Imobiliare

Promovat
Baza 3,Silk District, hala 600 mp utili si teren 1000 mp
2

Baza 3,Silk District, hala 600 mp utili si teren 1000 mp

Cladire tip hala productie, constructie din zidarie, P+1E, suprafata totala 600 mp, si teren 1000 mp ( inclusiv constructia) situata in zona Baza 3, in apropierea ansamblului rezidential Silk District si Carrefour Felicia. Hala are o inaltime utila la parter de 4 metri iar la etaj de 3,5 metri, este ...

1667 EUR/m2 | 600 m2

baza 3, Iasi, Iasi

Promovat
Metrou 1 Decembrie 1918 renovat complet 2 camere Ozana
6
1

Metrou 1 Decembrie 1918 renovat complet 2 camere Ozana

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere în zona Ozana, la o distanta de 10 minute de metrou 1 Decembrie 1918. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1979, recent anvelopat, la etajul 2 din 4. Locuința are o suprafață utilă de 49 mp și este compartimentată decomandat, oferind un plus ...

1957 EUR/m2 | 49 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
TEREN INTRAVILAN | 4300 MP | HIDISELUL DE SUS | BIHOR
7

TEREN INTRAVILAN | 4300 MP | HIDISELUL DE SUS | BIHOR

UP IMOBILIARE va prezinta o oferta deosebita: Teren intravilan, 4.367 MP, zona Hidiselul de Sus (Bihor). Front stradal (la DN76) Oradea - Hidiselul de Sus Front stradal: 23 ml Este ideal pentru construirea unei case, hale indusriale si multe altele. Pret: 96 500 Euro negociabil, 0% COMISION Telefon: ...

4,367 m2

Hidiselu de Sus, Bihor

Promovat
Vânzare vilă P+M, mobilată/utilată, situată în Târgu Jiu, strada Tudor Arghezi
10
3

Vilă modernă - P+M -Târgu Jiu – Cartier Primăverii - strada Tudor Arghezi! Domina Imobiliare propune spre vânzare vilă deosebită, construită în anul 2015, din cărămidă, situată într-o zonă liniștită din Târgu Jiu, strada Tudor Arghezi – Cartier Primăverii. Proprietatea impresionează prin designul ...

1788 EUR/m2 | 189 m2

Targu Jiu, Gorj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare apartament o camera zona Balcescu
3
6

Vanzare apartament o camera zona Balcescu

Se ofera spre vanzare apartament o camera zona Balcescu , 32 mp , etaj 2 . Se vinde mobilat si utilat . Pentru mai multe detalii , sunati!

Balcescu, Timisoara, Timis

Vanzare Apartament 2 camere zona Obor
5
32

Vanzare Apartament 2 camere zona Obor

Se ofera un apartament de 2 camere spre vanzare in zona obor. Se afla la o distanta foarte mica de piata Obor. Dispune de 50mp2. Etaj intermediar. Bloc mixt. Blocul este fara risc seismic. Pentru o vizionare ne puteti contacta telefonic.

1440 EUR/m2 | 50 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Va oferim spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 2 camere, decomandat si mobilat complet, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 1 minut de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1535 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam, 67 mpu, CENTRALA, Lidl - Martirilor. Mobilat+Utilat. Reabilitat termic, pret Negociabil
12

. De vanzare, apartament cu 3 camere decomandat, modificat, cu multiple imbunatatiri, situat in bloc izolat termic exterior la etajul 4 4, cu 4 apartamente pe nivel; model cu vedere pe o singura parte , 1 logie inclusa in spatiul util, inchisa cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan. Amenajat ...

1581 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere 75,59 mp Ultracentral Slatina, Crisan
1
1

Apartament 3 camere 75,59 mp Ultracentral Slatina, Crisan

Rtx Imobiliare vă propune spre vânzare, cu comision 0% pentru cumpărător, un apartament spațios cu 3 camere, situat ultracentral în Slatina, pe strada Crișan, într-o zonă apreciată pentru accesul rapid către toate punctele de interes ale orașului. Apartamentul este amplasat la etajul 8 din 10 al unui ...

1498 EUR/m2 | 60 m2

Slatina, Olt

De vanzare apartament cu o camera in zona Gheorghe Lazar
3
12

De vanzare apartament cu o camera in zona Gheorghe Lazar

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Gheorghe Lazar,la etajul 3,avand o suprafata de 28 mp,situat intr-o zona bine cotata a orasului. Apartamentul se afla intr-o zona gaorte apropiata de centre comerciale cum ar fi Profi,Kaufland,Carrefour,farmacii,scoli,parcuri,dar si statii de ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Militari
4
9

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Militari

Se vinde garsonieră situată în cartierul Militari, într-o zonă liniștită și accesibilă. Suprafață utilă: 30 mp Etaj: 3 10 Structură: 1 cameră, baie, bucătărie Beneficii și puncte de reper: Locuința se află într-o zonă cu multiple facilități: supermarketuri, farmacii, școli și grădinițe. Acces rapid la ...

1867 EUR/m2 | 30 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima
7
24

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima

Vand apartament 1 camera decomandat spatios 32mp utili balcon mare 6m Zona Buziasului -Aem-Soarelui aproape de market mijloace de transpport scoala piata amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat Clima Cheltuieeli mici Mobilat Utilat pret 60000 euro

1875 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

 Garsoniera zona  Delfinului
4
9

Garsoniera zona Delfinului

Garsonieră de 29 mp în zona Delfinului, etaj 4, la 49.000 euro. Detalii: Preț: 49.000 euro, competitiv pentru zonă. Locație: Aproape de transport public și facilități. Etajul 4: Ideal pentru liniște, fără a fi prea sus. Verifică starea apartamentului și eventualele renovări.

1690 EUR/m2 | 29 m2

Delfinului, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera Zona Buziasului
3
4

Garsoniera Zona Buziasului

Vand garsoniera confort 2 la parter spatioasa 22 mp Zona Calea Buziasului aproape de Continental cu parchet faianta gresie termopane . Se vinde mobilat si utilat ca in poze pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Bratianu
20
1

Apartament 3 camere Bratianu

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere cu doua grupuri sanitare avand o suprafata utila de 78mp construit in anul 1995 . Apartamentul este racordat la toate utilitatile avand centrala de gaze schimbat in urma cu 2 ani si se vinde complet mobilat si utilat .Pentru mai ...

1821 EUR/m2 | 78 m2

bratianu, Constanta, Constanta

Duplex de vanzare cu 4 camere mobilat si utilat - Mosnita Veche
20

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita Veche. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Mosnita Veche, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 112 mp si teren 319 mp. Anul constructiei este 2018, structura beton, material ...

2089 EUR/m2 | 113 m2

Mosnita Veche, Timis

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Salaj
5
53

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Salaj

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Salaj cu o suprafata de 27mp situata la etajul 2.Anul de constructie al blocului este 1980.Blocul dispune de lift . In apropiere Middle School Petrache Poenaru.

889 EUR/m2 | 27 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Apartament cu 2 camere partial renovat zona Mihai Viteazul Sibiu
9
2

Apartament 2 camere de vanzare, nedecomandat, 37 mp, zona Mihai Viteazul, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Pozitie excelenta, aproape de Scoala nr. 6, Liceul Noica, la 2 minute de mers pe jos de Bulevardul Mihai Viteazu si 10 minute de Parcul Sub Arini; • Renovat partial in ...

2068 EUR/m2 | 37 m2

Sibiu, Sibiu

Teren 1050 mp Curti Constructii  Plopi -Ciarda intre case utilitatii
2
18

Teren 1050 mp Curti Constructii Plopi -Ciarda intre case utilitatii

Vand teren intravilan Curti Constructii Plopi-Ciarda pozitie foarte buna aproape de Drumul Boilor Soseaua de Centura intre case suprafata de 1086mp 2 FS utilitati langa teren apa gaz curent ideal si duplex pret 80 euro mp total 86880 euro neg

Plopi, Timisoara, Timis

Apartament zona Complexul Studentesc
3
2

Apartament zona Complexul Studentesc

Vand apartament 35 mp zona Complexul Studentesc . El este situat la etajul 3 , este semidecomandat . Are bucatarie , hol , camera , baie . Pentru mai multe detalii la tel!

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu  etaj 3
9
4

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu etaj 3 spatios plus balcon Zona Take Ionescu aproape de Iulius Mall scoala market piata mijloace de transport cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul Centrala gaz bloc cu acoperis pret 99500 euro neg

2073 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Giurgiului
7
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Giurgiului

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Giurgiului, utilat si mobilat complet. Apartamentul dispune de o suprafata de 55mp, fiind situat la etaju 4 al unui imobil constuit anul 1977. Acesta dispune de un loc de parcare. Pentru mai multe detalii ne puteti apela la numarul de telefon ...

1273 EUR/m2 | 55 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

Casa cu 3 camere in Sinicolau Mic, teren 400 mp
10
2

Casa cu 3 camere in Sinicolau Mic, teren 400 mp

ID: CP3011171 Golden Real Estate vă propune spre vânzare o casă situată în Sînicolau Mic, potrivită pentru o familie sau pentru cei care își doresc o locuință pe care să o amenajeze după propriul gust. Imobilul este amplasat pe un teren de 400 mp, având o suprafață construită de 103 mp și o suprafață ...

799 EUR/m2 | 72 m2

Arad, Arad

Promovat
Sag- Teren Intravilan- 11.412mp-3 fronturi stradale
5

Sag- Teren Intravilan- 11.412mp-3 fronturi stradale

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren intravilan in Sag intr-o zona in continua dezvoltare, posibilitate parcelare si schimbare de destintatie sau posibilitate de dezvoltare a unei afacerii de tip sport/agrement. Suprafata totala a terenului este de 11.412 mp cu o forma dreptunghiulara (85m x 128m) ...

11,412 m2

Sag, Timis

Salvează căutarea