Promovat
Comision 0 - teren Chizatau - FS E70 intrare Chizatau - front Raul Bega 112 m
1
1

IM Imobiliare propune spre vanzare parcela teren localizat la intrarea in Chizatau cu front stradal la drum european (115,58 metri) si pe latura din spate, la Raul Bega (112 m) Suprafata 12109 mp Utilitati in apropiere Certificat de urbanism

12,108 m2

Chizatau, Timis

Promovat
Vila 134 mp + 100mp teren, zona Metrou Piata Sudului - SUN PLAZA
8
1

Vă propunem spre vanzare vila individuală, 5 camere 2004 renovata 2012, perfectă atât pentru locuit cât și pentru dezvoltare imobiliară. Caracteristici: -suprafața teren 234 mp -amprenta casă 134 mp -teren liber 100mp. Compartimentare: -parter 4 camere -mansarda 1 cameră -2 bai -beci -loc de parcare ...

2667 EUR/m2 | 150 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
INCONTRO- teren industrial- oportunitate investitie- 17800mp
9

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren extravila arabil cu o pozitie foarte buna, proximitatea Parcului industrial Incontro/ acces facil catre centrura sud Timisoara. Suprafata totala de 17800 mp si deschidere la drum de 51m. Utilitati in apropiere. Pentru informatii: Cristina IM Imobiliare

17,800 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere lux dumbravita-selgros
16

2 camere lux dumbravita-selgros

Vand 2 camere bloc nou etajul 1,centrala proprie , parcare proprie, mobilat si utilat ( mai putin pat dormitor), liber, accept credit bancar, 85000 euro, dumbravita selgross, tel.0745230405

1574 EUR/m2 | 54 m2

selgros, Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandat, parter, Timisoara, Steaua, excelent pentru locuit sau firma!
20

Apartament cu 2 camere decomandat de vanzare in Timisoara, zona Steaua, la parterul unui bloc cu 4 etaje, situat in apropiere de Shopping City Timișoara foarte bun atat pentru locuit cat si datorita pozitiei pe care o are blocul pentru birouri sau cabinet medical. Apartamentul este format din hol, sufragerie, ...

1568 EUR/m2 | 59 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera, Zona Freidorf - Rate direct la dezvoltator
12
3

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Freidorf, oportunitate rate direct la dezvoltator. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu o camera decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Freidorf, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

asdf asdf asdf asdf

asdf asdf asdf asdf

asdf asdf asdf asdf asdf

2647 EUR/m2 | 34 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 3 camere, Zona Freidorf - Scara interioara, terasa 21 mp
20
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Freidorf, terasa de 21 mp, interior pe 2 niveluri. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Freidorf, aflat la etajul Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. ...

1854 EUR/m2 | 107 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Freidorf - Oportunitate rate la dezvoltator
10
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Freidorf. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Freidorf, aflat la etajul Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2020, structura ...