Imobiliare

Promovat
Casa insiruita-Chisoda-3 dormitoare-90 mp utili-Asfalt-Toate utilitatile-148.900 euro (TVA inclus)
8
1

Se vinde o casa insiruita situata intr-un ansamblu rezidential cu acces privat, in localitatea Chisoda, aproape de restaurantul Cuina, la asfalt. Imobilul are o suprafata utila de 90 mp si dispune de teren in spate de 40 mp, precum si de doua locuri de parcare in fata casei. Este racordata la toate utilitatile: ...

1654 EUR/m2 | 90 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Super apartament cu 2 camere , decomandat, 53 mp , Crinului, Rosu
10

Apartament exclusivist 2 camere de vanzare – mobilat si utilat lux – Rosu, str. Crinului Descoperiti rafinamentul si confortul unui apartament deosebit, situat intr-o zona selecta si aerisita din Rosu, pe strada Crinului, la doar cateva minute de Bucuresti. Aceasta proprietate reprezinta alegerea ideala ...

1580 EUR/m2 | 50 m2

Rosu, Ilfov

Promovat
Casa cu 4 camere, 119 mp, Zona Voiniceni
9

Casa cu 4 camere, 119 mp, Zona Voiniceni

TLB Imobiliare oferă spre vânzare casă tip duplex, construcție nouă, situată într-o zonă liniștită, aproape de Târgu Mureș. Proprietatea este disponibilă în două variante constructive, fiind ideală pentru o familie care își dorește un cămin modern, într-un cartier în dezvoltare. Prețuri: 115.000 € ...

966 EUR/m2 | 119 m2

Voiniceni, Mures

Promovat
Duplex cu 4 camere despartit prin camera tehnica I Comision 0% I Giarmata Mare
7

District Real Estate va ofera spre vanzare un duplex cu 4 camere despartit prin camera tehnica ,in Giarmata Mare, avand in apropriere un parc amenajat si statie de autobuz. Casa are o suprafata utila de 106mp, cu un teren 390mp si garaj acoperit cu acces direct din casa. Compartimentare casei este ...

1745 EUR/m2 | 106 m2

Giarmata, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare garsoniera in zona Girocului
3
7

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Se ofera spre vanzare o garsoniera in zona Girocului,la etajul 1,cu o suprafata de 28 mp,se vinde utilat si mobilata complet si modern. Garsoniera a fost recent renovata,fiind dotata cu centrala proprie si AC. Nu ezitati sa ne apelati la numarul de telefon afisat sa stabilim o vizionare sau sa va oferim ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, zona Iosefin
11
11

De vanzare apartament cu 2 camere, zona Iosefin

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iosefin. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iosefin, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 1920, structura caramida, material ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament la vila in zona Centrala
14

Apartament la vila in zona Centrala

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament situat in zona centrala a orasului, aproape de Piata Mihai Viteazul, intr-un imobil de tip vila cu doar doua apartamente, edificat in anul 1955 si recent renovat integral. Proprietatea se afla la etajul 1 al cladirii cu regim de inaltime D+P+1+Pod ...

3889 EUR/m2 | 90 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament 2 camere Crangasi
4
2

Vanzare apartament 2 camere Crangasi

Ofer spre vanzare apartament de doua camere in zona crangasi , etaj 4, bloc 1984, 52 mp. In zona se regasesc spatii comerciale, scoli gradinite, transport in comun. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

1673 EUR/m2 | 52 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Vatra Luminoasa
9
2

Garsoniera Vatra Luminoasa

Garsonieră luminoasă, gata de mutat, în Vatra Luminoasă – la un pas de tot ce contează ! Îți dorești un loc primitor, unde să te simți acasă din prima zi? Această garsonieră cochetă, situată la etajul 10/10, te așteaptă cu soare la rasarit și o priveliște deschisă asupra orașului. Cu un ambient ...

2190 EUR/m2 | 27 m2

Vatra Luminoasa, Sector 2, Bucuresti

Apartament de vanzare in Pantelimon
5
52

Apartament de vanzare in Pantelimon

Se ofera spre vanzare apartament de 2 camere zona Pantelimon. Dispune de 50 mp2 si este situat la etajul 2 al blocului. Dispune de loc de parcare si se afla intr-o zona accesibila si linistita.Anul de constructie al blocului este 1980.Va asteptam la vizionari!

1300 EUR/m2 | 50 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
3

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente 2 camere. La doar 1,5 km de Bucuresti. Dobroesti. Accepam plata in Rate la Dezvoltator!
9
1

Pretul pentru vanzarea in rate se va calcula in fuctie de avans si perioada platiI ratelor, dar nu mai mult de 24 luni! Vezi in josul pagini lista de preturi. Preturile afisate NU includ TVA! Vânzare Apartamente Noi Complex Rezidențial Modern cu Finisaje Premium Bucuresti-Dobroești, Ilfov. Visezi ...

1319 EUR/m2 | 47 m2

Dobroesti, Ilfov

Teren intravilan de vanzare in Timisoara - Oportunitate dezvoltator
1
2

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Aradului, avand o suprafata de 772 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 19 ml la strada. Caracteristici teren: POT 40%, regim inaltime ...

772 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Soarelui decomandat
7

Apartament 2 camere Soarelui decomandat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Soarelui confort 1 decomandat etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 56 mp instalatie de aer conditionat posibilitate montare centrala termica. Pret informativ 78000. Detalii la telefon 0734879293. ID intern: 10817.

1258 EUR/m2 | 62 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare aproape de metrou Iancului
6
121

Garsoniera de vanzare aproape de metrou Iancului

Oferim spre vanzare garsoniera decomandata, amenajata modern, complet mobilata si utilata, etaj 2 cu o suprafata utila de 28 mp2. Aproximativ 5 min de mers pana la Metrou Iancului. Disponibila imediat.

1339 EUR/m2 | 28 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Teren intravilan de 29794 mp cu PUZ aprobat zona Arhitectilor Sibiu
4

Teren de vanzare oportunitate rara de investitie in Cartierul Arhitectilor, Sibiu Va propunem spre vanzare un teren intravilan cu o suprafata generoasa de 29.794 mp, situat in Cartierul Arhitectilor, una dintre cele mai cautate si dinamice zone ale pietei imobiliare din Sibiu. Terenul beneficiaza de ...

29,794 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
2 Cam-1 Min Spitalul Judetean-48MP-Mobilat-Centrala-77000 Euro! Negociabil
10
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Spitalului Judetean , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Complexul Studentesc Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : Centrul ...

1604 EUR/m2 | 48 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Eroii Revolutiei
6
5

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Eroii Revolutiei

Se ofera spre vanzare apartament decomandat, cu 2 camere, situat la etajul 2 din 7.Blocul finalizat in 1969, este pozitionat in spatele Pietei Progresul. Apartamentul are 50mp.Apartamentul este renovat recent, instalatia electrica si cea sanitara schimbata,la cateva minute, statiile de tramvai 7, 19, ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Sebastian, str. Barca
7

Sebastian, str. Barca

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare o garsonieră modernă, complet mobilată și utilată, situată într-un bloc reabilitat termic din zona Sebastian, Locuința are o suprafață utilă de aproximativ 26 mp și este amplasată la etajul 7 din 8 într-un imobil construit în anul 1985, solid, din beton. Garsoniera ...

2423 EUR/m2 | 26 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
8

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap. 2 camere  Dumbravita
10

Ap. 2 camere Dumbravita

Va propunem spre vanzare, apartament cu 2 camere, in Dumbravita, intr-un imobil construit in anul 2022, etaj 2 din 2 cu o suprafata totala de 52 mp, cu 1 grup sanitar, 1 balcon, mobilat si utilat, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus. Pret informativ 129000 Euro.

2481 EUR/m2 | 52 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea