Imobiliare

Promovat
Gorjului - Valea Lunga | 3 Camere | 2 Bai | Balcon | Metrou
14
7

Gorjului - Valea Lunga | 3 Camere | 2 Bai | Balcon | Metrou

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere, semidecomandat, in zona Gorjului - Valea Lunga, la 9 minute de statia de metrou Gorjului. Imobilul este situat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 9, finalizat in anul 1978, avand o suprafata totala ...

1728 EUR/m2 | 68 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Oferta vanzare ap 3 cam Popa Sapca, mobilat si utilat modern, parcare, 160000 EURO
19

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere situat in Popa Sapca, constructie 1987, cf 1, decomandat, situat la et 6 7, cu lift, in suprafata utila de 78,6 mp . si totala de 88,5 mp . Detine 3 balcoane, 2 grupuri sanitare, centrala, doua aere conditionate, termopane ...

2025 EUR/m2 | 79 m2

Popa Sapca, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament de vânzare Craiovita
12
2

Apartament de vânzare Craiovita

Prime Imobiliare ADS vă propune spre vânzare un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat în Craiovița, într-o zonă retrasă și extrem de liniștită. Localizare foarte bună – apartamentul este poziționat între blocuri, ferit de zgomotul stradal, beneficiind de multă liniște, umbră și intimitate, ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Craiova, Dolj

Promovat
apartament decomandat Calea Romanului
9
3

apartament decomandat Calea Romanului

Apartamentul propus spre vanzare se gaseste situat intr-o zona linistita, in Darmanesti, la parterul unui bloc de apartamente de pe strada Rozelor.. Apartamentul este orientat catre sud ceea ii confera un grad de luminozitate si termie mai ridicat.. Dotat cu centrala si termopan, cu 2 bai, dispune in ...

882 EUR/m2 | 89 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
2

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera decomandata mobilata utilata Siretului etaj intermediar
8
1

Comision 0 pentru cumparator. Garsoniera cu o camera de vanzare, decomandata, 30 mp, zona Siretului, Sibiu. Comision 0 pentru cumparator. Garsoniera situata intr-una dintre cele mai ravnite zone din Sibiu, ideala in scopul investitieei. Este situata la etaj intermediar, fiind astfel foarte luminata ...

2033 EUR/m2 | 30 m2

Sibiu, Sibiu

Boxa, Decomandat. Spatios !
13
2

Boxa, Decomandat. Spatios !

De vanzare apartament in zona Steaua, la parter, mobilat, decomandat, posibilitate montare centrala termica proprie, foarte spatios si disponibil imediat, pret 83.000 Euro. Tel: 0750283339

1537 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplexuri pe parter. 300 mp teren. Aproape de Valery !
13
1

Duplexuri pe parter. 300 mp teren. Aproape de Valery !

De vanzare duplexuri in Mosnita Noua pe parter, in spate la Valery cu suprafata utila de 72 mp utili si teren de 300 mp, placa de beton si izolatie cu vata, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dispune de toate utilitatile (gaz, apa, curent, canalizare, internet), preturi incepand ...

1806 EUR/m2 | 72 m2

Mosnita Noua, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Promovat
Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan
6

Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan

Oferta completa pe www.prestige-rezidential.ro Birou vanzari dezvoltator – Comision 0% PREȚ Preț avans 45%: 129,000€ + TVA = 156,090€ Preț avans 15%: 138,000€ + TVA = 166,980€ Localizare: Zona Nicolae Grigorescu - Titan - Salajan -> Parc IOR - Mall Parklake - Auchan Titan Metrou: Nicolae Grigorescu, ...

1843 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren de Vanzare Colibita iesire lac
4
1

Teren de Vanzare Colibita iesire lac

Va oferim spre vanzare un teren de 10 ari situat intr-o locatie deosebita, pe malul lacului Colibita, o destinatie turistica de top in inima naturii. Terenul beneficiaza de o iesire directa spre lac de 4 metri, oferindu-va un peisaj de vis si oportunitatea de a construi o locuinta de vacanta, un complex ...

1,000 m2

Colibita, Bistrita-Nasaud

Apartament o camere Elisabetin de vanzare
3
3

Apartament o camere Elisabetin de vanzare

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet la etaj 3 4 cu centrala proprie si o suprafata de 40 mp. Se accepta si credit

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea