Teren intravilan cu PUZ | Lugojului
6

Teren intravilan cu PUZ | Lugojului

District Real Estate vă propune spre vânzare în exclusivitate 2 parcele de teren, situate pe calea Lugojului in vecinatate cu BMW si AutoSchunn. Distanța față de oraș și accesul cu ușurință la autostradă și centura Timișoarei, fac aceste parcele investiția ideală pentru afacerea ta. Parcelele fac ...

9,701 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
Casă 3 camere + dependințe, curte 380, Săbăreni
17

Casă 3 camere + dependințe, curte 380, Săbăreni

Casa este situată în localitatea Săbăreni, la aproximativ 10 km de centura Bucurestiului, la 4 km de A0 si A1, într-o zonă rezidențială nouă. A fost construită în 2020, cu structura de rezistență din beton armat si zidărie de caramidă, tencuită si izolată termic. Tâmplarie Salamander cu geamuri termopan, ...

1463 EUR/m2 | 82 m2

Sabareni, Giurgiu

Promovat
Garsonieră de vanzare – Calea Moldovei (zonă premium)
5
1

Garsonieră de vanzare – Calea Moldovei (zonă premium)

VEN Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră situată la parter, în zona Calea Moldovei, o locație apreciată pentru accesul facil către toate punctele de interes. Imobilul are o suprafață utilă de 26 mp și se vinde complet mobilat și utilat, fiind pregătit pentru mutare imediată sau pentru investiție. ✔ ...

1635 EUR/m2 | 26 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Pensiune si casa in centrul Sibiului cu business functional
9
6

Pensiune si casa in centrul Sibiului cu business functional

Casa insufletita de zona istorica a Sibiului. Desi se afla intr-o zona cu case istorice, acest imobil este relativ nou si a fost construit in anul 1950 si renovat in anul 2022. Business la cheie cu istoric. Pozele si detalii puteti primi in privat.  Cand a fost ultima data cand ati gasit 1000 mp ...

1806 EUR/m2 | 880 m2

Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament de vanzare in Mamaia zona Summerland - cluburi
18
1

Apartament de vanzare in Mamaia zona Summerland - cluburi

Exclusivitate Agentia Euroempire Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament in statiunea Mamaia zona Summerland cu 3 camere ,2 grupuri sanitare, avand o suprafata de 76 mp, situate la etajul 8, avand o vedere superba la Marea Neagra cat si la lacul Siutghiol, mobilat si utilat, Trăiește fericit ...

1711 EUR/m2 | 76 m2

Mamaia, Constanta

Sura cu paie
3
20

Sura cu paie

Vând sura cu paie în Comuna PONOR jud. Alba.

176 EUR/m2 | 51 m2

Ponor, Alba

2 Hale cu dotari, afacere cu clienti, birouri-vestiare, teren, E60, Tileagd BH,
8

Proprietatea se afla in zona industriala in localitatea Tileagd, Bihor, pe E60, cu o suprafata de teren de 8868mp sunt construite doua hale. Una de 600 mp (46mx13m) cu inaltimea de 4 si 6 m, izolata cu panouri sandwich si alta de 221 (17mx13m) mp inaltime 4,2m, inchisa cu tabla zincata.Ambele hale au ...

368 EUR/m2 | 950 m2

Tileagd, Bihor

Promovat
3D!Studio cochet si aerisit,regim vila, parcare privata,Tractorul,Brasov: investitional  rezidential
20

3D!Studio cochet si aerisit,regim vila, parcare privata,Tractorul,Brasov: investitional rezidential

Comision cumparator: 2% + TVA, din valoarea de vanzare. ASCENDENT IMOBILIARE va propune spre vanzare un studio luminos si cordial, situat in cartierul Tractorul, intr-o zona linistita si aerisita, la parterul unui bloc tip vila, ideal pentru cei care cauta confort, acces facil si un stil de viata echilibrat. ...

2467 EUR/m2 | 45 m2

tractorul, Brasov, Brasov

3.000mp de incantare montana cu cabana din lemn masiv, Zarnesti Tohanita
13

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare o cabana de vacanta situata in Zarnesti ndash; Tohanita, intr-un cadru natural autentic, cu liniste si priveliste spectaculoasa spre munti si zona verde nealterata. Proprietatea se desfasoara pe un teren apreciabil ...

2,957 m2

tohanita, Zarnesti, Brasov

Apartament de vanzare - La Stejari - mobilat partial
16

Apartament de vanzare - La Stejari - mobilat partial

SE OFERA SPRE VAcirc;NZARE apartament 3 camere, zona La Stejari, Suceava Locatia: Str. Gorunului nr. 23, etaj 2 din 2 (ultimul nivel), doar 2 apartamente pe scara. Caracteristici: bull; 3 camere decomandate bull; 2 bai bull; Suprafata utila: 79 mp + balcon bull; Parcare inclusa in pret bull; ...

1582 EUR/m2 | 79 m2

burdujeni, Suceava, Suceava

Apartament de vanzare - La Stejari
20

Apartament de vanzare - La Stejari

1456 EUR/m2 | 79 m2

burdujeni, Suceava, Suceava

FILM! Confortabila ariere, 4.500 mp, arbori roditori, Sancraiu,Covasna
8

Comision cumparator 0%. Ascendent Imobiliare Covasna. va propune spre vanzare un teren extravilan, livada, desfasurat pe o suprafata de 4.500 mp, situat in Sancraiu, Covasna. Pentru confortul dumneavoastra, va invitam sa faceti o prima vizionare prin accesarea filmului de prezentare pe care vi l-am ...

4,500 m2

Sfantu Gheorghe, Covasna

Promovat
Calea Urseni-Rudicica,1 2 duplex,P+E,s-103 mp,4 camere,2 bai,dresing,pret 185.000 euro
7
2

1 2 duplex cu 4 camere si 2 bai,dresing, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 mp - ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Renovat Complet.Finisaje Premium.Etaj 2.Disponibil Imediat!!!
18
7

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 2, renovat complet, finisaje premium, instalatie electrica si sanitara schimbata, centrala proprie, se vinde mobilat complet cum se vede in poze, doar vii cu hainele si te muti in el, este disponibil imediat!! Zona Dambovita la 5 minute de mers pe jos de ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Sanandrei, Duplex Pe parter, Finisaje de Calitate, Perete Dublu Izolat
14

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Sanadrei cu regim de inaltime Parter, Termen de finalizare 01.04.2026 - suprafata construita / utila de . 130/95 mp plus terasa de 20 mp. - teren de 340 mp, cu front stradal de 12m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm ...

1737 EUR/m2 | 95 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!
13
1

Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!

De vanzare duplex in Calea Urseni, dupa Zone Cafe 2, pe parter si etaj, integral din caramida, cu 3 camere, cu bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala cu termostate de ambient in fiecare incapere, se vinde mobilat si utilat complet cum se vede in poze. Pret 164.900 euro Tel. 0734 744 765

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

De vanzare 2 spatii comerciale
17
5

De vanzare 2 spatii comerciale

De vanzare doua spatii comerciale in municipiul Orsova ( afacere la cheie, salon de coafura. ). Spatiile comerciale sunt construite pe o suprafata de teren de 150mp., teren concesionat de la primarie. Spatiile comerciale sunt racordate la reteaua de apa, canalizare si incalzirea se face cu o centrala ...

1512 EUR/m2 | 86 m2

Orsova, Mehedinti

Promovat
Apartament 2 camere, 40 mp utili + balcon 7 mp, White Residence
6
1

Ven Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern, situat în cartierul rezidențial White Residence, un ansamblu nou, aflat într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare din Bistrița. Suprafață utilă: 40 mp Balcon: 7 mp Etaj: 1 din 5 Orientare: Vestica ️ Termen de finalizare: ianuarie 2026 ...

1848 EUR/m2 | 40 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Se vinde casă în Coșoveni, Dolj – 75.000 € ușor negociabil 741 mp teren
20

Se vinde casă locuibilă în Coșoveni, Dolj, poziționată imediat lângă strada principală, pe stradă asfaltată, cu acces foarte facil și toate utilitățile disponibile: gaze, apă și canalizare. Proprietatea dispune de: teren 741 mp deschidere 12,30 m 4 camere bucătărie 2 holuri beci spațiu mare de grădină ...

1070 EUR/m2 | 70 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Apartament 4 camere Berceni, 2 băi, centrală proprie, loc de parcare
15
3

OCAZIE EXCELENTĂ! Apartament 4 camere semidecomandat, Berceni Str. Covasna IDEAL PENTRU LOCUIT SAU INVESTIȚIE! Dacă îți dorești un apartament spațios, bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă din Berceni, această proprietate reprezintă o oportunitate excelentă atât pentru locuință ...

1543 EUR/m2 | 81 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 Camere, Zona Cetatii, Etaj 1, Boxa inscrisa CF, Necesita renovare
6

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj 1 - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 99.500 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti locuinta mult dorita si pentru ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare in Marasesti - design premium
20

Apartament de vanzare in Marasesti - design premium

Apartament modern 2 camere, 35 mp ndash; design premium, gata de mutare Se vinde apartament cochet de 35 mp, amenajat modern, cu atentie la detalii si finisaje de calitate. Ideal pentru locuit sau investitie, acest spatiu imbina perfect functionalitatea cu un design elegant si primitor. Compartimentare: ...

2286 EUR/m2 | 35 m2

central, Suceava, Suceava

Apartament 2 camere Catted Family Pipera ideal investiție, loc parcare
8

OCAZIE EXCELENTĂ! Apartament 2 camere Catted Family Faza 3 Pipera loc de parcare inclus IDEAL PENTRU LOCUIT SAU INVESTIȚIE! Dacă îți dorești un apartament modern, eficient compartimentat și situat într-un complex nou din zona Pipera, această proprietate reprezintă o oportunitate excelentă atât pentru ...

2933 EUR/m2 | 75 m2

Pipera, Ilfov

Apartament 2 camere metrou Crângași, centrală proprie, loc de parcare
14
2

OCAZIE EXCELENTĂ! Apartament 2 camere decomandat metrou Crângași Str. Nicolae Oncescu IDEAL PENTRU LOCUIT SAU INVESTIȚIE! Dacă îți dorești un apartament bine compartimentat, situat la câteva minute de stația de metrou Crângași, această proprietate reprezintă o oportunitate excelentă atât pentru locuință ...

2203 EUR/m2 | 59 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Salvează căutarea