Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara
15

Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, etaj 4/4, situat in zona Lipovei din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui imobil construit in 1985 si are o suprafata utila de 55,92 mp plus balcon inchis de 2,80mp. Blocul ...

2167 EUR/m2 | 60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare zona Ghirodei Timisoara
18

Casa individuala de vanzare zona Ghirodei Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o proprietate situata in zona Ghirodei din Timisoara judetul Timis, intr-o zona linistita si in plina dezvoltare rezidentiala. Proprietatea se afla pe un teren generos de 716 mp, cu front stradal de 19 ml si este compusa din doua constructii functionale si bine ...

1290 EUR/m2 | 186 m2

Timisoara, Timis

Promovat
CASA TIP DUPLEX
17
2

CASA TIP DUPLEX

Casa tip duplex situata in Mosnita, intr-o zona rezidentiala, avand regimul de inaltime P+E. Dispune de un teren in suprafata de 307 mp, suprafata utila 93 mp si o terasa de 10 mp. Compartimentare: Parter - hol intrare, bucatarie deschisa cu posibilitate de închidere, dormitor/birou, baie cu dus si living ...

1989 EUR/m2 | 93 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
Zona Torontalului, BLOC NOU, apartament 3 camere, parter, loc parcare inclus, pret 105000 euro
13
23

Vând apartament 3 camere zona Torontalului, BLOC NOU, parter, suprafața 53 mp, 1 balcon spațios de 8 metri, 2 dormitoare, living cu bucătărie open space, amenajat cu materiale de calitate, centrală proprie cu incalzire in pardoseala, gresie, faianța, parchet, geamuri termopan, baie cu geam, terasa spațioasă, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Gata de mutat:Rezidenta 70mp,echipata,  parcare si curte proprie,Ghimbav,Brasov
12
1

Gata de mutat:Rezidenta 70mp,echipata, parcare si curte proprie,Ghimbav,Brasov

Comision cumparator: 2% + TVA, din valoarea de tranzactionare Ascendent Imobiliare Va prezinta un apartament deosebit situat la intrare in orasul Ghimbav, intr unul din cartierele noi rezidentiale. Imobilul este situat la parter si dispune de curte proprie de aproximativ 70 mp. Structura este decomandata ...

2100 EUR/m2 | 70 m2

Brasov, Brasov

Promovat
COMISION 0% Teren Extravilan 10.200 mp, Front 19ml, Giroc
3
2

COMISION 0% Teren Extravilan 10.200 mp, Front 19ml, Giroc

COMISION 0% Oferim spre vanzare o parcela de teren extravilan arabil, cu o suprafata de 10.200 mp si un front stradal de 19ml, pozitionat strategic la jumatatea distantei intre Giroc si Centura Sud a Timisoarei. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon afisat in anunt. Pretul este de ...

10,200 m2

Giroc, Timis

Apartament central  Str Oituz
7

Apartament central Str Oituz

Apartament 2 camere – Str. Oituz, zonă centrală Demisol | 40 mp utili 49.500 € Un spațiu cochet și versatil, aflat în inima orașului, ideal atât ca locuință, cât și pentru birou, cabinet sau investiție ‍ ✨ Detalii: ️ 2 camere 40 mp utili Demisol – confortabil, eficient energetic ️ Locație centrală, ...

1213 EUR/m2 | 40 m2

Bacau, Bacau

Promovat
Ofer spre vanzare apartament cu doua camere in zona Drumul Taberei,zona Favorit
6
34

Ofer spre vanzare apartament cu doua camere in zona Drumul Taberei,zona Favorit et 6 10,cf 1,Semidecomandat,bloc pozitionat pe o alee din zona Favorit,Reabilitat Termic,foarte aproape de statia de Metrou,geam la baie,spatii de depozitare,acte la zi.Suprafata de 53mp

1547 EUR/m2 | 53 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

FILM! Vila pe 7 camere: rezidential  turism, in Covasna, Central
20

FILM! Vila pe 7 camere: rezidential turism, in Covasna, Central

Comision cumparator 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA este onorata sa va propuna spre vanzare o Oportunitate investitionala strategica in Covasna Hotel Pensiune cu 7 camere, teren generos de 3.801 mp ndash; pozitie ultracentrala Localizare: Covasna ndash; statiune balneo-climaterica cu atractivitate ...

1263 EUR/m2 | 156 m2

central, Covasna, Covasna

Promovat
Garsonieră de vânzare   Parter   Târgu Jiu   Strada Plopilor (lângă Școala Gimnazială Constantin Brâ
7
2

Garsonieră de vânzare Parter Târgu Jiu Strada Plopilor (lângă Școala Gimnazială Constantin Brâ

Adimobiliare, prin consultantul imobiliar Adrian Savu, vă propune spre achiziție o garsonieră cochetă, situată la parter, cu o suprafață utilă de 26 mp, ideală pentru locuit sau investiție. Garsoniera se vinde exact ca în poze și este dotată cu: Mașină de spălat SAMSUNG Centrală termică proprie ...

1996 EUR/m2 | 26 m2

9%2bMai, Targu Jiu, Gorj

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva
8
4

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon 7m deschis, vedere la bulevardul Decebal, 65000 euro negociabil. Inf.la telefon 0723619177

1300 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Garsoniera decomandata de vanzare etaj intermediar 1 zona Lupeni Sibiu
8

Garsoniera de vanzare, decomandat, 24 mp, in zona Lupeni, Sibiu.           Avantaje majore ale acestei garsoniere:   • Locatie ferita de aglomeratie ;  • Pretabil investitie ;  TABOO Imobiliare propune garsoniera de vanzare ...

2413 EUR/m2 | 24 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament 3 camere decomandat-mobilat-utilat integral-56mp-zona Dacia Deva
6
3

Apartament cu 3 camere decomandat,bloc din caramida, suprafata 56mp,amenajat ( faianta,gresie,centrala termica, usi schimbate, instalatie electrica refacuta, centrala termica din 2023, contorizare individuala la apa), balcon inchis, mobilat integral, bucataria cu mobilier la comanda cu electrocasnice ...

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Garsonieră de vanzare in zona Drumul Taberei aproape de metrou
3
18

Garsonieră disponibilă la vânzare în Drumul Taberei, cu suprafața de 29 mp, situată la etaj 3. Se află aproape de stația de metrou și de parcuri, într-o zonă liniștită și verde. Se vinde mobilată, ideală pentru investiție sau locuit.

1724 EUR/m2 | 29 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva
5
2

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, amenajari ( centrala termica, geamuri termopan, faianta, gresie in baie), mobilat ,utilat, etaj4, zona Ale. Crisului Deva, pret 36000 euro . Inf. la telefon 0723619177

947 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Teren Aeroport 3920 mp cu front stradal la centura de 48,28 ml - ID V5339
4
32

ID intern: V5339 Oportunitate extraordinara de investitie, teren de vanzare la un pret corect in Timisoara, zona Aeroport. FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan in localitatea Ghiroda - Aeroport -langa casa auto Ford, avand o suprafata de 3920 mp si deschiderea de 48,28 ml la strada, adancimea ...

3,920 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE | 2 BAI | TIP PB | ZONA ROGERIUS | ORADEA
20
3

UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita: Apartament cu 3 camere, Tip PB, Etaj 4 din 4 cu acoperis, zona Rogerius, strada Mihail Sadoveanu nr.3. Apartamentul este compus din: 3 dormitoare + 1 bucatarie + 2 bai + 1 balcon inchis cu termopan + dependinte + boxa la subsol. Apartamentul ...

1256 EUR/m2 | 66 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva
4
2

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, utilat, Bld.Decebal Deva,68000 euro. Inf. la tel.0723619177

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

FILM!1.400 mp teren turistic, Sovata: 800m de Lacul Ursu si 300 m de Lacul Negru.
5

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE TARGU MURES, este onorata sa va prezinte spre vanzare spre un teren intravilan cu potential turistic spreciabil situat intr-una dintre cele mai cautate zone din statiunea Sovata, la doar 800 de metri de Lacul Ursu si 300 de metri de Lacul Negru. Va invitam ...