Promovat
Dezvoltator: Rafinament pe Parter - Cartier Privat - Alpha City Residence
10
39

Alpha City Residence - afla avantajele de a face parte din cel mai mare cartier rezidential privat din vestul tarii: -acces privat din sens giratoriu cu bariera cu recunoasterea numarului de la masina -2 parcuri de 6500mp prevazute cu teren de fotbal tenis, piscina naturala cu filtrare prin plante, ...

1361 EUR/m2 | 85 m2

Remetea Mare, Timis

Promovat
Teren Intravilan Agigea Suprafata Mare, aprox. 20000mp
2

Teren Intravilan Agigea Suprafata Mare, aprox. 20000mp

Descopera oportunitatea de a investi intr-un teren cu adevarat special, situat in Agigea, in zona Golful Pescarilor, in apropiere de binecunoscuta zona Pescariei lui Matei si de drumul care leaga Agigea de Eforie Nord. Cu o suprafata generoasa de aproximativ 20.600 mp si deschidere la doua strazi ...

20,600 m2

Agigea, Constanta

Promovat
Triplex cu 3 camere 3 bai partea stanga | Giroc
8
1

Triplex cu 3 camere 3 bai partea stanga | Giroc

District Real Estate va propune spre vanzare un 1/3 dintr-un triplex modern cu 3 camere si 3 bai complet mobilat si utilat, situat intr-o zona foarte linistita din Giroc. Proprietatea dispune de toate utilitatile printre care si 2 locuri de parcare. Este partea din pargine a unui triplex. Triplexul ...

1837 EUR/m2 | 92 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare cu scara interioara si garaj zona centrala
16
1

De vanzare apartament spatios si bine compartimentat, situat in Busteni, in apropiere de centrul orasului, intr-un imobil solid construit in anul 1987 din beton si caramida. Apartamentul este amplasat la etajul 3 si beneficiaza de o structura pe doua niveluri, cu dispunere sud-estica, oferind lumina ...

1375 EUR/m2 | 160 m2

Valea Alba, Busteni, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare in Timpuri Noi
6
31

Apartament de vanzare in Timpuri Noi

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere zona timpuri noi. Apartamentul dispune de o suprafata de 55mp2. Se afla la etajul 6 al blocului cu lift inclus. Se afla in apropierea metroului si a mijloacelor de transport in comun. Dispune de asemenea de boxa la subsol. Loc de parcare inclus.

1509 EUR/m2 | 55 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
De vanzare duplex 5 camere  in Mosnita Noua , aproape de Calea Buziasului, 148000 euro negociabil
9
1

De vanzare duplex 5 camere in Mosnita Noua , aproape de Calea Buziasului, 148000 euro negociabil

De vanzare duplex in Mosnita Noua , aproape de Calea Buziasului si de statie de autobuz, parter si etaj, 370mp teren, 105 mp suprafata utila, format din living, bucatarie, baie, birou la parter, 3 dormitoare, baie la etaj, cu toate utilitatile: apa, gaz, curent, canalizare, pretul la cheie este de 148000 ...

1410 EUR/m2 | 105 m2

Mosnita Noua, Timis

Apartament cu 2 camere, terasa, curte si loc parcare in Dumbravita
20

Apartament 2 camere cu terasa acoperita si curte proprie de vanzare in Dumbravita, zona Centrala - Parcare inclusa. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, modern si primitor, ideal pentru locuire sau investitie, situat in Dumbravita - zona Centrala, cu acces rapid catre Timisoara si ...

2907 EUR/m2 | 45 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
De vanzare duplex in Giroc 205000 euro negociabil
2

De vanzare duplex in Giroc 205000 euro negociabil

De vanzare duplex in Giroc , parter si etaj, 320mp teren, 130 mp suprafata utila, format din living, bucatarie, 3 dormitoare, 1 birou, 3 bai, balcon, terasa, aproape de drum asfaltat, cu toate utilitatile: apa, gaz, curent, canalizare, pretul la cheie este de 205000 euro negociabil finalizare iulie ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

Promovat
De vanzare parcela de teren pentru casa single sau duplex, in Sacalaz, 30000 euro
1
2

De vanzare parcela de teren pentru casa single sau duplex cu suprafata 560 mp, front de 22 mp. Terenul este situat in Sacalaz , intre case . Utilitatile sunt apa, gaz, curent si drum . Pretul este de 30000 euro, cu utilitati incluse.

550 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
OPORTUNITATE devanzare parcela de teren la intrare in Sacalaz ,dupa cartierul Primaverii, 45 euro mp
2

De vanzare parcele de teren pentru casa single sau duplex cu suprafata 630 mp - 750 mp front de 20 mp. Terenul este situat la intrare in Sacalaz ,dupa cartierul Primaverii . Utilitatile sunt apa, gaz, curent si drum . Pretul este de 45 euro, cu TVA și cu utilitati incluse.

630 m2

Sacalaz, Timis

Teren intravilan de vanzare 5.986 mp Dealul Daii Sibiu
4
1

Teren intravilan de vanzare 5.986 mp Dealul Daii Sibiu

Cauti teren pentru a construi o hala? Oportunitate investitie, teren de vanzare intravilan cu suprafata de 5.986 mp in judetul Sibiu, pozitionat cu 1 front stradal de 55,6 m la DJ106. Toate utilitatile sunt in zona. Datorita pozitionarii foarte bune cu 1 front stradal de acces auto, terenul este ...

5,987 m2

Sibiu, Sibiu

Garsoniera de vanzare zona Tineretului
4
2

Garsoniera de vanzare zona Tineretului

La etajul 5, această garsonieră de 38mp este perfectă pentru cei care doresc să fie aproape de natură. Lângă Parcul Tineretului, garsoniera se află la doar 4 minute de mers pe jos de stația de metrou Tineretului. An constrcutie: 1965

1711 EUR/m2 | 38 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

De vanzare teren cu autorizatie de constructie inclusa, in Bucovat 50 euro

De vanzare teren in Bucovat cu autorizatie de constructie inclusa, puz finalizat, cu utilitatile existente si incluse : apa, gaz, curent, drum , cu suprafete intre 500 , pretul este de 50 euro mp+TVA Se poate achizitiona si in rate direct de la dezvoltator P

500 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

De vanzare casa single in Giarmata Vii, in sat, la asfalt, 1000mp  teren 205.000 euro negociabil
10
1

De vanzare casa single in Giarmata Vii, in sat, la asfalt, 1000mp teren 205.000 euro negociabil

De vanzare casa single in Giarmata Vii, in sat, la asfalt, cu toate utilitatile . Imobilul are o suprafata de 130 mp si teren de 1000 mp. Este compus din bucatarie, 2 bai, 3 camere, terasa. Este partial finisat cu finisaje de calitate, incalzire in pardoseala, gresie, faianta, parchet, instalatia electrica ...

1538 EUR/m2 | 130 m2

Giarmata-Vii, Timis

Apartament Lux 3 Camere Etaj 1 Bloc Nou Cu Lift  Zona Braytim Hotel IQ
9

Apartament Lux 3 Camere Etaj 1 Bloc Nou Cu Lift Zona Braytim Hotel IQ

Apartament lux cu 3 camere, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, su:: 67 mp, plus balcon generos de 9 mp Etaj 1 din 3 (bloc construit în 2021, dotat cu lift și interfon) Clasă energetică: A (asigură costuri minime de întreținere) Mobilier și compartimentare: apartamentul se ...

1925 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Giroc, Timis

Apartament 1 Camera  Decomandat Etaj 1 Totul Nou Centrala Proprie Zona Giroc Calea Urseni
8
1

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1 Totul Nou Centrala Proprie Zona Giroc Calea Urseni

Apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat deosebit, centrala proprie, incalzire in pardoseala, su: 32mp plus 4 mp balcon si 1 loc de parcare inclus in pret. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Compartimentare: Hol Baie Bucătărie separată Living Dormitor Balcon Prețul ...

2083 EUR/m2 | 36 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

De vanzare casă  single in Sanandrei 115000 euro
1
2

De vanzare casă single in Sanandrei 115000 euro

De vanzare casa single in Sanandrei situata in vatra satului, teren 340 mp, cu finalizare iulie 2026. Beneficiaza de toate utilitatile. Suprafata utila este de 62 mp si este format din living, bucatarie, 2 dormitoare, 1 baie terasa. Pretul la cheie cu finisaje la alegerea clientului si cu incalzire ...

1855 EUR/m2 | 62 m2

Sanandrei, Timis

De vanzare duplex în Mosnita Nouă aproape de Mega Image si Lidl 172000 euro negociabil
10

De vanzare duplex în Mosnita Nouă, aproape de Mega Image, si statie de autobuz, Parter+Etaj, suprafață teren 275 mp, suprafață utilă 115 mp, compartimentare astfel: la parter: bucătărie spațioasă, living cu acces pe terasă, baie cu duș; la etaj: 3 dormitoare, baie generoasă cu cadă și cu duș. Sunt incluse ...

1496 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

Garsoniera de vanzare in zona  Vitan
5
68

Garsoniera de vanzare in zona Vitan

Oferim spre vanzare garsoniera , situata in zona Vitan din Bucuresti. Proprietatea este amplasata intr-un imobil de tip bloc, construit in anul 1981, la etajul 2 4. Dispune de o suprafata totala de 38 mp. Se afla in apropiere de mijloace de transport si supermarketuri. Pentru o vizionare ma puteti contacta ...

1474 EUR/m2 | 38 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 Camere Decomandat Centrala Proprie Totul Nou Zona Sagului Shopping City
6
1

Apartament cu 4 camere, decomandat, 2 bai, centrala proprie, calorifere noi, instalatie electrica, refacut de la zero, totul nou, su: 78 mp, plus 2 balcoane, in total 90 mp, etaj 3 din 10 bloc cu lift nou, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat Pret: 145000 Euro Negociabil Tel: ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare parcele de teren in Giarmata Vii,  langa asfalt 110 euro negociabil

De vanzare parcele de teren in Giarmata Vii, langa asfalt 110 euro negociabil

De vanzare parcele de teren pentru casa single sau duplex cu suprafata 630 mp, o parcela este situata pe colt cu 2 fronturi stradale, la 50 m de asfalt. Terenurile sunt situate in Giarmata Vii, intre case . Utilitatile sunt apa, gaz, curent canalizare si drum . Nu este pe drum de servitute. Pretul este ...

630 m2

Giarmata-Vii, Timis

OPORTUNITATE  de vanzare parcela de teren in Remetea Mare-Ianova 26000 euro

OPORTUNITATE de vanzare parcela de teren in Remetea Mare-Ianova 26000 euro

De vanzare parcela de teren pentru casa single sau duplex cu suprafata 600 mp. Terenul este situat in Ianova- RemeteaMare, langa case . Utilitatile sunt apa, gaz, curent si drum . Pretul este de 26000 euro, cu utilitati si TVA Incluse

600 m2

Remetea Mare, Timis

Militari -  apartament 3 camere - mobilat si utilat modern !
10
1

Militari - apartament 3 camere - mobilat si utilat modern !

Apartament 3 camere decomandat liniște, lumină și vedere liberă! Dacă îți dorești un apartament într-o zonă aerisită, departe de aglomerația blocurilor înghesuite, această locuință poate fi exact ce cauți. Apartamentul are 3 camere decomandate, o suprafață de 67 mp și este situat la etajul 4 din ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

Sector 6, Bucuresti

COMISION 0% Casa individuala cu 4 camere la rosu - Zona Girocului
9
4