Promovat
Alfa Invest imobiliare Propune spre Vanzare Garsoniera
5
2

Alfa Invest imobiliare Propune spre Vanzare Garsoniera

Alfa Invest imobiliare Propune spre Vanzare Garsoniera Mobilata si Utilata in Bartolomeu str Lanii etajul 4 Bloc de garsoniere (cu balcon) ,se accepta plata si cu credit

1500 EUR/m2 | 30 m2

Bartolomeu, Brasov, Brasov

Promovat
Afacere la cheie, laborator de cofetarie, zona Vivo
7
2

Afacere la cheie, laborator de cofetarie, zona Vivo

IdealHome vă propune o oportunitate: preluarea unui laborator de cofetarie situat in zona Vivo -40mp -demisol -copus din: 2 incaperi + hol + grup sanitar Spațiul este complet mobilat și utilat, având toate avizele de funcționare la zi Prețul de vânzare include mobilierul, dotarile existente și echipamentele ...

1998 EUR/m2 | 40 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
apartament cu 3 camere zona Lipovei
5
13

apartament cu 3 camere zona Lipovei

Vand apartament cu 3 camere , 2 bai , suprafata utila 66 mp , aer conditionat , anul constructiei 1998 , bloc cu acoperis din tigla , izolat termic situat in vecinatatea centrelor comerciale. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 . Pt mai multe detalii , va rog sa ne sunati!

1121 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casă individuală modernă, complet mobilată și utilată – Zona Dedeman
8

Ven Imobiliare oferă spre vânzare o casă individuală situată în zona Dedeman, o locație apreciată pentru accesibilitate și liniște. Imobilul are o suprafață utilă de 158 mp și este compartimentat eficient, oferind spații generoase, luminoase și perfect adaptate pentru confortul unei familii. Compartimentare: Parter: hol ...

1456 EUR/m2 | 158 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu 2 camere  bloc de 4etaje la etajul 3 ocupabil imediat
8
5

Vând apartament cu 2 camere bloc de 4etaje la etajul 3 ocupabil imediat

Vând apartament cu 2 camere confort semidecomandat Bloc de 4 etaje la etajul 3 Suprafața 47 totală Apartamentul nu deține centrală termica proprie Termopane peste tot Gresie și faianță partial Podele laminate Ușă metalică la intrare Se vinde cum se vede în poze Zonă excelentă govandari Aproape ...

873 EUR/m2 | 40 m2

Resita, Caras-Severin

Vând ap.2cam.conf.1 semidecomandat  bloc turn etaj intermediar
6
20

Vând ap.2cam.conf.1 semidecomandat bloc turn etaj intermediar

Vând apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat Bloc turn etaj intermediar Disponibil imediat Deține centrală termica proprie Termopane la balcon Apartament renovat Suprafața 56mp construiți Zonă foarte bună Govandari Se vinde cum se vede în poze Pentru alte detalii sunați.

1098 EUR/m2 | 50 m2

Resita, Caras-Severin

Vând ap.3cam.conf.1 semidecomandat suprafață 75 mp
8
15

Vând ap.3cam.conf.1 semidecomandat suprafață 75 mp

Vând apartament cu 3 camere conf. semidecomandat Apartament întreținut Deține centrală termica proprie Termopane peste tot Podele laminate Gresie și faianță baie și bucătărie Zonă liniștită govandari Etajul 3 din 10 eteje Suprafața 75 mp construiți Ocupabil imediat Renovat complet Se vinde ...

1166 EUR/m2 | 65 m2

Resita, Caras-Severin

Ocazie !Vând teren intravilan sup.1380mp 33

Ocazie !Vând teren intravilan sup.1380mp

Vând urgent teren intravilan Suprafață 1380 mp Zonă foarte bună excelentă, investiți Bună pentru construcții Terenul se afla foarte aproape de oraș km 5,6 La șoseaua principala Preț 24 Euro mp Sunt construite case în Zonă Pentru alte detalii sunați: Zero șapte patru opt doi doi cinci nouă unu ...

Resita, Caras-Severin

Vând  3 Spații Comerciale în zone diferite în Reșița
8
13

Vând 3 Spații Comerciale în zone diferite în Reșița

Vând urgent apartament transformat în spațiu comercial Compus din 4 incaperi Detine 2 băi ,centrală termica proprie Termopane peste tot Intrare din exterior cu rampă pentru handicap Se vinde cum se vede în poze Preț 92000 Euro Zonă excelentă govandari Ocupabil imediat Pentru alte detalii sunați ...

1071 EUR/m2 | 70 m2

Centrul%252bCivic, Resita, Caras-Severin

Vând apartament cu 2 camere în bloc de 4etaje  zona bună govandari
6

Vând apartament cu 2 camere în bloc de 4etaje zona bună govandari

Vând apartament cu 2camere confort semidecomandat Bloc de 4etaje la parter cu balcon Zonă liniștită govandari Bloc izolat termic exterior Apartamentul deține centrală Parțial Termopane Parchet în cele două camere Apartamentul necesita renovare Ocupabil imediat Pentru alte detalii sunați.

993 EUR/m2 | 42 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vând ap.3 cam.conf.1 decomandat .bloc de 4 etaje etajul 3
6
32

Vând ap.3 cam.conf.1 decomandat .bloc de 4 etaje etajul 3

Vând apartament cu 3 camere conf.1vdecomandat Bloc de 4 etaje etajul 3 din 4 Centrală termica proprie Detine 2 băi și 2 balcoane Un balcon inchis in termopan Parchet peste tot in cam ere si foarte întreținut Apartament intretinut ,trebuie renovat Ocupabil imediat Zonq bună Centrală Suprafața ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vând ap.2cam.conf. 1 semidecomandat de 4 etaje
6
28

Vând ap.2cam.conf. 1 semidecomandat de 4 etaje

Vând urgent apartament cu 2camere confort 1 semidecomandat etajul 3 din 4 Bloc de 4etaje cu balcon inchis Centrală termica proprie Gresie și faianță Apartamentul se vinde cum se vede Zonă liniștită Lunca Bloc de 4etaje, suprafata 62 mp construiți Preț negociabil la fața locului Necesita renovare ...

961 EUR/m2 | 54 m2

Resita, Caras-Severin

Vând apartament cu 3camere confort 1 semidecomandat foarte întreținut
4
3

Vând apartament cu 3 camere confort 1 semidecomandat Apartamentul este renovat și făcut decomandat Apartamentul deține centrală termica proprie Termopane peste tot Gresie și faianță Podele laminate Bloc izolat termic exterior Apartament întreținut renovat Apartamentul se vinde complet mobilat ...

889 EUR/m2 | 65 m2

Resita, Caras-Severin

Garsoniera Militari Residence 54.900  Euro
10

Garsoniera Militari Residence 54.900 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzarea garsoniera, situat la etajul 7 in bloc cu 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Ilie Petre, nr. 88, cu o suprafata totala de 28 mpu.* In acest pret este inclus si locul de parcare* Pozitie: Situat pe strada Ilie Petre, ...

1961 EUR/m2 | 28 m2

Chiajna, Ilfov

Casa mobilata comuna Joita str.Calea Bucuresti 105.000 Euro
13

Casa mobilata comuna Joita str.Calea Bucuresti 105.000 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare casa cu 3 camere, 2 dormitoare, living,1 bai, terasa deschisa si camera tehnica. Pozitie: Casa este situata in jud. Giurgiu, comuna Joita, pe strada Calea Bucuresti, cu iesire rapida spre autostrada A1. Teren 390 mp, loc parcare in curte, foisor. PRET ...

1180 EUR/m2 | 89 m2

Joita, Giurgiu

Casa 5 camere in Enachita Vacarescu
9
2

Casa 5 camere in Enachita Vacarescu

Vanzare casa cu mansarda, 5 camere, 3 bai si 2 bucatarii, in cartierul Enachita Vacarescu. Casa, cu o amprenta la sol de 96,21 mp, are o suprafata utila de 170 mp (parter +mansarda) si este dispusa pe un teren in suprafata de 300 mp. Casa este o constructive din BCA, pe fundatie, stalpi si centura din ...

941 EUR/m2 | 170 m2

Enachita Vacarescu, Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
2

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere mobilat utilat in Militari Residence 89.900 euro
17

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 3 camere, situat pe strada Ilie Petre nr. 86, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la etajul 7 al unui bloc cu 8 etaje, cu placa de beton si pod, prevazut cu lift, cu o suprafata de 69 mpu. BENEFICII: Complexul MILITARI ...

1259 EUR/m2 | 69 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera, in Militari Residence, Mobilata, Utilata 52.500 euro
13

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Rezervelor, nr. 54 in Militari Residence. Garsoniera se afla la etajul 6, in bloc cu 8 etaje construit in 2020 cu o suprafata de aproximativ 30 mpu. Pozitie: Situat la 1 min de statia STB, cu iesire rapida pe Bd. ...

1750 EUR/m2 | 30 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere, 83.62 mp intr-un ansamblu cu 0% Comision la Achiziție
4

Cod ofertă / ID BLITZ: P172095

1765 EUR/m2 | 84 m2

Craiova, Dolj

Teren in Poienari Apostoli, 21 E mp, Avantajos, DN1, 34.500 euro
17

Teren intravilan in comuna Gorgota, Jud Prahova, Sat Poienari Apostoli, in suprafata de 1700 mp cu deschidere 70 metri respectiv 2 fronturi stradale, foarte aproape de strada Principala, situat in apropiere de centru, acces facil mijloace de transport in comun, pretabil construire locuinta. Terenul este ...

1,672 m2

GORGOTA, Prahova

Apartament 2 camere mobilat utilat in Militari Residence, 67.900 euro
12

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament 2 camere situa pe strada Ilie Petre, nr. 48, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situata la etajul 6 al unui bloc cu 7 etaje, cu placa de beton deasupra si pod cu o suprafata de 40 mpu. Bloc prevazut cu 2 lifturi. BENEFICII: Complexul ...

1698 EUR/m2 | 40 m2

Chiajna, Ilfov

Locuinta Individuala P+1 In Complex Rezidential Cernica - Balaceanca
12

Despre Noi: Suntem o firmă cu 15 ani de experiență în domeniul construcțiilor civile și vă prezentăm cu mândrie un proiect de dezvoltare imobiliară de anvergură în zona Balaceanca - Cernica. Despre Proiect: Vă oferim o oportunitate unică de a deveni proprietar al unei case individuale tip P+1 (parter ...

1097 EUR/m2 | 155 m2

Balaceanca, Ilfov

Apartament 2 camere, mobilat, Pollux Residence  84.900euro
13

Apartament 2 camere, mobilat, Pollux Residence 84.900euro

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada I.L. Caragiale, nr. 72, la 1 min de statia STB, in complexul rezidential Pollux RESIDENCE. Situat la parter inalt cu balcon echivalemt etajul 1, in bloc cu 7 etaje, cu o suprafata de 52mpu. Apartamentul este ...

1633 EUR/m2 | 52 m2

Chiajna, Ilfov

Salvează căutarea