Imobiliare

Promovat
Zona Sagului. Comision 0. Decomandat. Etaj 1
11

Zona Sagului. Comision 0. Decomandat. Etaj 1

Apartament cu 2 camere in bloc nou, etaj 1, decomandat, langa magazine si statie de autobuz, finisaje de calitate superioara, bloc dotat cu lift, centrala proprie cu inclazire in pardoseala, loc de parcare inclus, 101.000 eur negociabil, COMISION 0%, TEL. 0750182615

2104 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Str. Garii (tronson Penny   V. Tepes)   apartament, finisat
7
5

Str. Garii (tronson Penny V. Tepes) apartament, finisat

Str. Garii apartament situat la parterul unui bloc cu apartamente, finisat, suprafata utila de 34 mp. Este compartimentat astfel: living, bucatarie, o camera de 8 mp (fosta uscatorie), baie si hol. Dispune de termopane, parchet, microcentrala pe gaz, gresie si faianta. Este ideal atat pentru locuinta ...

1397 EUR/m2 | 34 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare la cheie in cartierul Grigorescu
6

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 49 mp, zona Grigorescu, Cluj-Napoca.    TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Grigorescu, aflat la etajul 6 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter ...

3143 EUR/m2 | 49 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Duplex Dumbravita | eficient energetic | 85 mp utili | 169.900 EUR
12
1

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare o jumatate de duplex situata in Dumbravita, intr-o zona linistita si apreciata, aproape de Kids Park si Pensiunea Carpe Diem Spa. Proprietatea face parte dintr-o casa pe structura de lemn, construita initial ca locuinta individuala, dar proiectata inteligent ...

1999 EUR/m2 | 85 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere | Design Contemporan | Militari Residence
20

Apartament de 2 camere situat în Militari Residence, Str. Sergent Ilie Petre nr. 54, într-un bloc nou, poziționat excelent. Pret proprietate finisata + proiectul de design ( include mobilierul si electrocasnicele prezentate ) : 70.795 Euro + TVA Pret cu TVA inclus 21% : 85.662 Euro Zonă cu acces rapid ...

1663 EUR/m2 | 52 m2

Chiajna, Ilfov

Vanzare garsoniera Militari
8
69

Vanzare garsoniera Militari

Garsoniera zona de Militari. In apropiere de ea este statia metroului la o distanta de doar 8 minute de mers pe jos. Se afla intr-o zona linistita si accesibila ca pret. Pentru o vizionare va astept la numarul de telefon. Garsoniera dispune de 43mp2. Este situata la etajul 1. Dispune de loc de parca ...

1163 EUR/m2 | 43 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Mobilat&Utilat – Exigent - Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 189.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 49 mp | Disponibil la Etajul: 6/11 | Exigent Plaza - Faza 5, Bulevardul Timisoara, nr. 14A, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3865 EUR/m2 | 49 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere. Piata Sudului, la 3 min. de metrou.
11

Apartament 2 camere. Piata Sudului, la 3 min. de metrou.

Agentia Cristal Holding Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament 2 camere, zona Piata Sudului / Mall SunPlaza. la 3 min de metrou. Decomandat, etaj 6 din 9, cu vedere spre Delta Vacaresti. Cu balcon. Aer conditionat. Bloc reabilitat termic. Mobilat si utilat. Loc parcare.

2449 EUR/m2 | 49 m2

Vacaresti, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Zona Berceni | Finalizat | Loc parcare
18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 4 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 4/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera |Vanzare | Drumul Binelui| Finalizata | Loc parcare
14

Garsonieră de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizata Etaj 5 | 38 mp | Etaj 5/8 | Constuctie finalizata | Poziție excelentă Atenție, prețul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica! Loc de parcare - 9.680 TVA inclus ( se achizitioneaza separat ) Un mare avantaj în orice zonă ...

2153 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Casă 3 camere cu centrală pe gaz - Abator, Constanța - teren 280 mp
1
2

Cod Agent ( C9 ) Agenția Imobiliară DANICRIS vă propune spre vânzare o casă din cărămidă, 3 camere, situată în zona Abator, Constanța. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 81 mp Compartimentare: 3 camere, bucătărie spațioasă, baie mare Îmbunătățiri: centrală pe gaz , mobilata , utilata Dependințe ...

1938 EUR/m2 | 81 m2

Abator, Constanta, Constanta

Apartament 4 camere. La 7 min de metrou Piata Sudului /Mall SunPlaza.
5

Agentia Cristal Holding Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament 4 camere, la 7 minute de metrou Piata Sudului /Mall SunPlaza. Semidecomandat, parter inalt, din 8. Cu 2 bai. Cu balcon. Cu intrare in beci din balcon. Suprafata totala 84,65 mp. Zona linistita, Verde, plina de natura. Ideal ...

1714 EUR/m2 | 84 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere, Brancoveanu, Izvorul Muresului.
10

Apartament 3 camere, Brancoveanu, Izvorul Muresului.

Agentia Cristal Holding Imobiliare va prezinta spre vanzare apartement 3 camere, Zona Brancoveanu, Izvorul Muresului. Semidecomandat, parter din 4. Bloc reabilitat termic. Instalatii electrice si sanitare schimbate. Zona civilizata, linistita, verde, plina de natura. Gradini si parcuri in jur. ...

1688 EUR/m2 | 64 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere - Proiect Design – Exigent - Direct Propietar
15

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 199.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55.9 mp | Disponibil la Etajul: 10/11 | Exigent Plaza - Faza 4, Bulevardul Timisoara, nr. 16B, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3560 EUR/m2 | 56 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Spatiu comercial de vanzare 800 mpu Orasul de Jos Sibiu
13
2

Spatiu comercial de vanzare 800 mpu Orasul de Jos Sibiu

De vanzare un spatiu generos cu destinatie comerciala in Orasul de Jos al Sibiului. Spatiul are o suprafata de 800 mp utili si este compartimentat astfel: un hol lung prin care se face accesul intr-o zona deschisa cu o suprafata de 200 mp. Din aceasta zona se face accesul catre o bucatarie si separat ...

811 EUR/m2 | 800 m2

Sibiu, Sibiu

Garsoniera Timpuri Noi .  10 min metrou. Bloc din 1990.
8
2

Garsoniera Timpuri Noi . 10 min metrou. Bloc din 1990.

Agentia Cristal Imobiliare va prezinta spre vanzare Garsoniera, zona Timpuri Noi. la 10 min metrou. Decomandata, etaj 6 din 8. Cu balcon. Si aer conditionat. Bloc reabilitat termic. An constructie 1990. Complet mobilata si utilata. Zona foarte buna, linistita.

2565 EUR/m2 | 37 m2

Timpuri Noi, Sector 4, Bucuresti

 Apartament 1 camera de vanzare in zona Sagului
3
10

Apartament 1 camera de vanzare in zona Sagului

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului, langa Kaufland, la etajul 2,suprafata de 29 mp,se vinde utilat si mobilat recent. Este perfect atat pentru o viitoare investitie cat si pentru locuit. Persoanele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel.

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa individuala 4 camere utilata, cu garaj dublu - Giarmata
20
5

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Giarmata. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda + Pod, situata in Giarmata, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 150 mp si teren 690 mp. Anul constructiei este 2007, structura ...