Imobiliare

Promovat
Apartament 3 camere semifinisat, 67mp, parcare, etaj 2!
7

Apartament 3 camere semifinisat, 67mp, parcare, etaj 2!

HubX ofera la vanzare apartament cu 3 camere semifinisat, situat pe strada Sesul de Sus din Floresti. Apartamentul este situat la etajul 2, intr-un imobil cu 3 niveluri, finalizat in anul 2020. Suprafata utila este de 67mp, compartimentaea este semidecomandata si se prezinta astfel: hol, living open ...

1776 EUR/m2 | 67 m2

Floresti, Cluj

Promovat
Case La Rosu - Proiect rezidential | Miorita - 5 cam - Teren 386mp
14
2

Nexus Homes vă propune spre vânzare o casă modernă tip P+M, situată într-un complex rezidențial din comuna Berceni, la doar 2,5 km de stația de metrou Tudor Arghezi. Imobilul are o suprafață utilă totală de 135 mp, amplasat pe un teren de 386 mp, cu o amprentă la sol de 81 mp, fiind ideal pentru o familie ...

630 EUR/m2 | 135 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Teren 5.000 mp centura Calea Sagului- Freidorf. Comision 0
7

Teren 5.000 mp centura Calea Sagului- Freidorf. Comision 0

Teren 5.000 mp – la iesire de pe Calea Sagului spre Freidorf, Timișoara | Aproape de Centură Detalii principale: Suprafață: 5.000 mp Lățime: 14,5 m Lungime: 345 m Categoria: extravilan Situat aproape de Șoseaua de Centură Zonă cu potențial pentru activități agricole, depozitare, parcări, investiții Terenul ...

5,000 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral. Parter inalt. Intrare separata. Teren 403 mp in proprietate.
8

Detalii RELEVANTE oferta : - Parter inalt / 2 + ACOPERIS - imbunatatiri : gresie si faianta, parchet lemn masiv - BOXA inscrisa in CF - Teren in suprafata de 403 mp in proprietate Detalii pret : Pretul solicitat de proprietar este de 110.000 Eur, negociabil.

3137 EUR/m2 | 35 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare zona Lipovei
2
5

Garsoniera de vanzare zona Lipovei

Vand garsoniera situata la etajul 4, avand o suprafata de 21 mp, acoperis cu tigla, o boxa la subsol

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 1 Camera | Zona Liviu Rebreanu | Decomandat.
8

COMISION 0% pentru cumparator Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Liviu Rebreanu, intre Soarelui si Girocului, situat la etajul 3, intr-un bloc izolat termic. Proprietatea reprezinta o alegere potrivita atat pentru locuit, cat si pentru investitie, avand potential bun pentru inchiriere. Apartamentul ...

2483 EUR/m2 | 29 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
AV671 De vanzare 2 PARCELE la Bucovat, cu UTILITATI, 50m de asfalt
5
2

AV-Estate va ofera spre vanzare 2 PARCELE DE TEREN (INTRAVILAN) INTR-UN PUZ NOU, FINALIZAT CU UTILITATI. -> ambele parcele de teren au suprafete de 532 mp fiecare si front stradal de 18 ml, situate la Bucovat, iesire spre Remetea Mare. Regim de inaltime P+1E+M. POT 35%. Pe parcele se poate construi ...

532 m2

Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
1.250 mp teren intravilan + casa, Gheorge  Doja, recomandat si business  investitie
7

1.250 mp teren intravilan + casa, Gheorge Doja, recomandat si business investitie

Comision cumparator: 0% Ascendent Imobiliare Targu Mures este onorata sa va prezinte spre vanzare o oportunitate apreciabila din segmentul imobiliar, situata pe una dintre cele mai circulate si vizibile artere din Targu Mures, respectiv Strada Gheorghe Doja, o locatie care imbina accesibilitatea cu ...

1,250 m2

gheorghe doja, Targu Mures, Mures

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
2

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vânzare spațiu comercial - Strada 30 Decembrie - zonă intens circulată
10
1

ID/ COD ofertă: P875 Domina Imobiliare vă propune spre vânzare un spațiu comercial cu arhitectură modernă, situat în Târgu Jiu, pe strada 30 Decembrie, într-o zonă cu trafic intens, atât auto, cât și pietonal. Această proprietate reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care își doresc să își ...

2620 EUR/m2 | 187 m2

Targu Jiu, Gorj

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera decomandata mobilata utilata Siretului etaj intermediar
8
1

Comision 0 pentru cumparator. Garsoniera cu o camera de vanzare, decomandata, 30 mp, zona Siretului, Sibiu. Comision 0 pentru cumparator. Garsoniera situata intr-una dintre cele mai ravnite zone din Sibiu, ideala in scopul investitieei. Este situata la etaj intermediar, fiind astfel foarte luminata ...

2033 EUR/m2 | 30 m2

Sibiu, Sibiu

Boxa, Decomandat. Spatios !
13
2

Boxa, Decomandat. Spatios !

De vanzare apartament in zona Steaua, la parter, mobilat, decomandat, posibilitate montare centrala termica proprie, foarte spatios si disponibil imediat, pret 83.000 Euro. Tel: 0750283339

1537 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Teren 3500 mp intravilan in Cart. Sarata - BN
4

Teren 3500 mp intravilan in Cart. Sarata - BN

Va prezentam un teren generos de 3500 mp (teren intravilan 865 mp parcela din fata si in continuare 2635 mp extravilan), situat intr-o zona linistita si accesibila, perfect pentru investitii sau dezvoltare rezidentiala. Terenul beneficiaza de un front stradal de 13 metri, oferind acces direct din drumul ...

3,500 m2

Sarata, Bistrita-Nasaud

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplexuri pe parter. 300 mp teren. Aproape de Valery !
13
1

Duplexuri pe parter. 300 mp teren. Aproape de Valery !

De vanzare duplexuri in Mosnita Noua pe parter, in spate la Valery cu suprafata utila de 72 mp utili si teren de 300 mp, placa de beton si izolatie cu vata, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dispune de toate utilitatile (gaz, apa, curent, canalizare, internet), preturi incepand ...

1806 EUR/m2 | 72 m2

Mosnita Noua, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea