Promovat
Apartament 2 camere, mobilat și utilat complet    Bld.Traian Vuia, Galați
9

Apartament 2 camere, mobilat și utilat complet Bld.Traian Vuia, Galați

Agentia Imobiliara Media Plus vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Galați, pe Bulevardul Traian Vuia, la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele, având o suprafață totală de aproximativ 43 mp. Locuința este curată, igienizată și se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru ...

1163 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Ap 3 cam in Campina--95.000 e
19
3

Ap 3 cam in Campina--95.000 e

--Agentia imobiliara Casa Edan vinde apartament 3 camere in Campina, central, zona foarte buna, la doar cateva minute de Piata Centrala, bloc cu interfon, parcare langa bloc; --bloc pe cadre din beton, foarte rezistent, construit in 1987; --Su=65 mp, este compus din 3 camere, baie, grup sanitar, hol, ...

1462 EUR/m2 | 65 m2

Campina, Prahova

Promovat
2 Camere - Mobilat -Parcare Privata - Giroc - Zona Lidl
20

2 Camere - Mobilat -Parcare Privata - Giroc - Zona Lidl

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, spatios, situat in Giroc, langa Lidl. Apartamentul se afla la parter/ 3 etaje, are o suprafata utila de aproximativ 54 mp+ 9 mp terasa Compartimentare: -hol de acces; -living open space; -bucatarie; - dormitor, -baie; Apartamentul dispune de ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament de vanzare, 3 Camere, Rogerius, Oradea
11
3

Apartament de vanzare, 3 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 3 camere - decomandat, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. George Calinescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 8 etaje, fiind situat la mansarda acestuia.Deține ...

1369 EUR/m2 | 65 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament  finisat in Ansamblul Rezidential Wings
7
5

Apartament finisat in Ansamblul Rezidential Wings

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate in Ansamblul Rezidential Wings, din cartierul Zorilor. Apartamentul este amplasat la etajul 1, cu orientare vestica, in sectiune de mijloc. Are o suprafata utila de 48.65 mp si este compartimentata in: living cu bucatarie ...

3515 EUR/m2 | 49 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament la cheie de vanzare - Dumbravita
5
2

Apartament la cheie de vanzare - Dumbravita

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dumbravita,pe strada Ion Creanga,la etajul 1,suprafata de 60 mp,se vinde utilat si mobilat. Apartamentul se afla in apropiere de magazinul Profi,farmacie,salon,statie autobuz, diverse magazine,scoli,gradinite,etc. Dispune de bucatarie,living,balcon,hol,dormitor ...

Dumbravita, Dumbravita, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului
6
27

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului

Va propunm spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat la etajul 3 a unui bloc format din 4 etaje. Avand o suprafata utila de 60 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei termice pe gaz si a aparatului de aer conditionat. Apartamentul se afla la 10 minute de mers pe jos de ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 3 camere, et 2
16
1

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 3 camere, et 2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, model confort 1, semidecomandat, la etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla, are 68 mp utili + 1 boxa la subsol inscris in cf. Imobilul se situeaza in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar. Apartamentul dispune de centrala proprie si clima, 2 dormitoare, 1 living, ...

1971 EUR/m2 | 68 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Veteranilor
4
9

Garsoniera de vanzare in zona Veteranilor

SE VINDE Garsoniera- Veteranilor, semidecomandata, etaj 7 10, suprafata 31 mp, constructie 1986, Mobilata, bloc de garsoniere.Acces rapid la metrou 5 minute de mers pe jos . Complet mobilata si utilata. Va asteptam la o vizionare!

1935 EUR/m2 | 31 m2

Sector 6, Bucuresti

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, etaj 2, Calea Romanului
8
2

Apartament 3 camere, etaj 2, Calea Romanului

Apartament de 3 camere decomandat cu 2 bai, situat la etajul 2 pe Calea Romanului. Blocul este din 1982, izolat exterior, apartamentul este pozitionat pe mijloc intre apartamente, este calduros, are termopane. Detine boxa in subsol tehnic cu acces pe scara metalica. Apartamentul are 68 mp utili + balcon ...

1250 EUR/m2 | 68 m2

Piatra Neamt, Neamt

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Duplex plan parter Mosnita, 4 camere, 2 bai
19
5

Duplex plan parter Mosnita, 4 camere, 2 bai

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita. FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Mosnita avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 97 mp si teren 250 mp. Anul constructiei este 2024, structura beton, material zidarie caramida. Imobilul ...

1804 EUR/m2 | 97 m2

Mosnita Noua, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Super apartament la parter inalt -3 camere balcon si parcare proprie
17
4

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 53 mp, zona Turnisor, Sibiu.  Unde ai vrea sa iti duci hainele fara sa ai alte griji? Aici o poti face. Ceva bun de vanzare apare rar. Oportunitatea de a numi acest loc ' acasa' o poti avea de cand deschizi usa. Eleganta, utilitatea, bunul gust, seriozitatea ...

2321 EUR/m2 | 53 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Comision 0% Proprietate de vis in marginimea Sibiului Apoldu de Jos
20
3

COMISION 0% O proprietate speciala care iti lasa senzatia ca nu iti mai vine sa pleci, imediat ce ai intrat in curte. Bine impartita, cu suprafete generoase in orice zona a proprietatii ai merge. Aceasta casa o puteti descoperii in marginimea Sibiului, in localitatea Apoldu de Jos. Casa este situata ...

761 EUR/m2 | 230 m2

Apoldu de Jos, Sibiu

Promovat
Ap 1 camera decomandat, Aradului, centrala proprie
9
2

Ap 1 camera decomandat, Aradului, centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde, Facultatea de Agronomie. Este model confort 1, decomandat la parter din 4. Are bucataria separata de camera, 1 baie, 1 balcon, centrala proprie. Instalatia electrica si sanitara schimbata. Bloc cu acoperis. ...

2250 EUR/m2 | 32 m2

aradului, Timisoara, Timis

BETON Prefatim Timisoara
3
40

BETON Prefatim Timisoara

Statia de betoane "Prefatim" (Timisoara, Str bujorilor, 160)- ofera betoane, mortare, transport betoane si mortare, agregate balastiera, diverse utilaje necesare constructiilor dv., constructii case. Nu ezitati sa ne contactati. Calitatea ne recomanda ! SC PREFATIM CONSTRUCT ofera #BETON (Timisoara -zone ...

4,500 m2

Sag, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Vitan
8
17

Apartament 2 camere de vanzare zona Vitan

Ofer spre vanzare apartament de 2 camere in zona vitan, 55 mp, etaj 3. Este situat vis-a-vis de mall vitan, bloc construit in 1978, in zona se regasesc spatii comerciale, scoli , gradinite si acces la transport in comun , Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon

1564 EUR/m2 | 55 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
2

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament la cheie, cu parcare in Luminia
10
1

Apartament la cheie, cu parcare in Luminia

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere situat in cartierul Europa, pe strada Eugen Ionesco, in ansamblul rezidential Luminia, dispus la parterul inalt al unei cladiri cu 5 niveluri, intr-o zona apreciata pentru liniste, accesibilitate si proximitatea fata de punctele ...

3897 EUR/m2 | 39 m2

Europa, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului
4
15

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului

Oferim spre vanzare apartament 2 camere, etaj 2, bloc reabilitat, Zona Sagului Shopping City. Suprafata utila de 42 mp2, scara curata, acte la zi.

1262 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea