Promovat
De vânzare casă pe parter   3 camere, 2 bai, teren 376 mp
7
10

De vânzare casă pe parter 3 camere, 2 bai, teren 376 mp

Vă oferim spre vânzare o casă modernă pe parter, situată pe Strada Serelor, comuna Berceni, într-un cartier liniștit și bine dezvoltat. Proprietatea este ideală pentru o familie care caută confort, funcționalitate și un spațiu bine organizat. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 98 mp Teren: 376 mp 3 ...

1315 EUR/m2 | 98 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Teren 3.500 mp intravilan construibil pe DJ 602, în Săbăreni
3

La 10 km de Șoseaua de Centură, prin Chitila si DN7, prin Pădurea Râioasa, la intrare în Săbăreni, pe DJ 602. Terenul este intravilan curți-construcții are suprafata de 3.500 mp, front stradal de 70 m, cu destinatie comercială si/sau rezidentială. Reteaua de curent electric si cea de gaze naturale, sunt ...

3,500 m2

Sabareni, Giurgiu

Promovat
Pensiune & Complex rezidențial multifuncțional – Drumul Odaii, Otopeni
20
2

✅ Suprafață totală a terenului: 2.532 mp ✅ Suprafață construită desfășurată totală: 1.927 mp ✅ 1. PENSIUNE + RESTAURANT (P+1+M) Parter: 3 camere cu baie proprie, restaurant spațios, grupuri sanitare, bucătărie complet echipată, vestiar, spații de depozitare Etaj 1: 9 camere cu baie proprie, spălătorie ...

2157 EUR/m2 | 1,620 m2

Otopeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

| Apartament cu 2 camere | Tiglina 1 | Parter |
6

| Apartament cu 2 camere | Tiglina 1 | Parter |

Suprafata 43 mp Centrala termica Termopan Aer conditionat. Pret 55.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 07 arata numarul 601 830

1279 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu 4 camere și terasă de 62 mp – Sisești 119
19

Apartament cu 4 camere și terasă de 62 mp – Sisești 119

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios situat într-un imobil cu regim de înălțime P+5, finalizat în anul 2020. Localizată pe Șoseaua Gheorghe Ionescu Sisești, aceasta este o locuință gândită pentru o familie care are nevoie de spațiu, liniște și de o zonă exterioară generoasă. Interiorul: Lumină ...

4353 EUR/m2 | 83 m2

Sisesti, Sector 1, Bucuresti

Promovat
FILM! Casa cu sura, pivnita, balta cu pesti, 2.280 mp teren roditor, Lemnia, Covasna
20

Comision cumparator 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA este onorata sa va propuna spre vanzare, in REPREZENTARE EXCLUSIVA, o proprietate in satul Lemnia, judetul Covasna. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde va aflati, chiar acum, prin accesarea filmului de prezentare: Film ...

884 EUR/m2 | 79 m2

Lemnia, Covasna

FILM  3D! Vila high tech, cu semineu, terase,jacuzzi, 151 mp cu acte, 319 mp fara acte, zona Grivite
20

FILM 3D! Vila high tech, cu semineu, terase,jacuzzi, 151 mp cu acte, 319 mp fara acte, zona Grivite

Comision cumparator 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila de exceptie situata in arealul de case din Brasovului, zona Grivitei.. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde va aflati, chiar acum, prin accesarea turului virtual tridimensional: https: ...

1660 EUR/m2 | 470 m2

central, Brasov, Brasov

Promovat
Pretabila si clinica sediu firma:Vila high tech,semineu,jacuzzi,terasa,10 camere, Central, Brasov
20

Comision cumparator 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila de exceptie situata in zona Bulevardul Grivitei din Brasovului, respectiv strada Calugareni. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde va aflati, chiar acum, prin accesarea turului ...

1660 EUR/m2 | 470 m2

central, Brasov, Brasov

Promovat
Apartament zona vest Marasesti
10
7

Apartament zona vest Marasesti

Apartament 2 camere, zona strazii Marasesti, suprafata utila totala 58 mp, confort 1, decomandat, etaj 7 din 10, utilat si mobilat, aer conditionat si centrala proprie, balcon cu deschidere la toate camerele. Zona este in apropriere de supermarketuri, mall, benzinarie, banca, farmacie, spital, gara de ...

1190 EUR/m2 | 58 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

3D!Ansamblu casa+productie+comercial, 3 corpuri,acces stradal,Tudor,Targu Mures, potential ridicat
20

Comision cumparator: 2% +tva, din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare o casa cu spatiu de productie si spatiu comercial, amplasata in cartierul Tudor, Targu Mures, Proprietatea este pozitionata intr-o zona linistita, si in aelasi timp cu acces rapid ...

1897 EUR/m2 | 203 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Casa noua, curte, gradina, aria Arena Sepsi, Central, Sfantu Gheorghe, Covasna
20

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA va prezinta intr-una dintre cele mai apreciate si moderne zone din Sfantu Gheorghe ndash; Arena Sepsi ndash; o proprietate noua, pregatita sa devina pentru prima data bdquo;acasaquot; pentru viitorii sai proprietari. Va invitam sa experimentati o ...

1902 EUR/m2 | 102 m2

central, Sfantu Gheorghe, Covasna

Apartament 2 camere de vanzare  zona Tomis Nord
1
3

Apartament 2 camere de vanzare zona Tomis Nord

Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare ,in localitatea Constanta, zona Tomis Nord ,un apartament cu 2 camere semidecomandat , cu suprafata utila de 32 mp,situat la parter. Imobilul este mobilat si utilat complet. Pretul vanzarii este de 66.000 euro. Pentru mai multe detalii despre ...

2063 EUR/m2 | 32 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Complex Studentesc
6
22

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc. Zona buna si pentru investitie. Aproape de toate facilitatile, facultati, magazine, farmacii, ATM-uri, restaurante. Dispune de o suprafata utila de 56mp si este la etajul 2 (parter + 4 etaje). Anul de constructie al blocului este 1990. Se ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera in zona Sebastian
7
150

Vanzare garsoniera in zona Sebastian

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Sebastian la 5 minute de PARC SEBASTIAN.Garsoniera dispune de o suprafata utila de 38mp etaj 3 an constructie 1979.

868 EUR/m2 | 38 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Gorjului
6
99

Apartament 2 camere de vanzare zona Gorjului

Va propun sa cumparati acest apartament cu doua camere confort 1 cu o suprafata totala de 50mp amplasat la etajul 1 in bloc cu 4 etaje construit in anul 1983. Este situat in cartierul Militari zona Gorjului, semistradal fata de bld. Iuliu Maniu, la 7 minute de statia de metrou Gorjului. In zona sunt ...

1440 EUR/m2 | 50 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Berceni 5 minute de metrou
8
97

Garsoniera de vanzare in zona Berceni 5 minute de metrou

Descoperă o garsoniera de vis în bloc nou, la doar 5 minute de stația de metrou M2 Berceni! Acesta garsoniera îți oferă un confort modern, într-o clădire nouă, dotată cu facilități de top, spatii comerciale, gradinite si servicii medicale. Imobilu dispune de o suprafata de 36mp situat la etajul 3.

1458 EUR/m2 | 36 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie
6
92

Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie

Se ofera spre vanzare apartament de doua camere cu o suprafata utila de 56mp etaj 3 an constructie 1980.Apartamentul este complet mobilat si utilat situat in zona sectorului 5 13Septembrie .

1071 EUR/m2 | 56 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera zona Delfinului
6
97

Vanzare garsoniera zona Delfinului

vand garsoniera situata la etajul 4 intr-un bloc mixt (garsoniere + 2 camere), construit dupa 1980, etaj 3,in zona Mega Mall, aproape de Delfinului, Basarabia, Diham, Morarilor. In apropiere se regasesc Arena Nationala, Parcuri (National si Morarilor), Spitalul Judetean Ilfov, Mega Mall, Scoala Waldorf, ...

1167 EUR/m2 | 42 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Apusului
6
144

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Apusului

Oferim apartament 2 camere decomandat, 2 5, suprafata utila 48 mp, loc parcare. Apartamentul este situat intr o zona linistita Apusului, foarte aproape de mijlocele de transport, scoli, gradinite, parc. Anul constructiei 2011.

1250 EUR/m2 | 48 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

130E mp, Dumbravita, 700mp
1

130E mp, Dumbravita, 700mp

IMODIVERS--692mp si 698mp, fs 17m, Dumbravita, 130E mp

698 m2

Dumbravita, Timis

58.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16
11
1

58.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16

58.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate in municipiul Galati, proaspat renovat, liber si gata de mutat, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anul 1968. ...

1318 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 19 | Etaj 2 |
10

| Apartament cu 2 camere | Micro 19 | Etaj 2 |

Puncte de reper: Spitalul Judetean, Scoala nr. 17, Liceul Economic Suprafata: 54mp Etaj 2 din 4 Panouri radiante, Termopan, Boiler Balcon pe sufragerie Pret 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 07 arata numarul 601 830

1204 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandat 53 mp-94.800 euro
7

Apartament 2 camere decomandat 53 mp-94.800 euro

Va propunem spre vânzare, apartament cu 2 camere decomandat, cu suprafața utilă de 53 mp, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, aproape de mijloacele de transport în comun și lângă bulevardul principal. Apartamentul beneficiază de un balcon generos cu acces atât din living, cât și din dormitor, ...

1789 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea