Imobiliare

Promovat
Teren deschidere generoasa, contructii/investitii Dumbraveni
5

Va oferim spre vanzare un teren cu dubla deschidere, dintre care, una la pitoreasca Apa Vlasiei. Deschiderea este de 42 m, iar suprafata totala este de 10.000 mp, ceea ce permite o parcelare confortabila sau dezvolarea unui complex rezidential, intr-o zona de exceptie. Cu toate ca in zona se dezvolta ...

10,000 m2

Dumbraveni, Ilfov

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare – Etaj 2 – Dărmănești
16

Apartament 3 camere de vânzare – Etaj 2 – Dărmănești

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat pe strada Nicolae Iorga, în zona Dărmănești, Piatra Neamț. Proprietatea este semidecomandată, amplasată la etajul 2 al unui bloc acoperit și dotat cu lift, oferind confort și accesibilitate. Detalii și dotări: Suprafață totală ...

1376 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere cu terasa spectaculoasa, zona Septimiu Muresan!
6

Va prezentam spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in Cluj-Napoca, in zona strazii Septimiu Muresan! Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, cu acces facil catre punctele de interes ale orasului, fiind in proximitatea scolilor, gradinitelor, parcurilor, centrelor comerciale ...

3258 EUR/m2 | 44 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat | Calea Sagului
15
2

Apartament cu 3 camere decomandat | Calea Sagului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 3 camere în Zona Sagului, situat la etajul 4 al unui bloc anvelopat cu 4 etaje, in apropiere Shopping City, Profi, avand acces rapid la mijloacele de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 65mp. Compartimentarea ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 Camere ULTRACENTRAL Pitești Confort 1 Etaj 3 4 Liber Renovat
10
5

Apartament 2 Camere ULTRACENTRAL Zona Mateo, Pitești - Confort 1 Etaj 3 4 Renovare Premium 2022 Disponibil Imediat - Bine ai venit într-un apartament care redefinește confortul urban! Situat într-o locație privilegiată, chiar în inima orașului Pitești, acest spațiu de locuit reprezintă o alegere ...

1890 EUR/m2 | 50 m2

Central, Pitesti, Arges

Casa insiruita mobilata si utilata cu 4 camere Calea Urseni
8
1

Casa insiruita mobilata si utilata cu 4 camere Calea Urseni

Va propunem spre vanzare casa insiruita, cu 4 camere, mobilata, cu o suprafata de 88 mp, 45 mp de gradina, la doar cateva minute de Uzina de Apa , Calea Urseni. Apartamentul CENTRALA termica PROPRIE in condensatie cu incalzire in PARDOSEALA cu automatizare si termostate in fiecare camera, pe ambele ...

1875 EUR/m2 | 88 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere GĂVANA 2 Confort 2 Etaj 4 Liber Centrală Proprie Fără Îmbunătățiri
9
3

Apartament 2 camere Găvana 2 Confort 2 Etaj 4 4 Centrală Proprie Baie Cu Aerisire Liber Necesită Renovare Totală - În cartierul Găvana 2, într-o zonă liniștită și bine conectată la ...

1250 EUR/m2 | 40 m2

Gavana 2, Pitesti, Arges

Apartament cu 2 camere decomanadat Braytim
10
14

Apartament cu 2 camere decomanadat Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 47 mp+balcon, foarte bine compartimentat, decomandat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, parc peste drum, zonmagazin, la cateva minute de hotel HQ, Braytim. Pret: 83000 euro Telefon. 07 2367441 ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

SUPER OFERTĂ !!! Apartament 2 Camere SEMICENTRAL Confort 1 Mobilat Și Utilat Complet ! Liber
11
3

Apartament 2 camere Confort 1, Semicentral Craiovei, str. Zmârdan Etaj intermediar Bloc cu lift Mobilat complet Centrală nouă 2025 , PREȚ NEGOCIABIL ! - Îți prezentăm o proprietate cu adevărat remarcabilă, situată în zona Semicentral Craiovei, ...

1663 EUR/m2 | 49 m2

Craiovei, Pitesti, Arges

2 camere la 2 minute de benzinaria ESO
12
14

2 camere la 2 minute de benzinaria ESO

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

286 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere NORD-KAUFLAND Stradal Confort 1 Decomandat Mobilat Și Utilat 52 Mp. Centrală
7
7

Apartament 2 camere Zona Nord Kaufland Confort 1 Decomandat Etaj intermediar Bloc cu lift Stradal la bulevard Mobilat și utilat complet - Acest apartament cu 2 camere, situat în zona Nord Kaufland, reprezintă o opțiune excelentă pentru cei care caută o locuință ...

1567 EUR/m2 | 52 m2

Nord, Pitesti, Arges

3 camere Braytim
8
3

3 camere Braytim

De vanzare apartament 3 camere complet mobilat si utilat in Braytim calea Girocului. Apartamentul este pe 2 nivele si este situat la etajul 3 intr-un bloc cu 3 etaje, are 2 dormitoare, living, bucatarie, baie, terasa. Pe langa dormitorul de la mansarda, apartamentul dispune de 2 spatii de depozitare ...

1508 EUR/m2 | 63 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 57 mp mobilat si utilat Braytim
4

Apartament cu 2 camere 57 mp mobilat si utilat Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere la etajul 1 a unui imobil dispus pe 2 niveluri in Giroc. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 57 mp si balcon închis 5 mp si este compartimentat astfel: hol, bucatarie,living,1 dormitor,1 baie. Extra dotari: centrala proprie clima balcon închis încalzire prin ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Duplex cu 4 camere  parc, magazin la doar 3 minute Braytim Giroc
6
3

Duplex cu 4 camere parc, magazin la doar 3 minute Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare jumatate de duplex, construit în 2019 (caramida Porotherm, foarte bine izolat), cu o suprafata de 92 mp utili, 327 mp teren. Acoperis si terasa sunt acoperite cu tigla, podul este izolat, mansardabil. Încalzire prin centrala proprie 2 locuri de parcare în fata casei. Parter: ...

2380 EUR/m2 | 92 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa de vanzare mobilata LUX ZONA BRAYTIM
8
28

Casa de vanzare mobilata LUX ZONA BRAYTIM

De vanzare casă la asfalt, zona Girocului (Unitatea Militară), cu o suprafață utilă: 102 mp, suprafață totală: 115 mp (cu tot cu terasa) suprafață teren: 150 mp, cu toate utilitățile. Casă se vinde mobilată și utilată exact ca în poze. 3 Dormitoare, Living, Bucătărie, 3 băi, cameră tehnică separat, ...

1814 EUR/m2 | 102 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa insiruita mobilata si utilata la 4 minute de magazinul Penny din Giroc
8
3

Casa de vanzare la cheie cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care unul cu dresing, ...

1893 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 Camere TRIVALE Confort 2 Etaj 1 Centrală Termică 42 Mp. Liber Complex 2
9
4

Ofertă Specială Apartament 2 Camere, Trivale Complex 2 Zonă liniștită, aproape de bulevard - Vă prezentăm un apartament de 2 camere situat în Trivale Complex 2, într-o zonă recunoscută pentru liniște, accesibilitate ...

1428 EUR/m2 | 42 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Apartament cu 3 camere cu centrala+ boxa  zona Girocului langa Spitalul Judetean
11

Apartament cu 3 camere cu centrala+ boxa zona Girocului langa Spitalul Judetean

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, situat lângă Spitalul Județean și piață, la parterul blocului. Apartamentul sste alcatuit din: - 3 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol - 1 balcon Dispune de centrală termică proprie iar blocul este anvelopat Zona este foarte bine conectată, cu acces ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 5 camere GIROCULUI
10
17

Apartament cu 5 camere GIROCULUI

De vanzare apartament structurat pe 2 niveluri cu scara interioara (tip Penthouse) cu suprafata utila de 110 mp, 5 camere, 2 bai cu vana si geam, bucatarie, hol, spatii de depozitare la etaj, balcon de 5 mp, mobilat si utilat, in zona Girocului, etaj superior. Pereti din zidarie BCA, izolati termic ...

908 EUR/m2 | 110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Kriss Imobiliare Apartament 2 Camere TRIVALE Bloc Nou 2025 Comision 0%
6

EXCLUSIVITATE Apartamente de 2 Camere în Trivale Complex 2 Zona Profi Agenția Imobiliară * KRISS * vă propune spre vânzare, fără comision pentru cumpărător, apartamente moderne într-un imobil nou, cu termen de finalizare 2026 ! - Caracteristici principale : - Apartamente ...

2271 EUR/m2 | 59 m2

Trivale, Pitesti, Arges

2 camere mobilat Girocului
8
4

2 camere mobilat Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere, cu balcon , zona Girocului, decomandat mobilat utilat ,suprafata utila 55 mp, Bucatarie mare , hol mare , mobila sufragerie si Bucatarie aproape nou cumparate de la staer si Momax....etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla izolat pe interior , apartament foarte calduros ...

1582 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim
3
2

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim

De vanzare apartament cu o camera 37 mp in Giroc. decomandat. Un loc de parcare este in pretul apartamentului. Finisaje de cea mai buna calitate Pret. 64.000 euro Telefon.0723674418

1730 EUR/m2 | 37 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere TRIVALE Confort 1 Semidecomandat Stil Fluture Liber 53 Mp. Etaj Intermediar
9
1

Apartament 2 Camere Confort 1 Trivale, 53 mp Spațios, Luminos, Poziție Excelentă - Un apartament care se remarcă prin spațiu, lumină și o poziționare extrem de avantajoasă în inima cartierului Trivale. Cu o suprafață totală de 53 mp, această locuință oferă un echilibru ideal ...

1377 EUR/m2 | 53 m2

Trivale, Pitesti, Arges

2 camere Calea Urseni
8
2

2 camere Calea Urseni

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 2 din 3, suprafata 44 mp, balcon logie mare,cladire noua, an 2023, bucatarie închisa, centrala pe gaz, aer conditionat, încalzire în pardoseala, complet mobilat si utilat. Pret. 84999 euro negociabil . Telefon. 0723674418

1932 EUR/m2 | 44 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Salvează căutarea