Imobiliare

Promovat
Teren de vanzare Corbeanca Paradisul Verde Sport & Spa I COMISION 0%
4

Va ofer spre vanzare teren intravilan de 2447 mp langa Paradisul Verde Sport & Spa (la 150m distanta) , in Corbeanca, intr-o zona in continua dezvoltare. Oportunitate investitie! Toate utilitatile: apa canalizare, curent electric, gaz toate la limita de proprietate; acces din strada asfaltata Suprafata ...

2,447 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE | BLOC NOU |  PRIMA NUFARUL | ORADEA |
16

APARTAMENT 2 CAMERE | BLOC NOU | PRIMA NUFARUL | ORADEA |

UP IMOBILIARE va prezinta, in exclusivitate, o oferta deosebita: Apartament cu 2 camere, la parter, mobilat utilat, in cartierul PRIMA Nufarul, strada Piata Nucetului nr 9. Apartamentul este compus din: 1 dormitor, 1 living, 1 bucatarie, 1 baie si 1 balcon deschis. Se afla la parterul inalt unui bloc ...

2274 EUR/m2 | 47 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 1 camera (decomandat ) ZONA REZIDENTIALA
6
3

Apartament 1 camera (decomandat ) ZONA REZIDENTIALA

Dezvoltator imobiliar vand apartament 1 camera la cheie in bloc nou construit integral din caramida si izolat cu izolatie de 10cm EPS80, situat pe limita teritoriala Timisoara - Giroc zona Uzina de apa Calea Urseni. Apartamentul este situat intrun complex rezidential de 48 blocuri cu parc privat . ...

1853 EUR/m2 | 34 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere + birou 10mp in ansamblul Antracit Coandă
10
3

Lucreaza de acasa intr-un spatiu perfect gustului tau. Am conceput un apartament cu o structura unica, ce acopera nevoia tot mai acuta de a avea un spatiu separat, destinat timpului de lucru Apartamentul de 2 camere dispune de un birou de 10 mp si face parte din ansamblul Antracit Coandă" dezvoltat ...

2460 EUR/m2 | 65 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vând casă compusă din 3 clădiri amenajate mobilate Deva Cristur
10

Oferim spre vânzare proprietate în Cristur cu 3 construcții 1-casă compusă din bucătărie, 2 dormitoare, living, amenajata cu faianță, gresie, geamuri termopan, încălzire în pardoseala, centrala pe lemne ,baia ...

568 EUR/m2 | 280 m2

Deva, Hunedoara

COM 0% Penthouse unic, dispus pe 2 etaje | Complex
15

COM 0% Penthouse unic, dispus pe 2 etaje | Complex

REDUCERE DE LA 400.000 LA 330.000 EURO! District Real Estate vă prezintă pentru vânzare un penthouse deosebit cu o suprafață utilă de 317mp, situat pe intreaga suprafata a etajului 4 + mansarda blocului. Imobilul se afla intr-un bloc construit in 1992 si necesita renovare completa! Apartamentul se ...

1041 EUR/m2 | 317 m2

Timisoara, Timis

Apart.3 cam ultracentral - McDonald's
7
21

Apart.3 cam ultracentral - McDonald's

Apartament ultracentral zona McDonald s modern, mobilat, 3 camere Oportunitate rară! Se oferă spre vânzare apartament situat ultracentral, în zona McDonald s, una dintre cele mai dorite locații din oraș. Etaj 3 din 4 Suprafață: aproximativ 70 mp Compartimentarea este modernă și eficientă: bucătărie ...

1957 EUR/m2 | 70 m2

Baia Mare, Maramures

Apart.3 cam zona Avram Iancu !!
10
18

Apart.3 cam zona Avram Iancu !!

Central, apartament în vilă! Zona Piata Izvoarele str.Avram Iancu Se oferă spre vânzare apartament spațios, situat la etajul 2 al unei vile bine întreținute, într-una dintre cele mai căutate zone centrale ale orașului. Proprietate ideală pentru cei care își doresc intimitate, confort și o locație ...

1768 EUR/m2 | 82 m2

Baia Mare, Maramures

Gospodarie-4 cladiri-teren 2900mp-zona Vetel
12
1

Gospodarie-4 cladiri-teren 2900mp-zona Vetel

Gospodarie pretabila ferma, agroturism, alcatuita din 4 imobile- 1.constructie p+m, 80mp, parter-3 camere, casa scarii, 3 camere la etaj, 2. cladire cu 2 camere, living, bucatarie, loc baie, 3.atelier, boxe pentru animale, carmangerie, camera frigorifica, 4. grajd-curte amenajata, gradina, gaz la ...

338 EUR/m2 | 400 m2

Vetel, Hunedoara

Garsoniera de vanzare in zona Crangasi,langa Piata Crangasi
4
2

Garsoniera de vanzare in zona Crangasi,langa Piata Crangasi

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Crangasi vis a vis de Piata Crangasi. Suprafata: 20mp Etaj: 2 cu lift Detinem loc de parcare. Acces facil la metrou , si mijloace de transport.

1786 EUR/m2 | 28 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva
5
1

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva

Apartament cu 4 camere semidecomandat, centrala termica, geamuri termopan, parchet, balcon suprafata mare , etaj 3, zona Gojdu Deva, pret 79000 euro. Inf. la tel.0723619177

1013 EUR/m2 | 78 m2

Deva, Hunedoara

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, la parter, bloc nou, in zona Aradului
7
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Aradului. Se afla la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2026 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Sagului - 2 camere. Mobilat si utilat.
9

Zona Sagului - 2 camere. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, aproape de Unicarmul de pe Muzicescu. Este situat la etaju 4 din 4 cu ACOPERIS din tigla; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Soarelui decomandat
7

Apartament 2 camere Soarelui decomandat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Soarelui confort 1 decomandat etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 56 mp instalatie de aer conditionat posibilitate montare centrala termica. Pret informativ 78000. Detalii la telefon 0734879293. ID intern: 10817.

1258 EUR/m2 | 62 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Vanzare garsoniera in zona Foisoru De Foc
4
1

Vanzare garsoniera in zona Foisoru De Foc

Va prezentam pentru cumparare acest studio modern cu o suprafata de 25mp, mobilat si utilat, situat la etajul 4, intr-un imobil de tip boutique, cu doar 4 niveluri si mansarda, construit in 2013, intr-o zona linistita de case, in apropierea Foisorului de Foc.Cu deschidere imediata spre Universitate, ...

3280 EUR/m2 | 25 m2

Foisorul de Foc, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Ap 3 camere zona Baile Neptun - ISHO parter inalt
20
4

Ap 3 camere zona Baile Neptun - ISHO parter inalt

Va propunem spre vanzare , apartament cu 3 camere situat in zona Neptun - ISHO intr-un imobil construit in anul 1977 confort 1 decomandat parter . cu o suprafata totala de 92.8 mp cu 2 grupuri sanitare 1 balcon tip logie foarte spatios boxa la subsol trecuta in CF centrala termica bloc din caramida ...

2341 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 cam zona Circumvalatiunii - Gh lazar confort 1 centrala
7
7

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gheorghe Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica prima camera la intrare lift. Pret informativ 99000 Euro. Detalii la telefon 0734879293. ...

1762 EUR/m2 | 56 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere 81 mpu si LOC PARCARE zona Doamna Stanca
10
1

Apartament cu 4 camere decomandate de vanzare si LOC PARCARE PRIVAT INCLUS IN PRET, in zona Doamna Stanca din Sibiu cu o suprafata utila de 81 mp si 2 balcoane private cu suprafata totala de 6 mp. Apartmentul este bine structurat si decomandat astfel: se intră intr-un hol de 3 mp, un spațiu comun ...

1874 EUR/m2 | 81 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala
7
4

Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala

De vanzare apartament 2 camere, confort 3 , etaj 3, suprafata utila 32 mp, centrala proprie, zona Sagului Piata Doinei - Unicarm .65000 euro.

2031 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere-amenajat-etaj3-zona Gojdu Deva
4

Apartament 2 camere-amenajat-etaj3-zona Gojdu Deva

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, amenajat ( faianta,gresie, parchet, geamuri termopan), balcon mare inchis cu geamuri termopan,, etaj 3, zona Gojdu-Kogalniceanu ( aproape de gradinita, scoala generale, magazine, 5 minute de piata centrala), pret 67000 euro. Informatii la telefon 072361917 ...

1264 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Ap 3 camere, zona Girocului - Spitalul Judetean, etaj 2, confort 1
19

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi integral, ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea