Imobiliare

Promovat
Garsoniera de vanzare, etaj 1, Dacia, Timisoara
4
3

Garsoniera de vanzare, etaj 1, Dacia, Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera, situata la etajul 1 din 4, intr-un bloc din zona Dacia Garsoniera are o suprafata utila de 12mp si este compartimentata astfel: - Camera mobilata cu chicineta - baie proprie cu dus Dotari: - incalzire prin termoficare - electrocasnice: frigider, masina ...

2875 EUR/m2 | 12 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare in Mamaia zona Summerland - cluburi
18
1

Apartament de vanzare in Mamaia zona Summerland - cluburi

Exclusivitate Agentia Euroempire Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament in statiunea Mamaia zona Summerland cu 3 camere ,2 grupuri sanitare, avand o suprafata de 76 mp, situate la etajul 8, avand o vedere superba la Marea Neagra cat si la lacul Siutghiol, mobilat si utilat, Trăiește fericit ...

1711 EUR/m2 | 76 m2

Mamaia, Constanta

Promovat
Proprietate zona Manastirea Bistrita, in cadru natural, cu toate facilitatile
18
12

PROPRIETATE ZONA MĂNĂSTIREA BISTRIȚA, ÎN CADRU NATURAL, CU TOATE FACILITĂȚILE 195.000 EURO Dacă vrei să evadezi din mediul urban, să scapi de stresul și stilul de viață agitat, să fii înconjurat de natură să simți freamătul pădurii, pentru a da o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, ...

527 EUR/m2 | 370 m2

Vest, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Salaj
9
25

Garsoniera de vanzare zona Salaj

Vand garsoniera conf 1 zona Kaufland Salaj , zona f linistita, garsoniera stare buna pereti rigips , parchet, gresie ,faianta, aer condintionat nu necesita investii apropiate, la 50 m statie ratb ,la 400 m de Sebastian, scoala ,gradinita foarte aproape , se vinde fara mobila ,pret negociabil , 2 lifturi ...

1409 EUR/m2 | 44 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament de vanzare 2 camere 48mp mobilat utilat zona Mihai Viteazul
7

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 48 mp, zona Mihai Viteazul, Sibiu.          Avantaje majore ale acestui apartament:        - locatia pretabila pentru investitie cat si pentru locuinta. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu ...

1916 EUR/m2 | 48 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament 2 camere zona Baicului
7
17

Apartament 2 camere zona Baicului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere amplasat la etajul 1 2 fara lift, intr-un imobil nou din anul 2009, intinzandu-se pe o suprafata utila de 52 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu incalzire prin calorifere,complet mobilat si utilat modern pentru confortul ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Ciolpani - Ilfov - drumul spre Izvorani, teren 4000 mp, deschidere 17,37 m
11
3

Ciolpani - Ilfov - str. Lupilor- drumul spre Izvorani, teren 4000 mp, deschidere 17,37 m. Zona cu potential de dezvoltare. Intravilan. Canalizare, curent electric, gaze la prima casa ( 33 m distanta). Pret promotional = 16 euro mp. Se poate extinde cu inca 7500 mp, dar la pretul zonei.

Ciolpani, Ilfov

Apartament 2 camere, ultrafinisat, parcare, zona BMW - West Peak
7

Blitz ofera spre vanzare un apartament de 2 camere in zona BMW - West Peak, cel mai exclusivist bloc din zona. Acest apartament beneficiază de toate avantajele zonei si anume: stații de autobuz ( 70m distanta ), magazine, farmacii, gradinite, parcuri pentru copii si zone verzi. Amplasat la etajul 2 al ...

2733 EUR/m2 | 49 m2

Floresti, Cluj

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere in zona Piata Romana
6
15

Apartament 3 camere in zona Piata Romana

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, in Piata Romana. Imobilul este situat la etajul 1 , cu o suprafata de 58mp, mobilat si utilat complet.

1464 EUR/m2 | 58 m2

Piata Romana, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Policolor - Drum Gura Putnei, teren in suprafata 2500 mp
13
1

Policolor - Drum Gura Putnei, teren in suprafata 2500 mp

Policolor - Drum Gura Putnei, suprafata 2500 mp (include cota de drum), dubla deschidere- 32,5 m la Drum Gura Putnei si 67,5m la drum de servitute. Toate facilitatile. Liber de constructie!

Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere, Zona Torontalului - Etaj 2
9
6

Apartament 3 camere, Zona Torontalului - Etaj 2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului Exterior Nord. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + 1 Etaj retras. Anul constructiei ...

1787 EUR/m2 | 75 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
Ciolpani, zona Cimitir Britanic, stradal,teren 3000 mp
17
6

Ciolpani, zona Cimitir Britanic, stradal,teren 3000 mp

Ciolpani, zona Cimitir Britanic, stradal, DN1 Bucuresti Ploiesti, Ciolpani stradal, intravilan construibil, 3000 mp d-30 ml. Gaze curent. Acces direct din DN1, pe spate este drum de exploatare..Pretabil : Depozite cu birouri , Statie PECO SHOWROOM, locuinte , etc. Caracteristici, dotari

Ciolpani, Ilfov

Apartament de vanzare in Titan
7
42

Apartament de vanzare in Titan

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere de vanzare in zona Titan. Suprafata utila 57 mp2. Etaj 6. In apropiere de metrou si mijloace de transport. Zona linistita si accesibila. In apropiere sunt magazine si supermarketuri.

1333 EUR/m2 | 57 m2

Sector 3, Bucuresti

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare Dorobanti
4
4

Apartament de vanzare Dorobanti

Vanzare apartament cu 1 camera in zona Doronbanti,la etajul 2,suprafata de 55 mp,se vinde utilat si mobilat. Zona este foarte accesibila,in apropriere aflandu-se magazine,restaurante,parcuri,banci,farmacii,piata,sali de fitness si mijloace de transport. Apartamentul este finalizat in anul 2019.

Dorobanti, Timisoara, Timis

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Casa de vanzare 5 camere 76 mpu 780 mp teren liber Comuna Mandra
6
4

Comision 0%! Doresti sa te muti intr-o zona mai linistita si retrasa? TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa de vanzare cu 5 camere in satul Mandra. Casa de vanzare din Mandra este o casa de tip individuala, cu un regim de inaltime Parter +Pod. Casa este compartimentata astfel: ~ Parter: 5 camere hol, ...

855 EUR/m2 | 76 m2

Mandra, Brasov

Promovat
Saftica - Domeniile Safica, str.Morarilor P++M
9

Saftica - Domeniile Safica, str.Morarilor P++M

Saftica - Domeniile Safica, str.Morarilor P++M, an 2004l la gri, 250 mp utili, ampreta de 90+19 mp, terasa, necopartimentata, constructie din BCA, si placi beton, gaze, curent,teren 600 mp. O puteti personaliza dupa nevoiile dumneavoastra.

640 EUR/m2 | 250 m2

Saftica, Ilfov

Promovat
Herastrau - Aviatiei - str. Smaranda Braiescu, teren 1155 mp
7

Herastrau - Aviatiei - str. Smaranda Braiescu, teren 1155 mp, trei deschideri, 37m, 30m, 37 m, Unicat. Urbanism, Sub zona L3a, P+3+P+4. Toate facilitatile.

1,155 m2

Sector 1, Bucuresti

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea