Imobiliare

Promovat
Smart House boutique pe strada Oasului, aproape de CREIC
20
1

Smart House boutique pe strada Oasului, aproape de CREIC

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament modern, intr-un complex rezidential smart house de tip boutique, intim, format din doar doua cladiri, fiecare cu cate 9 apartamente, amplasat pe Strada Oasului, in proximitate de CREIC. Apartamentul este situat la etajul retras al imobilului (demisol ...

2350 EUR/m2 | 62 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE | 69 MP|  BLOC NOU | CETATE ZONA EXCLUSIVISTA
5
2

APARTAMENT 3 CAMERE | 69 MP| BLOC NOU | CETATE ZONA EXCLUSIVISTA

✨ Apartament 3 camere – design modern, zonă exclusivistă | PRIME IMOBILIARE ✨ Prime Imobiliare propune spre vânzare un apartament superfinisat cu 3 camere, 69 mp utili, decomandat, situat la parterul unui bloc rezidențial nou, într-un cartier premium, aproape de Cetatea Alba Carolina. Detalii cheie: ✔️ ...

1713 EUR/m2 | 60 m2

Alba Iulia, Alba

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare decomandat cu balcon zona Vasile Aaron
17
4

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 58 mp, zona Vasile Aaron, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: •  Balcon; •  In proximitatea zonelor de interes; •  Statii de autobuz in imediata apropiere; •  Pretabil investitie sigura; TABOO Imobiliare ...

1328 EUR/m2 | 58 m2

Vasile Aaron, Sibiu, Sibiu

Promovat
Ap.2 camere 53mp - bloc nou - lift - parcare inclusa
6
1

Ap.2 camere 53mp - bloc nou - lift - parcare inclusa

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-o zona cu acces rapid la transport in comun, hipermarketuri, unitati de invatamant si alte facilitati urbane. Configuratia include doua camere in regim open space, cu posibilitate de inchidere a bucatariei. Proprietatea ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept
8

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 52 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperiș și izolație termică suplimentară la tavan, zona Olimpia, langa Fac de Drept. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Bloc nou - 49 mp + balcon 7 mp - Parcare inclusa - 92.000 euro
7
1

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere situat intre Timisoara si Giroc. Apartamentul are 49 mp + balcon 7 mp si este situat la etajul 1 din 3. Locuinta este compartimentata astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Triplex 4 camere 110 mp utili partea din lateral zona Braytim Hotel IQ
5
4

De vanzare, apartament cu regimul de inaltime P+E, partea laterala a unui triplex, avand suprafata utila de 110 mp, se vinde nemobilat, parțial mobilat sau full mobilat și utilat Compartimentare practică: Parter hol, living + dining , bucătărie închisă și baie Etaj 3 dormitoare și o baie spațioasă Încălzire ...

1718 EUR/m2 | 110 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Spre vanzare garsoniera in zona Eroii Revolutiei
5
7

Spre vanzare garsoniera in zona Eroii Revolutiei

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Eroii Revolutiei Suprafata: 32mp Etaj:3 An de constructie:1982 Loc de parcare: Da Lift:Da Distanta de metrou: 7 minute. Complet mobilat si utilat.

1719 EUR/m2 | 32 m2

Eroii+Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

3 cam dec etaj intermediar zona Complex Studentesc langa Fac de Drept
10
2

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 60 mp, 1 baie, balcon, posibilitate de monatare centrala proprie, amenajari clasice, zona Sala Olimpia Complex Studentesc. Pret: 105000 euro Tel: 0736170308

1750 EUR/m2 | 60 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat 3 camere 2 bai balcon lift City Residence Sibiu
20

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 64 mp, zona Lupeni, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • zona-City Residence • Un loc de parcare inclus in pret • Pretabil investitie sigura • Parcare extra pentru vizitatori • Locatie ferita de aglomeratie ...

2648 EUR/m2 | 64 m2

Sibiu, Sibiu

Duplex Mosnita cu 4 camere si teren de 350 mp
20
3

Duplex Mosnita cu 4 camere si teren de 350 mp

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Mosnita, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 88 mp si teren 350 mp. Anul constructiei este 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1989 EUR/m2 | 88 m2

Mosnita Noua, Timis

2 cam centrala proprie parter cu balcon bloc caramida zona Complex Studentesc
5
1

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, bloc de caramida, mobilat, utilat, centrala proprie, situat la parter cu balcon, geam la baie, intr-o zona linistita, Complex Studentesc. Pret: 125000 euro Tel: 0736170308

2315 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare vanzare sau  inchiriat - VESTA RESIDENCE
14

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare vanzare sau inchiriat - VESTA RESIDENCE

DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compus din: 68 mp spațiu principal open-space, ce ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Ion%2bIonescu%2bde%2bla%2bBrad, Timisoara, Timis

Promovat
Studio generos 48 mp | Compartimentare eficientă | Subcetate City 2
11

Îți propun spre achiziție un studio generos, situat într-o zonă liniștită, cu acces rapid către oraș și principalele puncte de interes. Locuința este amplasată la parterul Vilei 4 din ansamblul Subcetate City 2 și beneficiază de o compartimentare eficientă, ideală pentru un stil de viață confortabil ...

1920 EUR/m2 | 49 m2

Sanpetru, Brasov

3 camere  bloc nou, 80 mp utili , balcon de 20 m
20
1

3 camere bloc nou, 80 mp utili , balcon de 20 m

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere, situat intr-un bloc nou in Giarmata Vii-Jumbo, zona in plina dezvoltare , la etajul 1 din 3 nivele, foarte bine compartimentat, suprafata utila 80 mp ,veere pe doua parti , terasă mare de 20 mp cu ieșire din fiecare cameră, living cu bucătărie ...

1975 EUR/m2 | 80 m2

Giarmata-Vii, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Dristor de vanzare
8
46

Apartament 2 camere zona Dristor de vanzare

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dristor cu o suprafata utila de 57mp situat la etajul 3 complet mobilat si utilat dispune de AC. Pentru detalii astept un telefon!

1667 EUR/m2 | 57 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

3 am decomandat etaj intermediar centrala proprie zona Medicina Tipografilor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 70 mp, centrala proprie, situat la etajul 3, 1 baie, zona Tipografilor, langa Facultatea de Medicina. Pret: 147000 euro Tel: 0736170308

2100 EUR/m2 | 70 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apart Dumbravita Decathlon/Facultatea Agronomie  +loc parcare
20

Apart Dumbravita Decathlon/Facultatea Agronomie +loc parcare

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Dumbravita aproape de Decathlon Mega Image aproape de sensul giratoriu statie E1 4 min de condus de USAMV intr-un imobil construit in anul 2018 confort 1 semidecomandat etaj 2 din 2 amenajat semimobilat CENTRALA PROPRIE balcon obloane de aluminiu ...

2667 EUR/m2 | 45 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament 4 camere   zona Capitol, 100 mp utili, centrală proprie
6

Apartament 4 camere zona Capitol, 100 mp utili, centrală proprie

Cod Agent ( C9 ) Agenția Imobiliară DANICRIS vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat în zona Capitol, una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Constanța. Locuința este amplasată la etajul 4 din 10, într-un imobil bine întreținut, oferind confort, spațiu generos și ...

2600 EUR/m2 | 100 m2

Capitol, Constanta, Constanta

Teren extravilan de vanzare 600 mp cu vedere la Munte zona Gura Vaii
1
3

Vrei sa investesti intr-un teren? Stai la bloc si simti nevoia in weekend-uri sa evadezi intr-o zona mult mai linistita? TABOO Imobiliare iti propune acest teren de vanzare in zona Gura Vaii. Daca doresti sa construiesti si sa ai si spatiu pentru gradina mult visata, acest teren va fi alegerea potrivita, ...

600 m2

Gura Vaii, Brasov

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,
8
2

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 2 , zona Bucovina , aproape de noua cresa, 2 apartamente pe nivel, amenajat, 2 bai. pret 138500 euro.

2131 EUR/m2 | 65 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat, Giroc - Zona Planetelor - ID V4690
7
5

ID intern: V4690 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Planetelor. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona Planetelor, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2023, ...

1403 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Terenuri agricole de vânzare în Arad – Comuna Tăuț
4

Terenuri agricole de vânzare în Arad – Comuna Tăuț

Oportunitate limitată de investiție agricolă! Terenuri agricole de vânzare în Arad – Comuna Tăuț, județ Arad– 0,22 ha / 0,32 ha / 0,64 ha Disponibile acum, în regim de reprezentare exclusivă, 3 parcele de teren agricol situate într-o zonă agricolă activă, cu potențial bun de exploatare și investiție ...

1 m2

Taut, Arad

Salvează căutarea