Imobiliare

Promovat
Sanandrei Casa Individuala Pe Parter, Suprafete Generoase, Bucatarie Separata
8
6

Detalii RELEVANTE oferta Proprietatea se vinde la ALB ( fara gresie,faianță,parchet și corpuri sanitare în bai) - casa individuala in Sanandrei ,cu regim de inaltime Parter + Pod, finalizata in Mai 2026 - suprafata construita / utila de 125/100mp plus terasa de 15 mp. - teren de 400 mp, cu front stradal ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
 Apartament 2 camere de vânzare | 7 Noiembrie – Str. Păcii
5
4

Apartament 2 camere de vânzare | 7 Noiembrie – Str. Păcii

Apartament 2 camere de vânzare | 7 Noiembrie – Str. Păcii Se oferă spre vânzare apartament situat într-o zonă foarte bună, aproape de principalele puncte de interes din oraș. Locație excelentă: În apropiere de Spitalul Județean La câteva minute de Facultatea de Medicină (UMF) Piață și diverse magazine ...

1925 EUR/m2 | 40 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
Vând garsoniera Drumul Taberei, Str. Gheorghe Lățea, bloc 1987, la 12 minute metrou T. Vladimirescu.
9
2

Vând garsoniera zona Drumul Taberei-Ghencea, Str. Gheorghe Lățea, bloc 1987, la 12 minute metrou Tudor Vladimirescu, renovata,semidecomandata,suprafata utila 32 m2,etaj 10 din 10 ,complet mobilata si utilata NOU si MODERN (g+f+p+t+um). Dotari: Balcon inchis in termopan,canapea extensibila tip coltar,aer ...

1813 EUR/m2 | 32 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
MT232 Duplex Giroc, zona linistita, P+1E, 4 camere
18
2

MT232 Duplex Giroc, zona linistita, P+1E, 4 camere

AV-Estate va propune spre vanzare duplex, cu 4 camere, decomandat, teren aferent de 330 mp, avand suprafata utila de 100 mp, terasa acoperita cu suprafata de 15mp, situat intr-un imobil in regim de inaltime P+1E, intr-o zona nou dezvoltata si linistita-Giroc, la 200m de asfalt. Compartimentarea imobilului ...

1829 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Parcelă de teren, de vanzare, in cartierul rezidential Urban Village- Mosnita Noua
5

Parcelă de teren, de vanzare, in cartierul rezidential Urban Village- Mosnita Noua. Beneficii: - Utilitati complete (curent, apa, canalizare, iluminat stradal) - Infrastructura completa (drum de acces) - Accesibilitate (la 2 min. distanta de Soseaua de Centura) - 637 mp front stradal 19.50m x32.67 Pret ...

Mosnita Noua, Timis

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept
8

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 52 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperiș și izolație termică suplimentară la tavan, zona Olimpia, langa Fac de Drept. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Bloc nou - 49 mp + balcon 7 mp - Parcare inclusa - 92.000 euro
7
1

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere situat intre Timisoara si Giroc. Apartamentul are 49 mp + balcon 7 mp si este situat la etajul 1 din 3. Locuinta este compartimentata astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Triplex 4 camere 110 mp utili partea din lateral zona Braytim Hotel IQ
5
4

De vanzare, apartament cu regimul de inaltime P+E, partea laterala a unui triplex, avand suprafata utila de 110 mp, se vinde nemobilat, parțial mobilat sau full mobilat și utilat Compartimentare practică: Parter hol, living + dining , bucătărie închisă și baie Etaj 3 dormitoare și o baie spațioasă Încălzire ...

1718 EUR/m2 | 110 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Spre vanzare garsoniera in zona Eroii Revolutiei
5
7

Spre vanzare garsoniera in zona Eroii Revolutiei

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Eroii Revolutiei Suprafata: 32mp Etaj:3 An de constructie:1982 Loc de parcare: Da Lift:Da Distanta de metrou: 7 minute. Complet mobilat si utilat.

1719 EUR/m2 | 32 m2

Eroii+Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

3 cam dec etaj intermediar zona Complex Studentesc langa Fac de Drept
10
2

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 60 mp, 1 baie, balcon, posibilitate de monatare centrala proprie, amenajari clasice, zona Sala Olimpia Complex Studentesc. Pret: 105000 euro Tel: 0736170308

1750 EUR/m2 | 60 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat 3 camere 2 bai balcon lift City Residence Sibiu
20

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 64 mp, zona Lupeni, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • zona-City Residence • Un loc de parcare inclus in pret • Pretabil investitie sigura • Parcare extra pentru vizitatori • Locatie ferita de aglomeratie ...

2648 EUR/m2 | 64 m2

Sibiu, Sibiu

Duplex Mosnita cu 4 camere si teren de 350 mp
20
3

Duplex Mosnita cu 4 camere si teren de 350 mp

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Mosnita, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 88 mp si teren 350 mp. Anul constructiei este 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1989 EUR/m2 | 88 m2

Mosnita Noua, Timis

2 cam centrala proprie parter cu balcon bloc caramida zona Complex Studentesc
5
1

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, bloc de caramida, mobilat, utilat, centrala proprie, situat la parter cu balcon, geam la baie, intr-o zona linistita, Complex Studentesc. Pret: 125000 euro Tel: 0736170308

2315 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare vanzare sau  inchiriat - VESTA RESIDENCE
14

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare vanzare sau inchiriat - VESTA RESIDENCE

DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compus din: 68 mp spațiu principal open-space, ce ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Ion%2bIonescu%2bde%2bla%2bBrad, Timisoara, Timis

Promovat
Studio generos 48 mp | Compartimentare eficientă | Subcetate City 2
11

Îți propun spre achiziție un studio generos, situat într-o zonă liniștită, cu acces rapid către oraș și principalele puncte de interes. Locuința este amplasată la parterul Vilei 4 din ansamblul Subcetate City 2 și beneficiază de o compartimentare eficientă, ideală pentru un stil de viață confortabil ...

1920 EUR/m2 | 49 m2

Sanpetru, Brasov

3 camere  bloc nou, 80 mp utili , balcon de 20 m
20
1

3 camere bloc nou, 80 mp utili , balcon de 20 m

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere, situat intr-un bloc nou in Giarmata Vii-Jumbo, zona in plina dezvoltare , la etajul 1 din 3 nivele, foarte bine compartimentat, suprafata utila 80 mp ,veere pe doua parti , terasă mare de 20 mp cu ieșire din fiecare cameră, living cu bucătărie ...

1975 EUR/m2 | 80 m2

Giarmata-Vii, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Dristor de vanzare
8
46

Apartament 2 camere zona Dristor de vanzare

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dristor cu o suprafata utila de 57mp situat la etajul 3 complet mobilat si utilat dispune de AC. Pentru detalii astept un telefon!

1667 EUR/m2 | 57 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

3 am decomandat etaj intermediar centrala proprie zona Medicina Tipografilor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 70 mp, centrala proprie, situat la etajul 3, 1 baie, zona Tipografilor, langa Facultatea de Medicina. Pret: 147000 euro Tel: 0736170308

2100 EUR/m2 | 70 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apart Dumbravita Decathlon/Facultatea Agronomie  +loc parcare
20

Apart Dumbravita Decathlon/Facultatea Agronomie +loc parcare

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Dumbravita aproape de Decathlon Mega Image aproape de sensul giratoriu statie E1 4 min de condus de USAMV intr-un imobil construit in anul 2018 confort 1 semidecomandat etaj 2 din 2 amenajat semimobilat CENTRALA PROPRIE balcon obloane de aluminiu ...

2667 EUR/m2 | 45 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament 4 camere   zona Capitol, 100 mp utili, centrală proprie
6

Apartament 4 camere zona Capitol, 100 mp utili, centrală proprie

Cod Agent ( C9 ) Agenția Imobiliară DANICRIS vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat în zona Capitol, una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Constanța. Locuința este amplasată la etajul 4 din 10, într-un imobil bine întreținut, oferind confort, spațiu generos și ...

2600 EUR/m2 | 100 m2

Capitol, Constanta, Constanta

Teren extravilan de vanzare 600 mp cu vedere la Munte zona Gura Vaii
1
3

Vrei sa investesti intr-un teren? Stai la bloc si simti nevoia in weekend-uri sa evadezi intr-o zona mult mai linistita? TABOO Imobiliare iti propune acest teren de vanzare in zona Gura Vaii. Daca doresti sa construiesti si sa ai si spatiu pentru gradina mult visata, acest teren va fi alegerea potrivita, ...

600 m2

Gura Vaii, Brasov

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,
8
2

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 2 , zona Bucovina , aproape de noua cresa, 2 apartamente pe nivel, amenajat, 2 bai. pret 138500 euro.

2131 EUR/m2 | 65 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat, Giroc - Zona Planetelor - ID V4690
7
5

ID intern: V4690 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Planetelor. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona Planetelor, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2023, ...

1403 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea