Promovat
Garsoniera de vanzare zona TOMIS III, MOBILATA UTILATA, parter
10
3

COD VA 43187 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare, in Constanta, zona TOMIS 3, o garsoniera, semidecomandata, avand suprafata de 21 mp situat la parter din 4. Garsoniera prezinta urmatoarele imbunatatiri , gresie, faianta, parchet, usa metalica, termopane.Garsoniera este renovate integral ...

2381 EUR/m2 | 21 m2

Tomis III, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Dacia
9

Apartament 2 camere, Zona Dacia

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in zona Dacia cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu patru etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, apartamentul este ideal ...

2000 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera, renovata, 40mp, pt investitie sau locuit, 5 minute metrou Gorjului, semistradala
17
2

Va oferim spre vanzare o garsonieră CONFORT 1, decomandata, situata semistradal, pe strada Cernisoara, Sector 6, la aproximativ 5 minute de METROU GORJULUI și Piața Gorjului, la Parter inalt cu balcon din 9 etaje. Ai în imediata apropiere Carrefour, Profi, Mega Image, școli, grădinițe, stații STB și ...

1998 EUR/m2 | 40 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Casa în inima Focșaniului   liniște, confort și tot orașul la câțiva pași
12
5

Casa în inima Focșaniului liniște, confort și tot orașul la câțiva pași

Îți dorești să locuiești la casă, dar fără să renunți la avantajele orașului? Aceasta este proprietatea care îți oferă exact echilibrul perfect. Vă oferim spre vânzare, în EXCLUSIVITATE comision 0% pentru cumparator o casă situată în Focșani, zona centrală Pompieri, ideală pentru familii sau pentru ...

875 EUR/m2 | 160 m2

Focsani, Vrancea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu 2 camere  in zona Gheorghe Lazar
4
16

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar

Vand apartament in zona Gheorghe Lazar cu 2 camere , decomandat. Anul constructiei 1970. Zona linistita verde si plina de copaci , bloc linistit . Mijloace de transport in comun la 2 minute distanță. Supermarket la 2 minute distanță. Suprafata utila este de 50 mp si este situat la etajul 2.

1580 EUR/m2 | 50 m2

Gheorghe%2bLazar, Timisoara, Timis

3 camere.Mobilat si Utilat.67 mp utili.Langa Eso!
11

3 camere.Mobilat si Utilat.67 mp utili.Langa Eso!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Giroc, la 2 minute de mers pe jos de Eso, bloc integral din caramida, loc de parcare in CF, se vinde mobilat si utilat, incalzire prin pardoseala. Pret 125.000 euro usor negociabil Tel 0734 744 765

1866 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

teren Bradu strada Principala 400mp 32000euro,intravilan toate utilitatile
1
3

vand teren 11000mp Geamana cu dubla deschidere de 40m,100000euro, agentie imoiliara PRO LIFE COMISION2%,SI.parcele SMEURA 500mp 25000euro,Albota vizavi primarie 530mp toate utilitatile 19000euro,BRADU min 400mp 20000euro,ZEAMA RECE CATANELE 1000mp 10000euro,parcele 500mp BASCOV Valea Ursului 19000euro,minim ...

400 m2

Bradu, Arges

Rezidenta personalizabila, 3 camere, cu balcon,Targu Secuiesc, Covasna
7

Comision cumparator : 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA, Va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 2 dintr-un bloc de 4 etaje, in localitatea Targu-Secuiesc, judetul Covasna. Acest imobil ergonimic a fost partial renovat in anul 2002 si este gata sa devina noul dumneavoastra ...

1094 EUR/m2 | 64 m2

Targu Secuiesc, Covasna

Garsoniera de vanzare in zona Sagului
3
4

Garsoniera de vanzare in zona Sagului

Va oferim spre vanzare o garsoniera cu bucatarie separata, situata la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, in zona Sagului. Zona este foarte linistita, garsoniera aflandu-se la doar cateva minute fata de market, parc, statie de autobuz. Garsoniera are o suprafata utila aproximativa de 30 mp. Confortul termic ...

2167 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Comision 0%.Aproape de benzinaria ESO.Disponibil Imediat!
17

Comision 0%.Aproape de benzinaria ESO.Disponibil Imediat!

De vanzare cu 0% COMISION, duplex cu 4 camere , FINALIZAT, pe parter si etaj, integral din caramida, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips izolator fonic, imobil izolat cu polistiren de 15 cm pe exterior, placă de beton peste etaj și izolație cu 2 randuri de polistiren extrudat, aspirator ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Sagului etj 2
5

Apartament 1 camera Sagului etj 2

Se vinde apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etajul 2 din 4 nivele, decomandat cu o suprafata utila de 36 mp, compus din : hol, bucatarie , baie cu cada , camera , balcon , ( locul de gatit mutat in balcon) parchet laminat, termopane, se vinde mobilat la pretul de 63000 euro.

1750 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare cu 2 camere langa Piata Marasti
4
1

Apartament de vanzare cu 2 camere langa Piata Marasti

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 57 mp, zona Marasti, Cluj-Napoca.          TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Marasti, aflat la etajul 2 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime ...

3158 EUR/m2 | 57 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Suprafata intravilana pe 6.425 mp, oportunitate platforme rezidentiale
10

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA, va propunem spre vanzare un teren intravilan generos, situat in localitatea Dobolii de Jos, cu o suprafata de 6.425 mp. Aceasta proprietate se afla la 15 km distanta de Brasov, 10 km de Harman si 5 km Podu Olt. Localizare in zona linistita, cu ...

6,245 m2

Dobolii de Jos, Covasna

Promovat
BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
19

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou , integral din caramida, la etajul 2, decomandat, cu bucatarie inchisa, bine compartimentat, dormitoare luminoase, 66 mp utili + balcon, rulouri la geamurile din toate camerele, se vinde mobilat si utilat, aparat de aer conditionat, loc de parcare in CF. Zona ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

Vanzare garsoniera zona Ozana
4
27

Vanzare garsoniera zona Ozana

De vanzare garsoniera , sector 3 Aleea Perisoru , etaj 4 , suprafata utila 15 mp etaj 3 an constructie 1982. Este situata in zona Ozana , Penny Pallady. Pentru mai multe informatii , sunati la nr afisat in anunt!!

1600 EUR/m2 | 15 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.000 Euro. Tel:

2070 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!
13
1

Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!

De vanzare duplex in Calea Urseni, dupa Zone Cafe 2, pe parter si etaj, integral din caramida, cu 3 camere, cu bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala cu termostate de ambient in fiecare incapere, se vinde mobilat si utilat complet cum se vede in poze. Pret 164.900 euro Tel. 0734 744 765

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Titan
4
18

Garsoniera in zona Titan

Va propunem spre vanzare o garsoniera spatioasa si luminoasa, situata la etajul 4 intr-un imobil cu regim de inaltime P+10. Locuinta este localizata in zona Titan, in spatele Policlinicii Titan si dispune de o suprafata utila de 30 mp.

1433 EUR/m2 | 30 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
7
18

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Apartentul este situat in zona Dambovita, intr-un bloc cu 4 etaje, la etaj 3, fara lift, apartamentul are o suprafata utila de 50 mp. Zona este una foarte buna, iar locatia blocului are acces imediat la restaurant, banci, farmacii, aprozar, statie de tramvai, mall, etc.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona  Giroc La 3 Minute De Scoala Gradinita
5

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Giroc La 3 Minute De Scoala Gradinita

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat centrala proprie, aer conditionat, bucatarie inchisa, baie cu dus si geam, 1 balcon, su: 60 mp, situata la parter din 3, plus 1 loc de parcare. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona, disponibil imediat, se accepta orice modalitate ...

1967 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

Rahova Șoseaua Alexandriei teren 6000 mp desch 60 m utilitati
3

Teren situat pe Sos Alexandriei, Bucuresti, Sector 5, la 7 km de centrul capitalei, la 2 km de intersectia cu Sos Magurele, la 3 km de Soseaua de Centura si la 6 km de Autostrada de Centura A0. Momentan, conform Certificatului de Urbanism, terenul se afla in zona L1e, cu urmatoarele caracteristici: Zona ...

6,000 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea