Exclusivitate! Avem cheile apartamentului! Va propunem spre cumparare un Apartament cu 3 camere, 2 grupuri sanitare, gradina proprie de 80 mp si loc de parcare propriu. Apartamentul este situat la parterul unui imobil de 5 etaje, p 5, construit in anul 2016, cu o suprafata de 71 mp si gradina proprie ...

3168 EUR/m2 | 71 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

BRAYTIM.Dormitor la parter. 3 bai.Mobilata si utilata complet
20
3

De vanzare casa decalata si cu zid dublu intre unitati, pe parter si etaj, cu 5 camere, cu o compartimentare excelenta si eficienta, bucatarie inchisa cu debara, dormitoare spatioase si luminoase, finisaje de calitate, incalzire prin pardoseala, teren amenajat cu gazon+ sistem de irigatii cu aspersoare, ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Mobilat si utilat modern. Lift. Etaj intermediar. Langa Profi
6
3

Vand apartament situat in bloc nou izolat termic exterior, cu LIFT, etaj INTERMEDIAR, 2 camere, 53 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior MDF. COMPLET MOBILAT si UTILAT, aer conditionat. Loc de Parcare inscris ...

2206 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
6
21

Oferim spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, etajul 3 , situat în Complexul Studenţesc, într-un bloc construit în 2008. Cu o suprafaţă de 45 mp, această proprietate reprezintă o alegere excelentă atât pentru locuinţă, cât şi pentru investiţie.

1667 EUR/m2 | 45 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 51mp, decomandat, gradina, parcare, Floresti
18
1

Premier Estate ofera spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere si o suprafata utila de 51mp, situat la parter cu gradina. Compartimentare: Bucatarie spatioasa tip living, un dormitor, o nisa dormit, hol, baie, doua balcoane si debara. Un mare avantaj este accesul direct din apartament catre gradina ...

1724 EUR/m2 | 51 m2

Floresti, Cluj

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Braytim-Timisoara. Etaj 1. Finalizat. Terasa mare.
12
1

Vand apartament cu doua camere, situat in bloc NOU, finalizat, izolat termic exterior, cu fatada ventilata, in zona Braytim-Timisoara, aproape de LIDL. ETAJ 1, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 9 mp. Centrala termica proprie VIESSEMANN, cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2443 EUR/m2 | 53 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1
6
1

Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 65 mp utili + terasa, etaj 1, in BLOC NOU, izolat termic exterior, in zona Braytim. Centrala proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, aer conditionat. Complet MOBILAT si utilat, un loc de parcare inclus in ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Decomandat. Langa magazine si mijloace de transport
11
2

Vand apartament situat in bloc NOU, izolat termic exterior, langa LIDL si PENNY, ETAJ 1, 2 camere, DECOMANDAT, 50 mp utili + TERASA 6 mp. Centrala termica proprie, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior MDF, aer conditionat. Loc de parcare inscris in CF, inclus ...

1780 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Dristor, Ramnicu Sarat, Mega Image, Park Lake
1

Dristor, Ramnicu Sarat, Mega Image, Park Lake

Apartament cu 2 camere, intr-o zona excelenta, luminos, spatios, necesita renovare completa, calorifere schimbate, situat la etajul 1 in bloc de 4 nivele reabilitat.

2208 EUR/m2 | 53 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Bloc nou Finalizat!Bucatarie inchisa!Finisaje de calitate
11

Bloc nou Finalizat!Bucatarie inchisa!Finisaje de calitate

Vand apartament cu 2 camere, la etajul 3, in bloc nou finalizat, in zona Giroc in spate la hotel IQ, pe langa Profi, bloc integral din caramida, cu incalzire prin pardoseala, finisaje de calitate, loc de parcare inclus in pret. Pret 84.000 euro Tel. 0734744765

2000 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Proprietate de vis in marginimea Sibiului Apoldu de Jos
20
3

COMISION 0% O proprietate speciala care iti lasa senzatia ca nu iti mai vine sa pleci, imediat ce ai intrat in curte. Bine impartita, cu suprafete generoase in orice zona a proprietatii ai merge. Aceasta casa o puteti descoperii in marginimea Sibiului, in localitatea Apoldu de Jos. Casa este situata ...

761 EUR/m2 | 230 m2

Apoldu de Jos, Sibiu

Salvează căutarea