Promovat
Pensiune cu 15 camere in Mamaia Nord - Business la Cheie
20
5

Pensiune cu 15 camere in Mamaia Nord - Business la Cheie

Va prezentam o oportunitate rara de achizitie a unei pensiuni elegante, amplasata intr-una dintre cele mai dinamice si in plina expansiune zone turistice ale litoralului romanesc – Mamaia Nord. Imobilul este construit pe un teren generos de 319 mp si beneficiaza de o amprenta la sol de 157 mp. Cladirea ...

1287 EUR/m2 | 272 m2

Mamaia, Constanta

Promovat
Hala in parc industrial, depozitare sau productie, 523 mp
5

Hala in parc industrial, depozitare sau productie, 523 mp

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un spatiu logistic modern, cu suprafata de 523 mp, situat intr-o hala noua de 8.000 mp. Proprietatea este localizata la doar 5 minute de oras, in imediata apropiere a viitorului drum expres ce va conecta zona cu Autostrada A1 Budapesta – Bucuresti, a carei finalizare ...

707 EUR/m2 | 523 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Casa Constanta zona Km 4 5
12
6

Casa Constanta zona Km 4 5

Casa parter+pod de vanzare in Constanta zona Km 4 5 avand o suprafata utila de 110mp si pod de 80mp neamenajat situata pe un teren cu suprafata de 424mp,toate utilitatile trase si cu posibilitatea folosiri ca 2 apartamente de 2 camere separate.Pretul de vanzare este de 190000euro iar pentru mai multe ...

1727 EUR/m2 | 110 m2

Km%2b4-5, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Micro 16 , et. 4 , 68.800 euro neg.
17
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Sanatatii , la etajul 4 4 cu acoperis renovat , avand o suprafata utila de 70 metri patrati . Compartimentare : 1 baie 2 dormitoare Living Bucatarie 2 balcoane inchise Debara Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

983 EUR/m2 | 70 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren sup 2600 mp strada Caramidari posib RATE   LOTIZARE
1

Teren sup 2600 mp strada Caramidari posib RATE LOTIZARE

Agentia imobiliara EXPERT va propune Teren suprafata de 2629 mp, deschidere 30 ml, adancime 75 ml Acces la strada asfaltata, utilitati in fata, teren liber de constructii Se poate imparti in doua. Ideal acetivitate economica productie. Pret 265 000 ...

Lacu Dulce, Braila, Braila

Promovat
Apartament cu 4 camere Parter inalt_Punctele Cardinale
10

Apartament cu 4 camere Parter inalt_Punctele Cardinale

Apartament cu 4 camere,situat in zona centrala Punctele cardinale-Take Ionescu-Medicina-Bastion,la parterul inalt al unui bloc turn . Pe fiecare palier exista cate 2 apartamente,scara fiind accesibila si curata,dispune si de lift,iar accesul catre BOXA este facil. Imobilul este reabilitat in anul 2022,avand ...

2106 EUR/m2 | 90 m2

Punctele+Cardinale, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 dormitoare,3 bai si garaj propriu -Etaj 3- Elisabetin
10
4

Apartament deosebit, luminos, spatios cu 4 dormitoare ,3 bai, garaj propriu cu utilitati,boxa si camara . Descoperiti un apartament spațios de 136 mp utili cu 176,5 mp construiti,desfasurat pe 2 etaje,cu scara interioara,construit in anul 1984 , situat la etajul 3 al unui imobil dintr-o zonă liniștită, ...

1612 EUR/m2 | 152 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Buzaului B -uri ap. 3 cam cf I dec Mobilat
7
9

Buzaului B -uri ap. 3 cam cf I dec Mobilat

Agentia imobiliara EXPERT va propune ap. 3 cam cf I dec zona Buzaului B-uri suprafata 73 mp + balcoane , etaj 4 4 hidroizolatie in garantie. Imobilul se vinde cu mobila, ideal si pentru chirie. Termopan, CT, Ac , rulouri. Acte la zi LIBER Pret 69 000 euro neg Anunt ...

958 EUR/m2 | 73 m2

Buzaului, Braila, Braila

1801 EUR/m2 | 136 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Spatiu comercial P+1 Cladire Independenta Posibilitate RATE
4
1

Spatiu comercial P+1 Cladire Independenta Posibilitate RATE

Agentia imobiliara EXPERT va propune Spatiu comercial P+1 Cladire INDEPENDENTA suprafata teren 170 mp , suprafata amprenta 140 mp ( suprafata desfasurata 280 mp ) Zona C. Calarasilor - Intrare LIDL Radu Negru Constructia este la interior Open Space Spatii luminate ...

639 EUR/m2 | 280 m2

Sud, Braila, Braila

Promovat
Ap. 3 cam cf I dec Progresu Jandarmerie
6
5

Ap. 3 cam cf I dec Progresu Jandarmerie

Agentia imobiliara EXPERT va propune spre vanzare : ap. 3 camere confort 1 decomandat zona Progresu -Jandarmerie Situat la etalul 3 din 4, suprafata utila 55 mp + doua balcoane Imobilul este fara amenajari, CT, termopan la exterior . Zona este linistita, in apropiere de parc pentru copii, posibilitate ...

936 EUR/m2 | 55 m2

Braila, Braila

Promovat
Apartament cu 4 camere - Etaj intermediar- in apropiere Medicina, Spitalul Victor Babes, S. Barnutiu
11
5

Apartament cu 4 camere -Etaj Intermediar 5 8- la doar 5 minute distanta pana la Facultatea de Medicina sau Institutul de Medicina. Suprafata utila- 100 mp ( fara balcon) Suprafata construita- 107 mp ( cu balcon) conform certificatului energetic. Apartamentul dispune de o compartimentare inteligenta,ceea ...

1749 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Piata Mare , sup 53 mp
6
10

Apartament 2 camere Piata Mare , sup 53 mp

Agenția imobiliară Expert va propune spre cumpărare apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat situat la Piata Mare Aproape de piata, liceu, mijloace de transport în comun Etaj 3 din 4 Sup 47 mp+ balcon 6 mp Termopane la ferestre Simplu, necesita amenajări complete Acte la zi Comision 2 % Pentru ...

802 EUR/m2 | 53 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Promovat
Apartament cu 3camere,2bai,2balcoane,GARAJ propriu Dorobantilor-S.Barnutiu
9

Se propune spre vanzare apartament de 68 mp aflat la etajul 3 dintr-un bloc de IV etaje, construit în 1980. Detine 2 balcone spatioase, debara in bucatarie, garaj propriu sub bloc situat la intrarea in scara, boxa, precum și bucătărie separată și 2 aparate de aer condiționat. Apartamentul este gata ...

1910 EUR/m2 | 68 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere,Balcon si boxa Take Ionescu - Medicina
9
2

Apartament 3 camere cu balcon in zona Take Ionescu-Punctele Cardinale-Medicina-Etaj 8 Suprafata utila de 68 mp Plus balcon de 8,57 mp. Compartimentare semidecomandatacare dispune de urmatoarele: 1 Living 2 Dormitoare 1 Bucatarie inchisa cu debara si camara pentru alimente. 1 Baie 2 Holuri 1 Balcon 1 ...

1897 EUR/m2 | 68 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

2 camere Radu Negru , mobilat complet
8
4

2 camere Radu Negru , mobilat complet

Agenția imobiliară Expert va propune spre cumpărare apartament situat în Radu Negru aproape de Penny Market Etaj 4 din 4 cu pod învelit cu tabla lindab Sup 48 mp Izolat termic exterior cu polistiren 10 cm Centrala termica noua( 3 luni) în condensare Se vinde mobilat complet + electrocasnice ( 3 televizoare, ...

1042 EUR/m2 | 48 m2

Radu%252bNegru, Braila, Braila

Vand teren in Bradu
3
1

Vand teren in Bradu

Vand teren in Bradu(Avrig), in apropierea drumului national si foarte aprope de sat. Suprafata este de 1 ha. Mentionez ca mai sunt de vanzare si ale doua terenuri, o pasune si o livada. Pretul pentru toate suprafetele este de 7 euro mp si de 10 euro mp pentru cel de 1ha. Pretul este negociabil.

Bradu, Sibiu

Promovat
Apartament DECOMANDAT - Etaj 1 - Central- Medicina-Prefectura
9

Apartament cu 4 camere DECOMANDAT, situat la ETAJUL 1 intr-un bloc cu IV etaje, din zona centrala a orasului,in imediata apropiere a parcului Andrei Mocioni,Prefectura,Facultatea de Medicina Timisoara. Apartamentul se intinde pe o suprafata de 87 mp utili,fiind compartimentat in 4 camere,2 bai ( una ...

2644 EUR/m2 | 87 m2

Timisoara, Timis

Inchiriere sau vanzare spatiu comercial Comuna Berceni, Ilfov,Bulevardul 1 Mai nr 67 -stradal
3

Societate comerciala inchiriaza vinde spatiu comercial pe termen lung , situat in comuna Berceni,judetul Ilfov,Bulevardul 1Mai nr 67 ! 5 euro mp negociabil !!! PRET DE VANZARE 300 EURO MP NEGOCIABIL !!Terenul este incadrat-intraviln construibil !!! Suprafata 1160 mp,deschidere 17,5 m,curent trifazat,platforma ...

0 EUR/m2 | 1,161 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1
6
4

Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament cu 3 cam cf I semidecomandat zona Hristo Botev are o suprafata totala de 55 mp , cu un balcon, situat la etajul 1 din 4 Imobilul simplu, fara amenajari. Este liber. Zona este centrala, cu acces la Bulevard. Pretul 62 000 euro neg Anunt postat de agentia ...

1127 EUR/m2 | 55 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Apartament cu 4 camere Take Ionescu
10
1

Apartament cu 4 camere Take Ionescu

Apartament cu 4 camere semidecomandat,situat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje si acoperis de tigla,din zona Take Ionescu. Suprafata utila este de 62mp cu balcon inchis in termopan. Apartamentul detine o boxa inscrisa in CF. Compartimentarea este realizata astfel: 2 dormitoare 1 birou 1 living cu ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter
5
6

Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I semidecomandat zona Hristo- Botev, situat la parter, suprafata 47 mp Imobilul este intretinut, fara amenajari moderne. Faianta, gresie, parchet . Nu are centrala termica. Liber, acte la zi . Pret 42 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara ...

894 EUR/m2 | 47 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Parcele Manastire SAG - PUZ   Utilitati !!
10
4

Parcele Manastire SAG - PUZ Utilitati !!

Idea Real Estate Investment va ofera spre vanzare 4 parcele de teren situate in drumul spre Manastirea SAG - asfalt , cu urmatoarele suprafete : - parcela 1 : 660 mp - parcela 2 : 661 mp - parcela 3 : 660 mp - front stradal intre 17 si 23 ml parcela - parcele 4 : 1852 mp - destinatie Servicii si dotari ...

660 m2

Sag, Timis

Promovat
Imobil ultracentral P+2 , teren 560 mp
6

Imobil ultracentral P+2 , teren 560 mp

Agenția imobiliară Expert va propune spre vânzare cladire spatiu comercial situat ultracentral pe Bulevardul Alexandru Ioan Cuza aproape de Republicii. Suprafață teren 559 mp Amprenta construita 207 mp, S+P+2 In spate mai erau 2 constructii care s-au autodemolat imobilul este inchiriat Centrale ...

449 EUR/m2 | 621 m2

Ultracentral, Braila, Braila

Salvează căutarea