Apartament in duplex zona lunca
5
3

Apartament in duplex zona lunca

Agentia Marcos Imobiliare va pune la dispozitie o oferta de vânzare a unui apartament cu 3 camere situat in casa. Zona linistita Nu deține curte Etajul 1+M si demisol Acces la etaj, scara interioara Construcție de caramida La demisol subt 2 camere, se poate face living sau bucătărie La etajul ...

750 EUR/m2 | 100 m2

Lunca, Resita, Caras-Severin

Promovat
NORD, 2 CAMERE DECOMANDAT, MOBILAT-UTILAT
18
14

NORD, 2 CAMERE DECOMANDAT, MOBILAT-UTILAT

NORD, 2 CAMERE DECOMANDAT, MOBILAT-UTILAT Rm.Valcea, str. Henri Coanda, bl. N8, et.4 50.000 Euro FARA COMISION LA CUMPARATORI ! O locuinta utila pentru familia dumneavoastra ! Apartamentul este amplasat la 2 pasi de Colegiul Matei Basarab si foarte aproape de punctul comercial Piata Nord sau ...

Cartierul Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
ID 7833 EXCLUSIVITATE - Teren cu priveliste superba
11
3

ID 7833 EXCLUSIVITATE - Teren cu priveliste superba

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Oportunitate unică! Teren INTRAVILAN în EXCLUSIVITATE! Agentia LUX Imobiliare îți propune spre vânzare, în EXCLUSIVITATE, un teren situat pe Strada Fulgerului, Sat Mineri, Comuna Somova, la doar 8 minute cu mașina de orașul Tulcea (5 km)! Suprafața terenului: 500 mp, cu ...

500 m2

Mineri, Tulcea

Promovat
Busteni - Valea Alba - apartament 4 camere - 112 mp - vedere Caraiman
20
3

Se vinde un apartament superb, amplasat ideal in zona centrala a orașului Bușteni, într-o vila P+1 de pe strada Costilei nr 45 in apropierea domeniului schiabil Kalinderu si gara Bușteni, cu vedere spre munții Caraiman cât si spre castelul Cantacuzino. Apartamentul este de 4 camere, cu o suprafață totală ...

1219 EUR/m2 | 96 m2

Busteni, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare zona Virtutii
4
13

Garsoniera de vanzare zona Virtutii

Va oferim spre vanzare garsoniera tip studio in zona Virtutii ,cu o suprafata de 38mp situata la etajul 2 unui imobil. An de constructie 2010. A fost recent renovată, mobilată și utilată complet adică te muți doar cu bagajul personal. Ai tramvaiul 41 la 2 minute, Crângași și Lujerului la o plimbare ...

1763 EUR/m2 | 38 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
PROPRIETAR- vand casa masiva, situata central
10
4

PROPRIETAR- vand casa masiva, situata central

Vand imobil compus din 2 case avand un living de 30 mp,4 camere,bucatarie,2 bai, terasa de 90 mp. Una din case a fost renovata integral in 2017 iar cealalta casa este constructie noua (nefinisata in totalitate). Incalzire cu teracota lemne iar apa calda provine de la panoul solar. Supravegheata video. Se ...

514 EUR/m2 | 140 m2

Cebza, Timis

Promovat
Casa la strada Eduard Bieltz pretabila spatiu comercial Turnisor Sibiu
5
18

EXCLUSIVITATE!! COMISION 0!! Casa de vanzare pe strada Eduard Albert Bieltz in Turnisor, Sibiu, cu suprafata de 55 mpu si teren de 160 mp, pretabila pentru un birou sau spatiu comercial, avand vizibilitate la strada, fiind situata intr-o curte comuna cu inca o cladire si un teren. Casa are ...

1500 EUR/m2 | 55 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Aparatorii Patriei
3
29

Garsoniera de vanzare zona Aparatorii Patriei

Oferim garsoniera in zona Aparatorii Patriei,suprafata 35mp etaj 3 6,an constructie 1985,de vanzare,localizata intr-o zona accesibila foarte aproape de metrou si mijloace de transport in comun,cu acces rapid la piata,magazine si centre comerciale,locuinta este bine compartimentata oferind un spatiu functional ...

1486 EUR/m2 | 35 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

COMISION 0% Teren de vanzare intravilan de 24.700 mp - Padureni
13

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Padureni (Jebel). FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Padureni (Jebel), avand o suprafata de 24.700 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 78 ml la strada. Utilitati: utilitati in zona. Pretul este de 349.990€ - COMISION ...

24,700 m2

Padureni (Jebel), Timis

Garsoniera de vanzare zona Berceni
3
32

Garsoniera de vanzare zona Berceni

Locație excelentă! La doar 15 minute de pasarela Metrou Berceni, într-o zonă cu acces facil la Mega Image, Carrefour, săli de fitness, restaurante, grădiniță și școală. Studio spațios 35mp Situat la etajul 1 6

1314 EUR/m2 | 35 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament doua camere zona Brancoveanu
5
14

Apartament doua camere zona Brancoveanu

Apartament decomandat 2 camere separate. Bdul Constantin Brancoveanu, sector 4. Bloc cu centrala proprie. Etaj 2 Suprafata 47mp

1596 EUR/m2 | 47 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Boxa, Decomandat. Spatios !
13
2

Boxa, Decomandat. Spatios !

De vanzare apartament in zona Steaua, la parter, mobilat, decomandat, posibilitate montare centrala termica proprie, foarte spatios si disponibil imediat, pret 83.000 Euro. Tel: 0750283339

1537 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră de vanzare situată în zona Colentina
3
20

Garsonieră de vanzare situată în zona Colentina

Vă propunem spre vânzare o garsonieră situată în zona Colentina, aproape de mijloacele de transport și de magazine. Dispune de o suprafață utilă de 28 mp, este situată la etaj 2 și se vinde mobilată. Ideală pentru investiție sau locuit, se acceptă achiziție prin credit.

1607 EUR/m2 | 28 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan
8
46

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la 5 min de metrou Nicolae Grigorescu. Apartamentul are o suprafata totala de apx 54 mp, se afla la etajul 3 al unui imobil cu regim de inaltime P+7 construit in anul 2006. Dispune de centrala termica proprie. Zona linistita si accesibila in ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casa individuala de vanzare 4 camere 141 mp garaj Lazaret Sibiu
12
9

Casa individuala de vanzare in Sibiu, situata in zona Lazaret, cu 349 mp teren, avand curte libera in suprafata de 150 mp care permite parcarea a doua masini, una in garaj, iar a doua sub carport. TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa individuala de vanzare cu 4 camere aplasata intr-o zona ...

1915 EUR/m2 | 141 m2

Lazaret, Sibiu, Sibiu

COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
20
3

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

1942 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
2

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 5 camere Armenesc - Corbeni
18
1

Apartament 5 camere Armenesc - Corbeni

Apartament spațios cu 5 camere, situat la etajul 3 al unei vile mari, elegante, cu regim redus de înălțime și doar două apartamente pe nivel, oferind intimitate și confort. Imobilul se află în zona istorică a cartierului Armenesc, în imediata apropiere a bulevardului Carol și a Căii Moșilor—o locație ...

1561 EUR/m2 | 114 m2

Armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea