Imobiliare

Promovat
Casa individuala, Giroc,  Comision 0
19

Casa individuala, Giroc, Comision 0

Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, o casa individuala, in Giroc, la asfalt, in regim de inaltime P+1E+M Se desfasoara pe o suprafata de 230 mp si teren de 400 mp. Imobilul este la rosu si se vinde la stadiul actual. Beneficiaza de toate utilitatile: apa, curent, canalizare, gaz, iluminat stradal, ...

804 EUR/m2 | 230 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere in Giroc
5

Apartament cu 3 camere in Giroc

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu trei camere in Giroc. Imobilul se afla intr o zona linistita, cu multe facilitati aproape fiind perfect pentru familii! Apartamentul are o suprafata utila de 53 mp la care se adauga un balcon de 4 mp si un loc de parcare. Confortul ...

1594 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Republicii-Narcisa-apartament 4 camere decomandate-centrală proprie
12
1

Agenția Ostap Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandate situat pe strada Calea Republicii în zona Narcisa la etajul 10 (ultimul etaj); - apartamentul dispune de centrală termică proprie, tâmplărie PVC cu geamuri termopan, gresie, faianță, ușă metalică la intrare; - liftul ...

882 EUR/m2 | 83 m2

Bacau, Bacau

Promovat
Garsoniera Militari Residence  OFERTA
7

Garsoniera Militari Residence OFERTA

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Garsoniera situata in Complexul Militari Rezident, Str Sg ilie Petre nr 86 Chiajna Ilfov cu o suprafata de 32 mp. Et 7. din 8. An de constructie 2018. Garsoniera dubla confort 1 semi decomandata. cu centrala proprie, aer conditionat.geam ...

1544 EUR/m2 | 32 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa de vanzare | Utvin
10
19

Casa de vanzare | Utvin

FOCUS IMOBILIARE te susține in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Locatie deosebita, zona linistita, casa P+Pod la cheie, proiect modern intr-un ansamblu de 2 case tip duplex, spatios, luminos, constructie 2024, central in Utvin in apropiere de PROFI Scoala Gradinita, ...

1771 EUR/m2 | 70 m2

Utvin, Timis

AV618 Casa individuala GHIRODA, P+M
17
12

AV618 Casa individuala GHIRODA, P+M

AV-Estate va ofera spre vanzare casa individuala in regim de inaltime P+M, cu suprafata utila de 190 mp, curte de 500 mp, situata in Ghiroda, vatra veche a satului, la asfalt. Proprietatea se afla intr-o zona linistita, pe o strada foarte putin circulata. Compartimentare: Parter: - hol acces spatios; - ...

1436 EUR/m2 | 190 m2

Ghiroda, Timis

Vand teren cu cabana 49

Vand teren cu cabana

Vand proprietate zona deosebita, constructie de lemn. Suprafata curte si gradina de aproximativ 700mp. Proprietatea este imprejmuita si utilitatile sunt in curs . MERITA VAZUTA!

51 EUR/m2 | 690 m2

Deva, Hunedoara

Teren pentru constructii intravilan Sector 3, Gura Solcii 4-18, Metrou Anghel Saligny
1
5

Teren pentru constructii, intravilan, situat intr-una din cele mai bune locatii in Sectorul 3, pozitionat excelent. Terenul are o suprafata foarte generoasa de 17000 mp, are o deschidere stradala ampla de 341 m pe 3 fronturi stradale, are acces direct la strada pricipala - Drumul Gura Racului, este localizat ...

17,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casa individuala, intabulata, P+1, la rosu, teren 500 mp, Sanpetru, Brasov
4
1

Comision cumparator: 2% + TVA, din valoarea de tranzactionare ASCENDENT IMOBILIARE va prezentam spre vanzare o casa individuala aflata in stadiu de constructie la rosu, situata in Sanpetru, Brasov, intr-o zona in plina dezvoltare, cu acces rapid catre oras si principalele puncte de interes. Proprietatea ...

1080 EUR/m2 | 125 m2

Sanpetru, Brasov

AV655 Teren-Balta 6.663mp, in Masloc-Alios, IDEAL INVESTITIE
14
2

AV-Estate va propune spre vanzare teren cu suprafata de 6.663 mp, in zona baltilor de pescuit intre Masloc si Alios (pe partea staga). Acesta este situat intr-o zona spectaculoasa, cu dealuri. 400m distanta de asfalt, cu doua variante de acces. Utilitati: curent la 40m. Parcela este ingradita, balta ...

6,663 m2

Alios, Timis

Promovat
In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !
8
1

In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona Braytim, aproape de muzeul de apa, la etajul 2, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare in cf, pret 95.000 euro. Tel: 0750283339

1979 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului
8
45

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, in imediata apropiere a Shopping City Timisoara. Disponibil la etajul 3 intr-un bloc de 10 etaje cu lift. Blocul este izolat exterior. Suprafata utila este de 65 mp + balcon 8 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul termoficarii ...

1415 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Crangasi
4
76

Garsoniera de vanzare in zona Crangasi

Se ofera spre vanzare garsoniera confort I, vis-a-vis de Piata Crangasi. Se afla la etajul 2 intr-un bloc mixt, este curata, decomandata, 28mp utili.

1429 EUR/m2 | 28 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament decomandat cu 3 camere pe strada Tribunei - Comision 0
9
1

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 72 mp, zona Centrul Istoric, Sibiu, Exclusivitate, Comision 0!          Daca iti doresti sa locuiesti intr-o zona boema, unde sa simti aerul culturii de odinioara si unde sa ai confortul de a nu utiliza masina decat atunci cand ...

2569 EUR/m2 | 72 m2

Sibiu, Sibiu

Piata Unirii. Cladire istorica. Fatada renovata!
10
4

Piata Unirii. Cladire istorica. Fatada renovata!

Apartament situat in cladire istorica Etaj 1 2 + ACOPERIS, 3 apartamente pe nivel Gresie si faianta model placa mica, parchet lemn masiv Centrala termica proprie Mobilat conform pozelor Boxa inscrisa in CF Pret: 170.000 Eur, negociabil.

2576 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

AV642 Casa cuplata prin garaj, Dumbravita, zona EXCELENTA
8
7

AV642 Casa cuplata prin garaj, Dumbravita, zona EXCELENTA

AV-Estate va ofera spre vanzare casa cuplata prin garaj, moderna si spatioasa, cu 4 camere, cu teren aferent de 355mp partea din stanga, iar partea din dreapta avand 392 mp, in regim de inaltime P+1E, situata in Dumbravita, pozitionate pe o strada linistita. 1) Casa din partea dreapta (teren 392 mp, ...

2030 EUR/m2 | 133 m2

Dumbravita, Timis

AV636 Teren intravilan, MOSNITA NOUA-City Mall 671 m
6
11

AV636 Teren intravilan, MOSNITA NOUA-City Mall 671 m

AV-Estate va ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata de 671 mp si front stradal de 18 ml, in Mosnita Noua. Situat intr-o zona foarte buna, vis-a-vis de benzinaria ESO, Mosnita City Mall-Auchan. Utilitati: - apa, curent, gaz, (in apropiere), iluminat stradal, fosa septica. Alte detalii: - ...

Mosnita Noua, Timis

Zona Kaufland. Utilat si mobilat!
19
3

Zona Kaufland. Utilat si mobilat!

1 2 duplex situat la intrarea in Dumbravita, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizata in 2014. Suprafata utila de 135 mp plus terasa de 12 mp. Teren de 306 mp, cu front stradal de 9 m. Ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla. Compartimentare: - ...

2148 EUR/m2 | 135 m2

Dumbravita, Timis

De vanzare garsoniera in zona Lipovei
3
27

De vanzare garsoniera in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 24 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Teren intravilan situat pe strada Vârful Mândra, Târgu Jiu
6
2

Teren intravilan situat pe strada Vârful Mândra, Târgu Jiu

ID/COD OFERTA: P1094 Domina Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu suprafața de 3.650 mp, situat pe strada Vârful Mândra. Terenul are o deschidere de 12 m.l. la strada asfaltată, iar după 30 m se lărgește la 22 m.l. Întreaga suprafață este încadrată în categoria intravilan, permițând ...

3,650 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
AV686 Casa individuala pe parter, 3 camere, in Sanmihaiu Roman
10
1

AV-Estate va propune spre vanzare o casa individuala, cu 3 camere, pe parter, complet decomandata, cu teren aferent de 508 mp, avand suprafata utila de 100 mp, situata in Sanmihaiu Roman, la asfalt intr-o zona foarte linistita si acces facil. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - hol acces; - ...

1399 EUR/m2 | 100 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Promovat
Casă Chiajna P+1 complet mobilată și utilată
8

Casă Chiajna P+1 complet mobilată și utilată

Casă P+1 modernă, complet mobilată și utilată – Chiajna, teren 204 mp + cotă drum 62 mp Vă propun spre vânzare o casă individuală cu regim de înălțime parter + etaj, situată într-o zonă liniștită din Chiajna, cu acces ușor către București. Proprietatea are o suprafață utilă ...

2500 EUR/m2 | 106 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Zona Soarelui, o camera bloc izolat!
10

Zona Soarelui, o camera bloc izolat!

Apartament cu o camera in zona Soarelui; Este situat la etajul 4 din 5, intr-un bloc izolat termic; Detalii: - model semidecomandat - suprafata de 27 mp - un balcon inchis - baie cu vana - bucatarie inchisa Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat etaj 1 amenajat boxa zona Complex Studentesc
16
2

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, su 55 mp plus balcon 6,74 mp, +boxa 4, 35 mp, in CF, etaj 1, amenajat, renovat,mobilat si utilat, zona Complex Studentesc, 119000 euro. Pret: 119000 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1919 EUR/m2 | 62 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Salvează căutarea