Promovat
Casa individuala, 4 camere, teren 418mp, zona Freidorf din Timisoara
20

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa individuala cu 4 camere, dispusa pe 2 niveluri P+E, aflata Timisoara, in zona Freidorf, in apropiere de Lidl. Casa are o surpafata utila de 150mp, compartimentata astfel: Parter: - 1 dormitor - 1 baie - 1 living - 1 bucatarie - 1 hol ...

2400 EUR/m2 | 150 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Modern
5

Apartament 2 Camere, Zona Modern

Jinnimo Concept va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat, avand o suprafata utila de 56 mp. Este situat la parter, in zona Modern, strada Eugen Pop. Apartamentul este proaspat renovat si pregatit pentru a fi mobilat si utilat dupa propriul gust, fiind ideal atat pentru locuit, cat si ...

1696 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren 531 mp intravilan Smeura Stoenari la 3km de Pitesti
6
2

Teren 531 mp intravilan Smeura Stoenari la 3km de Pitesti

Teren perfect plan si curatat, pregatit pentru noua ta casa. Certificat de urbanism cu regim de inaltime P+1+M. Deschidere de 18 ml la un drum privat cu latimea de 7 m . Toate utilitatile disponibile: apa si canalizarea trase pe teren iar curentul si gazele sunt la prima parcela respectiv la 50 m de ...

531 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Casa individuala, 719mp teren, 72mp utili - Zona Cetate
11
1

Casa individuala, 719mp teren, 72mp utili - Zona Cetate

Va propun spre vanzare o casa individuala situata in zona Cetate ( Schit ) . Casa are o suprafata utila de 72mp si un teren generos de 719mp. Compartimentare: living, dormitor, bucatarie, baie si hol intrare. Casa dispune de o anexa in curte, pivnita si un garaj. Curtea ofera multiple posibilitati ...

2347 EUR/m2 | 72 m2

cetate, Alba Iulia, Alba

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
19

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou , integral din caramida, la etajul 2, decomandat, cu bucatarie inchisa, bine compartimentat, dormitoare luminoase, 66 mp utili + balcon, rulouri la geamurile din toate camerele, se vinde mobilat si utilat, aparat de aer conditionat, loc de parcare in CF. Zona ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Str. Victor Babes   apartament 2 camere + loc parcare, mobilat si utilat, etaj 1, finisat in 2019
12

Str. Victor Babes apartament 2 camere + loc parcare, mobilat si utilat, etaj 1, finisat in 2019

Str. Victor Babes (Institut) apartament situat la etajul 1, in suprafata construita de 46 mp (utila 40 mp), finisat, mobilat si utilat. Este situat in bloc dat in folosinta in 2019, prevazut cu lift si acces securizat, constructie din caramida, termosistem exterior din polistiren, ferestre din PVC, ...

1975 EUR/m2 | 40 m2

Baia Mare, Maramures

  Casa 91 mp. cu 14 ari teren, pret 60.500 euro. Tautii Magheraus
5
4

De vanzare: Casa 91 mp. si teren, , -, , Pret: 60.500 euro Telefon: Va oferim, in exclusivitate pentru cei ce își doresc o viata la casa, cu o curte generoasa: Casa cu 1.400 mp. teren imprejmuit cu gard de fier in fata si gard din beton in rest Acces din strada principala (Strada ...

672 EUR/m2 | 90 m2

Tautii-Magheraus, Maramures

Promovat
Casa  Cabana+2.000 mp teren in miracolul naturii autentice,Bucin(Praid), Harghita.
20
1

Casa Cabana+2.000 mp teren in miracolul naturii autentice,Bucin(Praid), Harghita.

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare o proprietate deosebita, amplasata pe valea Tarnavei Mici, Bucin (Praid), Harghita, la poalele Muntilor Gurghiu, in depresiunea Praid. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde va aflati ...

408 EUR/m2 | 120 m2

Praid, Harghita

Apartament la casa, curte si acces propriu, loc parcare, Parcul Central, Brasov
11

Comision cumparator: 2% +tva,din valoarea de tranzactionare ASCENDENT IMOBILIARE propune spre vanzare un apartament la cheie cu gradina proprie in zona centrala a Brasovului. Proprietatea este structurata semidecomandat, avand urmatoarea componenta: living generos cu balcon, dormitor, baie cu aerisire ...

2063 EUR/m2 | 48 m2

central, Brasov, Brasov

Promovat
Apartament de vanzare in Mamaia zona Summerland - cluburi
18
1

Apartament de vanzare in Mamaia zona Summerland - cluburi

Exclusivitate Agentia Euroempire Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament in statiunea Mamaia zona Summerland cu 3 camere ,2 grupuri sanitare, avand o suprafata de 76 mp, situate la etajul 8, avand o vedere superba la Marea Neagra cat si la lacul Siutghiol, mobilat si utilat, Trăiește fericit ...

1711 EUR/m2 | 76 m2

Mamaia, Constanta

Sura cu paie
3
20

Sura cu paie

Vând sura cu paie în Comuna PONOR jud. Alba.

176 EUR/m2 | 51 m2

Ponor, Alba

2 Hale cu dotari, afacere cu clienti, birouri-vestiare, teren, E60, Tileagd BH,
8

Proprietatea se afla in zona industriala in localitatea Tileagd, Bihor, pe E60, cu o suprafata de teren de 8868mp sunt construite doua hale. Una de 600 mp (46mx13m) cu inaltimea de 4 si 6 m, izolata cu panouri sandwich si alta de 221 (17mx13m) mp inaltime 4,2m, inchisa cu tabla zincata.Ambele hale au ...

368 EUR/m2 | 950 m2

Tileagd, Bihor

Promovat
3D!Studio cochet si aerisit,regim vila, parcare privata,Tractorul,Brasov: investitional  rezidential
20

3D!Studio cochet si aerisit,regim vila, parcare privata,Tractorul,Brasov: investitional rezidential

Comision cumparator: 2% + TVA, din valoarea de vanzare. ASCENDENT IMOBILIARE va propune spre vanzare un studio luminos si cordial, situat in cartierul Tractorul, intr-o zona linistita si aerisita, la parterul unui bloc tip vila, ideal pentru cei care cauta confort, acces facil si un stil de viata echilibrat. ...

2467 EUR/m2 | 45 m2

tractorul, Brasov, Brasov

3.000mp de incantare montana cu cabana din lemn masiv, Zarnesti Tohanita
13

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare o cabana de vacanta situata in Zarnesti ndash; Tohanita, intr-un cadru natural autentic, cu liniste si priveliste spectaculoasa spre munti si zona verde nealterata. Proprietatea se desfasoara pe un teren apreciabil ...

2,957 m2

tohanita, Zarnesti, Brasov

Apartament de vanzare - La Stejari - mobilat partial
16

Apartament de vanzare - La Stejari - mobilat partial

SE OFERA SPRE VAcirc;NZARE apartament 3 camere, zona La Stejari, Suceava Locatia: Str. Gorunului nr. 23, etaj 2 din 2 (ultimul nivel), doar 2 apartamente pe scara. Caracteristici: bull; 3 camere decomandate bull; 2 bai bull; Suprafata utila: 79 mp + balcon bull; Parcare inclusa in pret bull; ...

1582 EUR/m2 | 79 m2

burdujeni, Suceava, Suceava

Apartament de vanzare - La Stejari
20

Apartament de vanzare - La Stejari

1456 EUR/m2 | 79 m2

burdujeni, Suceava, Suceava

FILM! Confortabila ariere, 4.500 mp, arbori roditori, Sancraiu,Covasna
8

Comision cumparator 0%. Ascendent Imobiliare Covasna. va propune spre vanzare un teren extravilan, livada, desfasurat pe o suprafata de 4.500 mp, situat in Sancraiu, Covasna. Pentru confortul dumneavoastra, va invitam sa faceti o prima vizionare prin accesarea filmului de prezentare pe care vi l-am ...

4,500 m2

Sfantu Gheorghe, Covasna

Promovat
Calea Urseni-Rudicica,1 2 duplex,P+E,s-103 mp,4 camere,2 bai,dresing,pret 185.000 euro
7
2

1 2 duplex cu 4 camere si 2 bai,dresing, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 mp - ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Renovat Complet.Finisaje Premium.Etaj 2.Disponibil Imediat!!!
18
7

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 2, renovat complet, finisaje premium, instalatie electrica si sanitara schimbata, centrala proprie, se vinde mobilat complet cum se vede in poze, doar vii cu hainele si te muti in el, este disponibil imediat!! Zona Dambovita la 5 minute de mers pe jos de ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Sanandrei, Duplex Pe parter, Finisaje de Calitate, Perete Dublu Izolat
14

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Sanadrei cu regim de inaltime Parter, Termen de finalizare 01.04.2026 - suprafata construita / utila de . 130/95 mp plus terasa de 20 mp. - teren de 340 mp, cu front stradal de 12m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm ...

1737 EUR/m2 | 95 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!
13
1

Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!

De vanzare duplex in Calea Urseni, dupa Zone Cafe 2, pe parter si etaj, integral din caramida, cu 3 camere, cu bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala cu termostate de ambient in fiecare incapere, se vinde mobilat si utilat complet cum se vede in poze. Pret 164.900 euro Tel. 0734 744 765

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

De vanzare 2 spatii comerciale
17
5

De vanzare 2 spatii comerciale

De vanzare doua spatii comerciale in municipiul Orsova ( afacere la cheie, salon de coafura. ). Spatiile comerciale sunt construite pe o suprafata de teren de 150mp., teren concesionat de la primarie. Spatiile comerciale sunt racordate la reteaua de apa, canalizare si incalzirea se face cu o centrala ...

1512 EUR/m2 | 86 m2

Orsova, Mehedinti

Promovat
Apartament 2 camere, 40 mp utili + balcon 7 mp, White Residence
6
1

Ven Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern, situat în cartierul rezidențial White Residence, un ansamblu nou, aflat într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare din Bistrița. Suprafață utilă: 40 mp Balcon: 7 mp Etaj: 1 din 5 Orientare: Vestica ️ Termen de finalizare: ianuarie 2026 ...

1848 EUR/m2 | 40 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Se vinde casă în Coșoveni, Dolj – 75.000 € ușor negociabil 741 mp teren
20

Se vinde casă locuibilă în Coșoveni, Dolj, poziționată imediat lângă strada principală, pe stradă asfaltată, cu acces foarte facil și toate utilitățile disponibile: gaze, apă și canalizare. Proprietatea dispune de: teren 741 mp deschidere 12,30 m 4 camere bucătărie 2 holuri beci spațiu mare de grădină ...

1070 EUR/m2 | 70 m2

Craiova, Dolj

Salvează căutarea