Garsoniera de vanzare in zona Sebastian
4
90

Garsoniera de vanzare in zona Sebastian

De vanzare garsoniera utilata si mobilata complet, renovata recent, 40mp, in apropierea parcului Sebastian, sector 5, pe strada Dumbrava Noua. Dispune de loc de parcare, este situata la etajul 3 si toate actele sunt la zi.

1125 EUR/m2 | 40 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament  2 cam zona Liviu Rebreanu - Auchan TItan
5

Apartament 2 cam zona Liviu Rebreanu - Auchan TItan

Apartament 2 camere zona Liviu Rebreanu - Auchan TItan , etaj 3 din 4, conf 1, decomandat, supraf. 49 mp. an constructie 1973, bloc anvelopat, apartamentul are instaltaii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet, usi noi, se vinde mobilat si utilat. Apartamentul nu are balcon. 14 ...

2041 EUR/m2 | 49 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casă mobilata / utilată + garaj + panouri solare | Moșnița Veche
19

Casă mobilata / utilată + garaj + panouri solare | Moșnița Veche | ☀️ Preț: • 250.000 € – varianta actuală (mobilată/utilată, dormitoare nemobilate) • 265.000 € – varianta completă (mobilare integrală inclusiv dormitoarele + grădină amenajată) • Pentru detalii și vizionări (inclusiv weekend): Adrian ...

2294 EUR/m2 | 109 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Jumatate de duplex de vanzare cu 5 camere despartit prin garaj
20

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o jumatate de duplex spatios si elegant, situat intr-o zona linistita si foarte apreciata din Dumbravita – ideala pentru familii sau pentru cei care doresc un plus de confort si intimitate, la doar cateva minute de oras. Constructia este realizata pe un regim de ...

2145 EUR/m2 | 138 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Titan - Auchan Titan - Jean Steriadi
10
1

Apartament 2 camere Titan - Auchan Titan - Jean Steriadi

Va oferim spre vanzare in exclusivitate un apartament de 2 camere, in zona Titan pe strada Jean Steriadi 25, decomandat, etaj 10 din 10, suprafata 55 mp, anul constructiei 1972, bloc anvelopat termic. Apartamentul a fost renovat partial fara baie si bucatarie, a fost schimbata instalatia electrica. Auchan ...

1525 EUR/m2 | 55 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor
4
2

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobanti,suprafata de 33 mp ,in apropiere de zona Modern, etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropierea sa se afla magazine,clinici,transport urban,statii de tamnvai,vaporase,parcuri de relaxare,etc. Este dotat cu mobilier modern si ...

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare apartament 3 camere decomandat Mazepa in spatele clinicii Arestetic
10
9

Agenția imobiliară AXA va propune spre vânzare ,un apartament cu trei camere, decomandat, situat în cartierul Mazepa( in spatele clinicii Arestetic). Apartamentul are o suprafață de 75,5 mp, este pozitionat la parterul unui bloc cu patru etaje si dispune de următoarele dotari si imbunatatiri ...

1526 EUR/m2 | 76 m2

Mazepa%2b1, Galati, Galati

Apartament cu 3 camere 2 terase Braytim
17
17

Apartament cu 3 camere 2 terase Braytim

De vanzare apartament cu 3 camere, suprafață de 57mp+ 2 terasă, dressing, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, la cateva minute de hotel IQ zona Braytim. Pret: 95000 euro Telefon. 0723674418

1667 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 6 din 10 Bv Cetatii
8
5

Apartament cu 2 camere etajul 6 din 10 Bv Cetatii

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, etajul 6 din 10, semidecomandat, fara centrala proprie, fara amenajari recente, mobilat si utilat. Apartamentul este situat pe Bv Cetatii.nu se accepta credit. Pret. 81000 euro Telefon. 0723674418

1620 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Blasccovici 2 camere de vanzare
5
8

Blasccovici 2 camere de vanzare

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Blascovici,la etajul 1,suprafata de 48 mp,decomandat,se vinde complet utilat si mobilat. In apropierea apartamentului se afla magazine, gradinita, scoli, cresa. Se accepta credit bancar si disune de loc de parcare! Se vinde urgent!

Blajcovici, Timisoara, Timis

Casă Bogdănești -Cetații de vânzare
16

Casă Bogdănești -Cetații de vânzare

Vă propun casă individuală ,zona Bogdăneștilor ,stradă liniștită necirculată ,teren total 344mp intrare comună cu 1 vecin ,toate utilitățile în fața casei ,suprafața 90 mp ,4 camere ,anexa 46 mp ,curte mare ,necesită renovare ,poziționare excelentă ,acces rapid către toate punctele de interes ale zonei ...

1544 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa in Poiana Campina
19
3

Casa in Poiana Campina

Casa in localitatea Poiana Campina Zona unde se afla este centrala Parter construit in anul 1960,etajul in anul 1997,extindere intrare principala 2010(proiect si autorizatii constructie). Amprenta la sol este de 70 mp Suprafata totala desfasurata 140 mp Regim de inaltime -parter si etaj Parterul este ...

923 EUR/m2 | 130 m2

POIANA CaMPINA, Prahova

Promovat
Garsoniera | Mobilata & utilata | Ivory Residence | Direct Proprietar
15

Garsonieră Ivory Residence – investiție la cheie cu venit lunar 500–800€ Atentie! - Proprietatea nu este purtatoare de TVA! - Pret final 105.000 Euro Dacă îți dorești o investiție sigură, fără bătăi de cap și cu un randament excelent, această garsonieră modernă din Ivory Residence este exact ce cauți. ...

3000 EUR/m2 | 35 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere - Mobilat&Utilat – Exigent - Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 189.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 49 mp | Disponibil la Etajul: 6/11 | Exigent Plaza - Faza 5, Bulevardul Timisoara, nr. 14A, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3865 EUR/m2 | 49 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere | Design Contemporan | Militari Residence
20

Apartament de 2 camere situat în Militari Residence, Str. Sergent Ilie Petre nr. 54, într-un bloc nou, poziționat excelent. Pret proprietate finisata + proiectul de design ( include mobilierul si electrocasnicele prezentate ) : 70.795 Euro + TVA Pret cu TVA inclus 21% : 85.662 Euro Zonă cu acces rapid ...

1663 EUR/m2 | 52 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere | Zona Berceni | Finalizat | Loc parcare
18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 5 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 5/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 4 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 4/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera |Vanzare | Drumul Binelui| Finalizata | Loc parcare
14

Garsonieră de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizata Etaj 5 | 38 mp | Etaj 5/8 | Constuctie finalizata | Poziție excelentă Atenție, prețul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica! Loc de parcare - 9.680 TVA inclus ( se achizitioneaza separat ) Un mare avantaj în orice zonă ...

2153 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere - Proiect Design – Exigent - Direct Propietar
15

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 199.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55.9 mp | Disponibil la Etajul: 10/11 | Exigent Plaza - Faza 4, Bulevardul Timisoara, nr. 16B, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3560 EUR/m2 | 56 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea