Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE | 69 MP|  BLOC NOU | CETATE ZONA EXCLUSIVISTA
5
1

APARTAMENT 3 CAMERE | 69 MP| BLOC NOU | CETATE ZONA EXCLUSIVISTA

✨ Apartament 3 camere – design modern, zonă exclusivistă | PRIME IMOBILIARE ✨ Prime Imobiliare propune spre vânzare un apartament superfinisat cu 3 camere, 69 mp utili, decomandat, situat la parterul unui bloc rezidențial nou, într-un cartier premium, aproape de Cetatea Alba Carolina. Detalii cheie: ✔️ ...

1713 EUR/m2 | 60 m2

Alba Iulia, Alba

Promovat
Penthouse cu 4 camere pe 2 nivele In Giroc langa scoala.
20

Penthouse cu 4 camere pe 2 nivele In Giroc langa scoala.

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament de tip Penthouse cu 3 camere situat in centrul localitatii Giroc. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere avem magazine si supermarket-uri precum Lidl Peny Carrefour Mega Image scoala si gradinita la 3 minute de mers pe jos acces facil ...

973 EUR/m2 | 112 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vila deosebita cu o oaza de verdeata
20

Vila deosebita cu o oaza de verdeata

Agentia imobiliara Project Center va propune spre vanzare vila deosebita in Trivale, in suprafata construita de 422 mp, cu urmatorul regim de inaltime D+P+1+M. Aceasta proprietate se adreseaza unei familii numeroase gandita ca si spatiu pentru 3 familii. Vila este prevazuta atat cu scara interioara cat ...

842 EUR/m2 | 380 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartamente de vanzare cu 2 si 3 camere zona Kamsas TVA INCLUS
5
10

Descoperă noile apartamente din zona Kamsas cu 2 și 3 camere, situate într-un bloc modern, aflat în faza finală de construcție, cu termen de finalizare în luna Noiembrie a acestui an. Suprafețe generoase: între 68 mp și 111 mp Prețuri atractive: de la 96.000 până la 148.000 Stadiu de predare: la ...

1412 EUR/m2 | 68 m2

Kamsas, Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii   acces separat.
20

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii acces separat.

Spre vanzare in Mosnita Veche pe strada asfaltata, o casă individuală, dispusă pe P+M, compartimentată eficient pentru două familii, cu acces separat prin scară exterioară. Teren 500 mp, 110 mp utili pe fiecare nivel, fiecare etaj fiind conceput ca unitate locativă distinctă, oferind intimitate și funcționalitate. ...

1364 EUR/m2 | 220 m2

Mosnita Veche, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Penny si Lidl. Bucatarie inchisa. Balcon. Baie cu geam.
8

De vanzare, aproape de Lidl si Penny, 2 camere in bloc nou, la cheie, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, parcare inclusa in pret, 84.600 Euro, negociabil. 0755793075

1800 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
4

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. 3 camere in bloc nou. Etajul 1.
5
3

Comision 0%. 3 camere in bloc nou. Etajul 1.

La etajul 1, apartament cu 3 camere in bloc nou, aproape de magazine, predare la cheie cu dotari si finisaje gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare ...

1848 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Aproape de Hotel IQ. Etajul 1. Model cu 2 balcoane.
8

Aproape de Hotel IQ. Etajul 1. Model cu 2 balcoane.

De vanzare, in bloc nou, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,3 mp utili, 2 balcoane, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 90.600 Euro, negociabil. 0755793075

1812 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera + POD in Giroc zona Penny Market - ID V3600
6
1

ID intern: V3600 Apartament cu o camera de vanzare in Giroc, zona Penny. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu o camera, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona Penny Market, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura ...

1987 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Vand teren in Comuna Soldanu 5500 m,p.
1
1

Vand teren in Comuna Soldanu 5500 m,p.

Vand teren extravilan 5500 m.p.in Comuna Soldanu Judetul Calarasi, Str. Garii langa Halta Soldanu

Soldanu, Calarasi

Promovat
Casa individuala de vanzare langa BT ARENA cu posibilitate mansardare
7
1

Situată într-o zonă închisă, sigură și extrem de căutată, în imediata apropiere de BT Arena, Cluj Arena și Parcul Central, această proprietate oferă un avantaj rar în Cluj-Napoca: posibilitatea de mansardare, ceea ce permite mărirea suprafeței locuibile și creșterea valorii imobilului. Datorită ...