Promovat
Casa de vanzare pasiva individuala, teren generos, Sag, comision 0%
20

Apostu Estate are placerea de a va prezenta, in exclusivitate, cu comsion 0% fata de cumparator, o proprietate deosebita in Timis, localitatea Sag – o casa pasiva, construita cu atentie la cele mai inalte standarde de eficienta energetica si confort. La doar 10 minute de Shopping City Timisoara. Proprietatea ...

1551 EUR/m2 | 245 m2

Sag, Timis

Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Neptun teren intravilan construibil 1750 mp
11

Neptun teren intravilan construibil 1750 mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN 1750 MP CU P.U.Z.APROBAT IN NEPTUN, CONSTANTA Terenul in suprafata de 1750 mp este situat central in Neptun, Constanta, si este pretabil pentru constructia de unitati de turism( hotel, pensiuni,etc). Are forma dreptunghiulara cu laturile de 54 ml si 33 ml. Este incadrat in categoria ...

1,750 m2

Neptun, Constanta

Promovat
Casa de vanzare in Livada de Bihor.
11

Casa de vanzare in Livada de Bihor.

Oportunitate de investiție în Bihor livadă cu potențial turistic! Situată în apropiere de Ștrand, această proprietate oferă combinația perfectă între natură, relaxare și acces facil la atracțiile locale . Casa existentă se poate racorda la apă geotermală, oferind posibilitatea de a transforma întreaga ...

792 EUR/m2 | 120 m2

Livada de Bihor, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Teren Fundeni-Dobroesti- 7500mp
4

Teren Fundeni-Dobroesti- 7500mp

Vanzare teren Fundeni Dobroesti, 7500mp cu deschidere de 23m. Terenul este dreptunghiular cu doua deschideri, la strada Balantei si la Stejarului. Pe ambele strazi exista canalizare.Zona este in plina expansiune imobiliara.

7,500 m2

Dobroesti, Ilfov

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Timpuri noi
7
4

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Timpuri noi

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Timpuri noi Suprafata: 30mp Etaj:7 An de constructie:1985 Loc de parcare:Nu Lift:Nu Distanta de metrou: 7 minute Complet mobilat si utilat.

2267 EUR/m2 | 30 m2

Timpuri Noi, Sector 3, Bucuresti

Fabrica de tamplarie PVC si geam termoizolant
3
3

Fabrica de tamplarie PVC si geam termoizolant

De vanzare fabrica de tamplarie din PVC si geam termoizolant alcatuita astfel: 1. Hala productie tamplarie PVC 1000mp, 2. Hala productie geam termoizolant 300 mp, 3. Cladire birouri 300 mp, 4. Depozite, atelier mecanic, etc. 5. Toate utilitatile: curent electric, gaze, apă, canalizare. 6. Teren 3500 ...

143 EUR/m2 | 3,500 m2

Petrosani, Hunedoara

Promovat
Casă individuală  Ghiroda – 5 camere, teren 506 mp
20
1

Casă individuală Ghiroda – 5 camere, teren 506 mp

va propunem spre vânzare o frumoasa casă individuală mobilata si utilata, situată într-o zonă rezidențială liniștită din Ghiroda, cu acces facil către Timișoara. Tip imobil: Casă individuală P+E compartimentata astfel: - parter: 1 camera + Living, bucatarie inchisa, baie cu dus, camara alimente si ...

1979 EUR/m2 | 146 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare zona CET, MOBILATA UTILATA, etaj 2
5

Garsoniera de vanzare zona CET, MOBILATA UTILATA, etaj 2

COD VA 41567 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare, in Constanta, zona CET, o garsoniera, semidecomandata, avand suprafata de 21 mp situat la etajul 2 din 4. Garsoniera prezinta urmatoarele imbunatatiri , gresie, faianta, parchet, usa metalica, termopane, aer conditionat.Garsoniera se ...

1929 EUR/m2 | 21 m2

CET, Constanta, Constanta

Promovat
2 camere decomandat Iosefin  -Iuliu Maniu  amenajat
19
4

2 camere decomandat Iosefin -Iuliu Maniu amenajat

De vanzare apartament cu 2 camere decomandat la parter inalt cu balcon in blocul turn cu vedere la bulevard in zona Sagului-Iuliu Maniu renovat 49 mp utili balcon inchis amenajat tamplarie integral termopan. Instalatiile sunt refacute incalzirea de la Colterm usi interioare noi aer conditionat mobilat ...

1929 EUR/m2 | 49 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Casa tip duplex ideala pentru familie in Sibiu zona Terezian
17

Casa tip duplex de vanzare in zona Terezian, Sibiu, cu o suprafata utila de 124 mp, regim de inaltime P+M, construita in anul 2009 si renovata complet in 2019. Proprietatea este ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatii generoase si acces rapid catre principalele puncte de interes ale ...

1573 EUR/m2 | 124 m2

Terezian, Sibiu, Sibiu

2 camere decomandat  Giarmata Vii bucatarie separata
20
1

2 camere decomandat Giarmata Vii bucatarie separata

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere in Giarmata Vii, confort 1,decomandat, foarte bine compartimentat, BUCATARIE SEPARATA,balcon la fiecare camera , amenajat, cu loc de parcare inclus în cf , se vinde mobilat și utilat la pretul de 103000 euro.

1717 EUR/m2 | 60 m2

Giarmata-Vii, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare zona Tomis Nord, CENTRALA GAZ, MOBILAT UTILATA
5
7

COD VA 42388 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare, in Constanta, zona Tomis Nord, un apartament cu 3 camere, semidecomandat, cu suprafata utila de 55 mp situat la etajul 3 din 4. Imobilul este imbunatatit de actualitate- gresie, faianta, parchet, termopan si usa metalica, CENTRALA ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Constanta, Constanta

Apartament 2 camere la cheie Borhanci Cluj-Napoca
6

Apartament 2 camere la cheie Borhanci Cluj-Napoca

Apartament 2 camere de vanzare, 58 mp, Borhanci, Cluj-Napoca.         TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Borhanci, aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje; anul ...

3534 EUR/m2 | 58 m2

Borhanci, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vanzare in Obor
5
29

Apartament de vanzare in Obor

Apartament 2 camere OBOR-COLENTINA ,la 15 minute de metrou, mobilat modern,utilat complet. Decomandat,suprafata 55 mp, etaj 9 10, bloc reabilitat termic, zona verde cu numeroase facilitati.Are centrala termica.Anul de constructie al blocului este 1980.Actele la zi!

1418 EUR/m2 | 55 m2

Sector 2, Bucuresti

2 cam Matei Basarab  2 balcoane 51 mp utilibloc izolat
17
1

2 cam Matei Basarab 2 balcoane 51 mp utilibloc izolat

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandatbucatarie spatioasa Matei Basarab zona parc Bucovina /Torontalului et 4 cu acoperis de tigla s=51 mp bloc izolat termic 2 balcoane termopane gresie faianta parchet usa metalica geam la baie debransat de la Colterm se poate monta centrala ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Eden - Soveja, MOBILATA UTILATA
3

Garsoniera de vanzare zona Eden - Soveja, MOBILATA UTILATA

COD VA 42782 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare, in Constanta, zona EDEN, o garsoniera, decomandata, avand suprafata de 25 mp situat la etajul 5 din 5 (mansarda). Garsoniera prezinta urmatoarele imbunatatiri , gresie, faianta, parchet, usa metalica, termopane, GAZE LA USA.Garsoniera ...

1400 EUR/m2 | 25 m2

EDEN, Constanta, Constanta

Casa 5 cam Dumbravita Parcul Terra 140mp utili
20
3

Casa 5 cam Dumbravita Parcul Terra 140mp utili

Casa de vanzare in] Dumbravita, aproape de Parcul Terra, face parte dintr-un triplex cu un design mai aparte compusa din birou, un living foarte mare, bucatarie si baie la parter , iar la etaj sunt 3 dormitoare 2 bai si balcon. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. De asemnea beneficiaza ...

1679 EUR/m2 | 140 m2

Dumbravita, Timis

Casa cu 5 camere 3 bai si 340 mp teren in  Sura Mare
7

Casa cu 5 camere 3 bai si 340 mp teren in Sura Mare

Agentia imobiliara I-Imob va propune spre vanzare o casa construita in 2026, situata in Sura Mare, la doar 10 minute de Sibiu. Regimul de inaltime al casei este: Parter+ Mansarda Parter: hol de acces, living spatios cu iesire pe terasa, bucatarie separata, birou ,baie cu aerisire naturala, spetiu ...

1792 EUR/m2 | 120 m2

Sura Mare, Sibiu

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare zona CET, MOBILATA UTILATA, ETAJ 2
4
2

Garsoniera de vanzare zona CET, MOBILATA UTILATA, ETAJ 2

COD VA 43132Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare, in Constanta, zona CET, o garsoniera, semidecomandata, avand suprafata de 11 mp situat la etajul 2 din 4. Garsoniera prezinta urmatoarele imbunatatiri , gresie, faianta, parchet, usa metalica, termopane. Imobilul este amplasat intr-o ...

1982 EUR/m2 | 11 m2

CET, Constanta, Constanta

Apartament 2 camere, 53 mp in Giroc, zona Planetelor
6
2

Apartament 2 camere, 53 mp in Giroc, zona Planetelor

Apartament cu 2 camere in Giroc, zona Planetelor. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Giroc, zona Planetelor, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2023, structura beton, material zidarie caramida. ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,
8
2

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 2 , zona Bucovina , aproape de noua cresa, 2 apartamente pe nivel, amenajat, 2 bai. pret 138500 euro.

2131 EUR/m2 | 65 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Salvează căutarea