Promovat
ID 7850 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan la Super PREȚ
15
2

ID 7850 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan la Super PREȚ

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE TEREN CU POTENȚIAL DEOSEBIT 1679 MP STR. PRUNILOR, MIHAIL KOGĂLNICEANU, JUD. TULCEA Lux Imobiliare îți prezintă în EXCLUSIVITATE un teren intravilan generos de 1679 mp, situat pe Strada Prunilor nr. 9, în localitatea Mihail Kogălniceanu, județul Tulcea. SUPER PREȚ: 15 ...

1,679 m2

Mihail Kogalniceanu, Tulcea

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandate loc privat de parcare zona Selimbar
9

Va oferim spre vanzare un apartament de 3 camere decomandate, balcon si loc de parcare privat in zona Selimbar din Sibiu. Imobilul dispune de 3 apartamente pe nivel, si este izolat la exterior cu polistiren expandat de 10 cm. Accesul in bloc se face pe baza de cartela. Apartamentul are suprafata utila ...

Selimbar, Sibiu, Sibiu

Promovat
2 camere decomandat 3 minute METROU  Aparatorii Patriei
15

2 camere decomandat 3 minute METROU Aparatorii Patriei

Ramiro Imob va propune spre vanzare un apartament de 2 camere,situat in apropiere de Metroul Apartaorii Patriei,intr-un bloc reabilitat termic,la etajul 8. Caracteristici: -suprafata totala aproximativ 51 mp -an constructie 1983 -bloc reabilitat termic -dispune de balcon -compartimentare decomandata -dispune ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Duplex de lux, P+E, 120 mp, 5 camere, 3 băi, bine poziționat, Giroc, comision 0%
20

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, jumătate de duplex, construit pe parter și etaj, în localitatea Giroc, lângă Timișoara. Imobilul are o suprafață utilă de 120 mp și a fost construit în anul 2022, pe un teren de 200 mp. La parter proprietatea dispune de cameră de zi ...

2333 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan de vanzare  508 mpcu utilitati Sura Mare
2
1

Teren intravilan de vanzare 508 mpcu utilitati Sura Mare

Vrei sa investesti intr-un teren? Stai la bloc si simti nevoia in weekend-uri sa evadezi intr-o zona mult mai linistita? TABOO Imobiliare iti propune acest teren intravilan de vanzare in Sura Mare judetul Sibiu. Daca doresti sa construiesti si sa ai si spatiu pentru gradina mult visata, acest teren va ...

508 m2

Sura Mare, Sibiu

COMISION 0% Casa smart & independenta energetic de vanzare in Sacalaz
20

Casa smart & independenta energetic – liniste totala, indiferent de context | Sacalaz. FOXFORT va propune o proprietate rara: casa individuala complet independenta energetic, ideala pentru cei care vor siguranta, control si tehnologie de ultima generatie. Imobilul are urmatoarele caracteristici: - ...

2824 EUR/m2 | 89 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
CASA 2 CAMERE/NOTAR/VALENII DE MUNTE//STRADAL
13

CASA 2 CAMERE/NOTAR/VALENII DE MUNTE//STRADAL

SPARK EXPERT IMOB va prezinta spre vanzare un imobil in Orasul Valenii de Munte pe strada principala cu o suprafata teren de 360 mp. acesta are o suprafata utila de 77 mp si este compartimentat astfel ; hol baie bucatarie dormitor living Imobilul este ideal pentru diverse domenii ...

1250 EUR/m2 | 80 m2

Valenii de Munte, Prahova

Promovat
Casa pe un singur nivel de vanzare - liniste - calmitate - armonie
13
2

Daca ati ajuns in aceasta pagina, multumesc pentru interes si doresc sa va asigur ca ati facut o alegere buna, oprindu-va atentia asupra acestei proprietati speciale. O casa conceputa cu nuante pline de modernism unde te vei simti in largul tau de cand deschizi usa. Casa a fost construita ...

1481 EUR/m2 | 135 m2

Sibiu, Sibiu

Vand casa in Hunedoara, Centru Vechi cu vedere spre Castel 110000 euro
10
7

Vand casa în Hunedoara: - 3 camere decomandate, su=125 mp - baie mare cu vana si geam, gresie si faianta - bucatarie spațioasă - instalatie electrica cupru - parchet laminat - geamuri tripan cu tamplarie PVC - usa intrare PVC cu geam tripan - constructie din caramida - acoperis tip Pod cu tigla - ...

440 EUR/m2 | 250 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie ! Casă de vânzare în Hunedoara, zona Draxlmaier. Ideala ptr diverse afaceri. Pret 79900 euro
10
15

Casa situata in Hunedoara, zona Draxlmaier, cu iesire la 2 strazi. - Zona cu potential ridicat pentru diverse afaceri. - Este formata din parter si masarda, beci, pod, garaj si anexa. - Suprafata totala a terenului este de 276,48 mp. - La parter se află 3 incaperi, hol si baie. - La etaj jumatate ...

289 EUR/m2 | 276 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu 2 camere, Hunedoara, decomandat, zona Micro 7, 29000 euro neg
7
24

Vând apartament cu 2 camere, SU= 41 mp, cu intrări separate, situat pe Str. Trandafirilor. Apartamentul este recent renovat "2025" , precum se vede în fotografii. In zonă se află supermarket, școala și grădiniță , mijloace de transport în comun. Apartamentul este ocupabil imediat. Prețul este ...

707 EUR/m2 | 41 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie. Vand ap cu 2 camere, 50 mp, ETAJ 2, Hunedoara , Centru, Langa Pietonală 56500 euro neg
8
15

Vând apartament cu 2 camere, decomandat in inima orașului. Este situat la etajul 2 într-un bloc cu trei nivele. Are o boxa trecuta in acte de 2,68 MP. Apartamentul are următoarele dotări: * centrala termica proprie * ușa termopan la intrare * geamuri TRIPAN cu tâmplărie PVC * ...

1130 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, Micro 4, etaj 5. Pret 46.000 EUR neg
6
9

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1. Apartamentul este compus din 2 camere, baie, bucătărie și balcon, la etajul 5 pe BD Dacia. Apartamentul deține: * ușa la intrare lemn * centrala termica proprie * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * zugravit in lavabil * gresie și faianță ...

979 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Teren pentru cabana in Vartop, Arieseni
3
2

Teren pentru cabana in Vartop, Arieseni

Teren de vânzare în Arieșeni – zona Vârtop, chiar lângă pârtie! Pretabil pentru cabană turistică sau casă de vacanță FOXFORT Real Estate propune spre vânzare un teren intravilan, situat în stațiunea Arieșeni – zona Vârtop, amplasat excelent chiar lângă pârtia de schi, ideal pentru construcția unei ...

1,002 m2

Arieseni, Alba

Promovat
COMISION 0% EXCLUSIVITATE Casa individuala Sura Mare 712 mp teren
20
2

EXCLUSIVITATE COMISION% pentru tine.  Doresti sa achizionezi o locuinta? Vrei o casa cu 3 camere in Sura Mare? Aceasta casa de vanzare cu 3 camere in zona Sura Mare este alegerea potrivita pentru tine si familia ta. Casa are suprafata construita de 124 mp si suprafata utila a casei de 103 mp. Structura ...

1738 EUR/m2 | 103 m2

Sura Mare, Sibiu

1 2 Duplex, Dumbravita-Creanga, 295.000E
20
1

1 2 Duplex, Dumbravita-Creanga, 295.000E

IMODIVERS--1 2 Duplex, Dumbravita-Creanga, Asfalt, 130mp utili, P+1E si 350mp teren, 3 camere, bucatarie, 3 bai, 2 dressinguri, terasa 32mp, garaj 32mp, constr.in 2022, clima, alarma, camere supraveghere, aspersoare gazon, posibil mobilat si utilat, eliberare in 3 luni, 295000E

2269 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Duplex,C.Columb-Dumbravita, 240.000E
9
2

Duplex,C.Columb-Dumbravita, 240.000E

IMODIVERS--2 x Jumatate Duplex, 115mp construiti, 98 mp Utili, 311mp 623mp, P+1E, 4 camere, 3 bai, dressing, bucatarie, 2 terase, interior la rosu, constructie 2023, 240.000E unitate individuala ( 250.000E semifinisat, 260.000E la cheie )