Promovat
Film 3D!Casa 4 camere,1.514mp teren, apreciabile facilitati,Dealului,Sf.Gheorghe
20

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este o onorata sa va propuna spre vanzare, o oferta apreciabila materializata printr-o proprietate deosebita, cu o suprafata de 108 mp utili si 1.514 mp teren, situata in cartierul Simeria, Strada Dealului, orasul Sfantu Gheorghe, Covasna. Va invitam sa ...

2083 EUR/m2 | 108 m2

simeria, Sfantu Gheorghe, Covasna

Promovat
Ap.2 cam-BLOC NOU FINALIZAT-Decomandat-Bucatarie inchisa-53 mp-1 loc parcare-80.000 euro(TVA inclus)
7
3

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Pipera Voluntari - CATTED Family
13

Apartament 2 camere Pipera Voluntari - CATTED Family

Vă propun spre vânzare un apartament de 2 camere, situat la etajul 2, în cadrul ansamblului rezidențial CATTED Family, pe Șos. București Nord, în zona Pipera, Voluntari. Locuința are o compartimentare practică și echilibrată, cu o suprafață utilă totală de 63.2 mp, la care se adaugă o terasă generoasă ...

2926 EUR/m2 | 63 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Apartament, 2 Camere, Micro 1
8
17

Apartament, 2 Camere, Micro 1

Agenția Jinnimo Concept vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Lugoj, zona Micro 1, la parterul unui bloc izolat termic. Apartamentul are o suprafață utilă de 41 mp, este semidecomandat și dispune de balcon închis, ideal pentru spațiu suplimentar de depozitare sau relaxare. Suprafață ...

1293 EUR/m2 | 41 m2

Central, Lugoj, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare  3 camere semidecomandat  etaj intermediar Sibiu
5
1

Apartament de vanzare 3 camere semidecomandat etaj intermediar Sibiu

Apartament 3 camere de vanzare, semidecomandat, 46 mp, zona Tiglari, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Magazine in apropiere; • Etaj intermediar; • Cresa, gradinita, scoala in proximitate; • Mijloce de transport in comun; TABOO Imobiliare propune un apartament de ...

1628 EUR/m2 | 46 m2

Tiglari, Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament structura frumoasa, doua balcoane, incadrare spatiu verde, Garii
16

Comision cumparator: 2% +tva, din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o rezidenta apreciativa, structurata pe 3 camere, situata in aria centrala a Brasovului, la corelarea dintre zonele Centru Civic si Garii, respectiv pe Bulevardul Victoriei. Amplasat ...

1953 EUR/m2 | 68 m2

garii, Brasov, Brasov

Parcele de teren in zona pastravarie Albota jud.Sibiu,total 18800mp
8
14

Proprietar terenuri in judetul Sibiu, langa pastravaria Albota, la aproximativ 4km.de drumul spre Transfagarasan, utilitati in apropiere,zona turistica deosebita, intre doua rauri, Arpasu Mare si Arpasel,aproximativ 5 eur.m2, ușor negociabil informatii referitoare la telefon .Suprafata totala: 18800 ...

Arpasu de Sus, Sibiu

Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE -IANCU DE HUNEDOARA/ LANGA GUVERN
5

APARTAMENT 3 CAMERE -IANCU DE HUNEDOARA/ LANGA GUVERN

Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere semidecomandat situat in zona Guvernului , pe bulevardul Iancu de Hunedoara. Imobilul se afla intr-un bloc de apartamente construit in anul 1967, la etajul1 din 8, si detine o suprafata utila de 68mp. ...

2596 EUR/m2 | 68 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Casa individuala de vanzare in stil mediteranian curte 704 mp Borhanci
20
3

Cauti o casa spatioasa in Cluj-Napoca pentru tine si familia ta? Vrei sa ai un stil de viata exclusivist intr-una din cele mai cautate zone din Cluj-Napoca? TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa individuala de vanzare cu 5 camere in zona Borhanci, Cluj-Napoca.  Suprafata construita este de 296 ...

2863 EUR/m2 | 234 m2

Borhanci, Cluj-Napoca, Cluj

Teren intravilan de 1900 mp cu toate utilitatile - zona Dumbravita
1

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Dumbravita. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Dumbravita, zona Nord, avand o suprafata de 1900 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 34 ml la strada. Caracteristici teren: POT 35%, regim de inaltime permis Parter ...

1,900 m2

Dumbravita, Timis

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro
8

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro

vand apartament 2 camere la mansarda Torontalului, mansarda construita solid din beton, avand 2 balcoane, pod , mobilata partial, 88000 euro

2150 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Mehala 365000 euro
12
3

vand casa in Mehala 365000 euro

vand casa cu gradina si curte 1000 mp, cu pomi fructiferi, solar, acces auto, garaj, 2 intrari separate, 7 camere, centrala termopane, toate utilitatile , la asfalt 365000euro.

1825 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
2

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro
15
3

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro

Vand casa cu etaj renovata in 2000 , izolata, termopane, centrala, panouri solare cu baterie de stocare, piscina cu jacuzi si sistem de hidroliza, gaz tras si in curte si la bucataria de vara, foisor, gradina cu pomi, wc in curte, pod inalt mansardabil, 5 camere 3 bai, terasa mare acoperita, garaj tip ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Studio de vanzare 36 mp utili + terasa 13 mp constructie noua 2025
1

Studio de vanzare, decomandat, 36 mp + terasa 13 mp, zona Negoiului, Fagaras.           TABOO Imobiliare propune un studio de vanzare cu 1 camere, decomandat, situat in localitatea Fagaras, zona Negoiului, aflat la etajul Demisol, intr -un imobil tip ...

1013 EUR/m2 | 36 m2

Fagaras, Brasov

Duplex 4 camere, 2 bai, 130 mp utili, zona Mosnita Noua
20
5

Duplex 4 camere, 2 bai, 130 mp utili, zona Mosnita Noua

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Mosnita Noua, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 130 mp si teren 312 mp. Anul constructiei este 2006, structura beton, material ...

1269 EUR/m2 | 130 m2

Mosnita Noua, Timis

vand 750 mp teren Covaci 75 e mp
2
2

vand 750 mp teren Covaci 75 e mp

>Vand parcela de 750mp in Covaci cu utilități bune pt duplex avand gaz, curent, 75e mp,0727408979

Covaci, Timis

vand casa cocheta Fratelia
20
14

vand casa cocheta Fratelia

Vand casa renovata cocheta semimobilata, cu doua dormitoare baie bucatarie, anexe, wc de curte, doua terase, gradina cu vie si pomi fructiferi, sistem de irigat, vecini liniștiți, zona buna cu multa liniste si in apropiere de Lidl,

2933 EUR/m2 | 75 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Vand vila de lux in zona Cetatii 1200000
14
1