Promovat
Casa eleganta pe 2 nivele, la 15 minute de Brasov, DJ 112A, finalizata la cheie
14

Comision cumparator 2% din valoarea de tanzactie ASCENDENT IMOBILIARE va propune spre vanzare o vila cu etaj, situata in Poiana Craitelor, intre Harman si Bod, la doar 15 minute de Brasov, in apropiere de Dacia Plant ndash; o locatie apreciata pentru liniste, aer curat si privelisti deschise catre ...

1433 EUR/m2 | 171 m2

Bod, Brasov

Promovat
Duplex elegant, 3 camere, 71 mp utili, 230 mp teren - Sanandrei
10
25

ID:P581 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare jumatate de duplex cu 3 camere, 71 mp utili, 230 mp teren. Imobilul se afla in prezent in faza de constructie, oferind viitorilor proprietari oportunitatea de a-si personaliza locuinta prin alegerea finisajelor, in acord cu propriile gusturi si preferinte. Imobilul ...

1760 EUR/m2 | 71 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Teren Intravilan 1200 mp | NECONSTRUIBIL | Zona Cetate
2

Teren Intravilan 1200 mp | NECONSTRUIBIL | Zona Cetate

Teren intravilan de vânzare – 1200 mp, zona Cetate. PRIME Imobiliare vă propun spre vânzare un teren intravilan în suprafață de 1200 mp, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale orașului – Cetate. Proprietatea beneficiază de o deschidere de 30m. Terenul dispune de toate utilitățile pe proprietate ...

1,200 m2

Alba Iulia, Alba

Promovat
Teren industrial 23.239 mp, 150 m deschidere – Str. Lavandei, Brănești
3

Se propune spre vânzare un teren industrial cu suprafața de 23.239 mp, amplasat în Brănești, pe Strada Lavandei, într-o zonă dedicată dezvoltărilor industriale și logistice. Proprietatea beneficiază de o deschidere amplă de 150 metri liniari la stradă, ceea ce permite acces facil pentru vehicule de mare ...

23,239 m2

Branesti, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
COMISION 0 Apartament 2 camere decomandat zona Eroilor
10
1

COMISION 0 Apartament 2 camere decomandat zona Eroilor

Nu rata ocazia de a afla mai multe detalii acum! Apartament de vânzare în Florești, zona Eroilor, cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 din 3 etaje, având o suprafață utilă de 54 mp utili. Apartamentul este confort 1 decomandat și dispune de centrală proprie, 1 baie, 2 balcoane, finisaje moderne ...

1620 EUR/m2 | 54 m2

Cluj-Napoca, Cluj

De vanzare casa singur in curte, 3 camere, Sg. Mures, Zona Nordului
14
4

De vanzare casa cu 3 camere in Sangeorgiu de Mures, Zona Nordului singur in curte, P+M, izolatie exterioara, suprafata utila 123 mp, teren de 500 mp 2 bai, 2 holuri, 4 terase, garaj centrala proprie, geamuri termopan scara interioara, termen de eliberare minim 90 zile

1423 EUR/m2 | 123 m2

Sangeorgiu de Mures, Mures

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat zona Sub Cetate COMISION 0 la cumparare
10
1

Avem plăcerea să vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, cu o suprafață utilă de 69 mp, situat într-o zonă liniștită și apreciată Park Poligon. Locuința este compartimentată modern și eficient, astfel: living cu bucătărie open-space două dormitoare hol baie balcon de 3 mp Apartamentul ...

2058 EUR/m2 | 69 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 cam, Tg. Mures, 7 Noiembrie Zona UMF
11
1

De vanzare apartament 2 camere, situat in 7 Noiembrie , Zona UMF - Confort I, parter, decomandat - Suprafata utila de 46 mp - Centrala proprie, geamuri termopan -Zona linistita - Mobilat, utilat. - Imediat ocupabil

1978 EUR/m2 | 46 m2

7%2525252525252bNoiembrie, Targu Mures, Mures

Promovat
Casa individuala la intrare in Gilau
20

Casa individuala la intrare in Gilau

Vă propunem spre vânzare o casă individuală, parte dintr-o construcție nouă, situată în localitatea Gilău, în apropiere de RAR, într-o zonă liniștită de case, ideală pentru locuit.Imobilul are o suprafață utilă de 200 mp, este amplasat pe un teren de 600 mp și este compartimentat eficient în 5 camere, ...

1300 EUR/m2 | 200 m2

Gilau, Cluj

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare zona Ghencea
6
7

Garsoniera de vanzare zona Ghencea

Vand garsoniera , et 4 4, renovata, instalatii sanitare noi, parchet nou, gresie, faianta, zona linistita, cu balcon, aer conditionat nou, centrala,suprafata utila 29,65 mp, bloc construit 2012.Puncte de reper: Stadionul Steaua

1833 EUR/m2 | 30 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Teren de vanzare in Timisoara
10
8

Teren de vanzare in Timisoara

Vand teren intravilan in Timisoara, zona Campului, str. Ioan Alexandru, aproape de biserica , 500 MP, 11,7 M front, zona in curs de dezvoltare, constructii in apropiere, asfalt, apa, curent si gaz la aproximativ 70 m, ideal investitie pentru constructie parter si etaj, posibilitatea de a achizitiona ...

500 m2

Kuncz, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Vitan Residence | Ready to move
16

Apartament 2 camere | Vitan Residence | Ready to move

Vă propunem spre achiziție un apartament premium cu două camere, situat în complexul rezidențial Vitan Residence, construit în 2015. Amplasat la etajul 10 al unui imobil modern, apartamentul beneficiază de o suprafață utilă de 64,32 mp și o suprafață totală de 70,16 mp, fiind ideal pentru cei care își ...

3030 EUR/m2 | 64 m2

vitan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera confort 1 Girocului-Plavat 2
10

Garsoniera confort 1 Girocului-Plavat 2

Oferim spre vanzare o garsoniera confort 1 in calea Girocului-Plavat 2, centrala proprie pe gaz noua, 25 MP, formata din hol, baie, bucatarie si camera, 4 apartamente pe nivel, boxa spatioasa, termopane, gresie, faianta, parchet laminat, instalatie electrica schimbata, usa metal, izolatie noua, aproape ...

2280 EUR/m2 | 25 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala cu garaj si terasa 30mp zona Dumitru Mocanu
10
2

Calitate la un pret mic! Imobilul face parte dintr-o constructie noua. Va oferim spre vanzare casa individuala cu 4 camere , bucatarie, 2 bai in localitatea FLORESTI, in apropiere de CASA ZANELOR. Casa are suprafata utila de 132 mp, cu un teren de 300 mp. Aceasta este situata in zona linistita. Imobilul ...

2174 EUR/m2 | 167 m2

Floresti, Cluj

Duplex cu 3 camere la cheie, teren 270 mp, perete dublu - Sanandrei
10
4

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Sanandrei FOXFORT propune spre vanzare o casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situata in Sanandrei, zona Nord, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 79 mp si teren 270 mp. Anul constructiei este 2025, structura beton, ...

1582 EUR/m2 | 79 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, strada Dacia langa Mall
10
2

Apartament 2 camere - strada Dacia - zonă extrem de căutată - Mall Shopping City - mobilat și utilat Domina Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat într-o zonă extrem de căutată și apreciată, în imediata apropiere a Mall Shopping City și a supermarketului Kaufland. Imobilul ...

1488 EUR/m2 | 43 m2

Targu Jiu, Gorj

Apartament 1 camera zona Girocului
6
3

Apartament 1 camera zona Girocului

Dam spre vanzare un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 33 mp, cu centrala proprie si clima. Mai multe informatii la numarul de telefon.

1485 EUR/m2 | 33 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Individuala 3 camere ,curte proprie -Zona Bogdanestilor -Timisoara
9

ID Intern: P2627 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala , Pe parter , cu 3 camere, 83 mp utili, 290mp teren, anul constructiei 1970 , situata in Timisoara Zona Bogdanestilor La doar 2 minute de intersectia cu bulevardul Cetatii , aceasta casa se afla pe o strada retrasa si ...

21083 EUR/m2 | 83 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Eroilor
14
5

Apartament 3 camere Eroilor

Aceasta oferta exceptionala este sub pretul pietei! EDIL Floresti va pune la dispozitie apartament cu 3 camere pentru vanzare, situat la mansarda din 4 etaje, in FLORESTI, zona Eroilor. Apartamentul este confort 1 decomandat si este dotat cu centrala proprie, aer conditionat,faianta moderna, gresie moderna, ...

1266 EUR/m2 | 71 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea