Imobiliare

Promovat
Parcela teren cu utilitati - Proiect + AC duplex - Comision 0%
6
1

Evand Homes va prezinta spre vanzare doua parcele de teren intravilan, situate Monsita Veche, pretabila pentru constructii case individuale sau duplexuri cu regim de inaltime parter+etaj in localitatea Mosnita Noua, cu o suprafata 516 mp si 512 mp si cu front de 16ml. Parcelele dispun de Proiect si Autozitatie ...

512 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu
15
10

Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu

De vanzare vila cu o arhitectura moderna, in Elisabetin, zona linistita aproape de centrul orasului, pe parter si etaj, cu o suprafata utila generoasa, spatii vitrate, gara dublu pentru 2 masini, camerele sunt spatioase si luminoase, fiecare avand baie proprie, terenul este amenajat cu gazon, sistem ...

2682 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Pensiune 20 camere de vânzare  zona Gradiste - Preluare chiriaş
17
1

Pensiune 20 camere de vânzare zona Gradiste - Preluare chiriaş

RE/MAX Dynamic vǎ propune spre vânzare, 0% comision pentru cumpǎrǎtor, pensiune parter, etaj si mansarda, situatǎ în cartierul Gradişte pe principală. Suprafața utilǎ este de 464 m², teren 630 m² şi este compusǎ din: - 60 paturi repartizate în 20 camere, 22 bǎi, 5 holuri, bucătărie, magazie, salǎ ...

644 EUR/m2 | 464 m2

Gradiste, Arad, Arad

Promovat
Apartament in Centru - Mihai Viteazu
5
3

Apartament in Centru - Mihai Viteazu

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona centrala orasului, in Piata Mihai Viteazu. Caracteristici: - 2 camere decomandate - bucatarie - baie - parter - 54 mp - complet renovat - priveliste catre Somes. Facilitati zona: Piata Mihai Viteazu, magazine, statie de bus, parcuri, restaurante ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului
11
1

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului, etaj 3,suprafață utila 42.71 mp plus balcon 3.47mp. Apartamentul se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Preț 78500 euro . Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu potential 3 cam Micro 17 etaj 1 liber 2

Apartament cu potential 3 cam Micro 17 etaj 1 liber

Apartament cu trei camere Micro 17 etajul 1 LIBER AcasA Imobiliare vine in intampinarea clientilor dinamici, ce abia asteapta noi provocari, cu oferta de vanzare a unui apartament format din trei camere si dependinte situat in zona Micro 17. Apartamentul este spatios, varianta semidecomandata, ...

1081 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

1 cam Aurel Vlaicu et 2 centrala termica
3
1

1 cam Aurel Vlaicu et 2 centrala termica

Garsoniera situata in zona Aurel Vlaicu la etajul 2 cu centrala termica AcasA Imobiliare aduce in atentia potentialilor cumparatori oferta de vanzare a unei garsoniere de aproximativ 20 mp, cu grup sanitar propriu, situata in zona Aurel Vlaicu. Dotata cu centrala termica, gresie, faianta, parchet, ...

1225 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Vând apartament cu o camera Soarelui
19

Vând apartament cu o camera Soarelui

Vand apartament cu o camera în zona Soarelui, bloc nou, loc la etajul 11, suprafața utila 37 mp. Imobilul este mobilat și utilat ca și în poze. Preț 110 000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2973 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Apartament renovat cu simt de raspundere mobilat si utilat GATA DE MUTAT
10
1

Apartament renovat cu simt de raspundere mobilat si utilat GATA DE MUTAT Vrei sa scapi de stresul renovarii si a mobilarii si sa te muti IMEDIAT ?!? AcasA Imobiliare va propune spre achizitionare un apartament complet renovat format din doua camere si dependinte situat in zona Micro 17, la F-urile de ...

1423 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Promovat
Casa Sat Costi toate utilitatile disponibile
20

Casa Sat Costi toate utilitatile disponibile

Proiect modern constructie cu simt de raspundere situata in Sat Costi cu utilitati racordate AcasA imobiliare vine in intampinarea potentialilor cumparatori ce isi doresc o constructie noua, realizata cu simt de raspundere, cu o proprietate situata in imediata apropiere a orasului mai precis in Sat ...

1500 EUR/m2 | 110 m2

Costi, Galati

Vand teren cu hala în Recas
8
7

Vand teren cu hala în Recas

DE VANZARE SAU INCHIRIAT HALA 2000MP CONSTRUITI PE TEREN 5000MP BUNA PENTRU DEPOZITARE SAU RECONVERSIE. FERMA . C.F. CURAT FARA Sarcini. PREȚUL ESTE DE 120000 EURO , sau variante. TELEFON 0733056373

60 EUR/m2 | 2,000 m2

Recas, Timis

Ferma complet utilată – 30 ha teren comasat cu 11.500mp grajduri renovate Timiș – Comuna Biled
15
4

  Se vinde fermă zootehnică complet echipată, cu o suprafață compactă de 30+ hectare, situată strategic în apropierea graniței cu Ungaria. MAI MULTE DIRECȚII DE DEZVOLTARE UN SINGUR ACTIV Creștere animale fermă funcțională gata de exploatare Parc logistic (aproape de cale ferată + drum ...

300,000 m2

Biled, Timis

Ferma Zootehnică Mixtă   Cernateaz, Timiș | 9,5 ha |  Casă 2019, vanzare directa sau schimb
10
3

Ferma Zootehnică Mixtă Cernateaz, Timiș | 9,5 ha | Casă 2019, vanzare directa sau schimb

Vă prezentăm spre vânzare o fermă zootehnică mixtă complet funcțională, situată în Comuna Cernateaz, județul Timiș. Proprietatea este ideală pentru activități agrozootehnice, creșterea animalelor sau investiții în domeniul agricol. Dispune de construcții noi, utilități proprii și o suprafață totală de ...

95,000 m2

Cerneteaz, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero
12
2

Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero

Vand apartament cu 2 camere în zona Lipovei, în Bloc nou, cu un loc de parcare și pod înscris în CF. Suprafața apartamentului este de 45.83 mp, suprafața balcon este 4.75mp, iar suprafața podului este de 56.54mp. Apartamentul are centrala termica, 2 clime și se vinde mobilat și utilat ca și în poze. ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere  într-un Bloc de Top-Ideal pentru un Stil de Viață Select
15
1

Apartament 3 camere într-un Bloc de Top-Ideal pentru un Stil de Viață Select

AcasA Imobiliare propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate situat in Galati, pe Blv.Brailei, in Complex Rezidential Privilege, construit in anul 2009 unde putem regasi un ambient placut, modern si vecinatati decente. Pozitionarea imobilului prezinta avantajul unei privelisti aerisite ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

Galati, Galati

Promovat
Casă pe structură de lemn   Construcție modernă, eficientă și durabilă la Schela
10
2

Casă pe structură de lemn Construcție modernă, eficientă și durabilă la Schela

AcasA Imobiliare propune spre cumparare casă pe structură de lemn,amplasata pe un teren de 1200mp si o amprenta de 70mp. Casă pe structură de lemn, construită din materiale de calitate, cu izolație superioară (vata bazaltica) și rezistență ridicată la cutremure. Tâmplărie termopan, acoperiș nou și exterior ...

893 EUR/m2 | 70 m2

Schela, Galati

Promovat
Vand casa cu teren generos fără comision!
20
4

Vand casa cu teren generos fără comision!

Vand casa fără comision, în zona Modern, strada Mistral, zona de case, cu D+P+E+M, teren 824m. La demisol se afla 2 garaje, camera tehnica cu 2 centrale, spatii de depozitare. La parter se afla bucătăria cu spațiu de depozitare (debara), in cont baie și living cu șemineu. La etaj sunt 3 dormitoare și ...

1678 EUR/m2 | 227 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila în Dumbravita comision zero
20
6

Vand vila în Dumbravita comision zero

Casă de vânzare în Dumbrăvița comision 0% La 5 minute de Primărie, într-un cartier liniștit de case Imobexpress Land îți propune spre vânzare o casă tip duplex, poziționată pe colț, ideală pentru o familie care caută confort, intimitate și acces rapid către punctele importante din Dumbrăvița. ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

Dumbravita, Timis

Vand apartament în centru Timișoarei
8
12

Vand apartament în centru Timișoarei

Comision zero, vând apartament 4 camere în centru Timișoarei 130mp, bucătărie, 2 bai. Loc de parcare. Imobilul are 2 cf și se poate împărți în 2 apartamente. Preț 380 000 euro. Telefon 0733056373

2923 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Promovat
O poveste care asteapta sa fie rescrisa -cladire cu potential in centrul orasului Galati
7
1

Oportunitate Premium de Investiție | Potențial Clinică Apartamente Exclusive AcasA Imobiliare va propune spre cumparare o cladire in inima orașului Galați, acolo unde trecutul și prezentul se întâlnesc natural, se află o proprietate rară o clădire construită în anul 1880, pe un teren generos 978 ...

1638 EUR/m2 | 293 m2

Galati, Galati

Ferma zootehnică funcțională, populată cu peste 200 capete bovine, aproape de Sânnicolau Mare
9
3

VIB Imobiliare vă propune spre achiziție o fermă zootehnică aflată în apropiere de Sânnicolau Mare, complet funcțională și cu profit lunar demonstrabil. Aceasta reprezintă o oportunitate excelentă atât pentru investitori, cât și pentru fermieri activi, oferind infrastructura, efectivul de animale și ...

60,000 m2

Cenad, Timis

Vand teren în Dumbravita
6
15

Vand teren în Dumbravita

Vand teren în Dumbravita strada Iris, suprafața utila 889. Utilități apa, gaz, canal. Preț 100 euro mp. Telefon 0733056373

889 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Spatiu comercial de vanzare Micro 17
9
1

Spatiu comercial de vanzare Micro 17

Acasa Imobiliare va propune spre vanzare un spatiu comercial situat in Galati, cartier Micro 17 ,in apropiere de strada Oltului. Constructia are o suprafata totala construita de 62mp si este compusa din: -demisol in suprafata de 22 mp -parter in suprafata de 23 mp -etaj in suprafata de 17 mp si un balcon ...