Promovat
Apartament  Bloc Nou zona Zavoaie plus parcare subterana
8
1

Apartament Bloc Nou zona Zavoaie plus parcare subterana

Ven Imobiliare ofera spre vanzare un apartament situat in zona Zavoaie compus din Living open space si un dormitor,suprafata utila de 38,5 mp plus terasa 24mp,situat la etajul 3,inclus in pret este si parcarea subterana.Apartamentul se vinde mobilat/utilat

2128 EUR/m2 | 39 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Penthouse pe 2 nivele- Comision 0%
20
1

Penthouse pe 2 nivele- Comision 0%

Ansamblul oferă oportunitatea unică de a locui într-o zonă plină de energie, potrivită pentru oricine apreciază calitatea și confortul. Cu influențe germane, acest apartament beneficiază de caracteristici de top care transformă viața de zi cu zi într-o experiență premium. Detalii principale: 1. Tâmplărie ...

2379 EUR/m2 | 125 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comuna Berceni - Intravilan - 504 mp - Utilitati - Posibilitate Rate
8
1

Nexus Homes va ofera spre vanzare locul unde poate exista noua ta casa! Terenuri disponibile spre vânzare, situate într-un ansamblu format din 50 de loturi, cu suprafețe cuprinse între 470 mp și 550 mp. Lotul prezentat are o suprafață de 504 mp, fiind ideal pentru construcția unei locuințe într-o ...

504 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
4
95

Vând apartament 1 cameră, 28 m pătrați etajul 3 din 4, camera, bucătărie, hol, baie, balcon, climă. Apartamentul se afla la 10 minute de mers pe jos pana la facultati

1607 EUR/m2 | 28 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa 240 mp utili P+M, 9000 mp teren, Girov, Jud. Neamt
14

Casa 240 mp utili P+M, 9000 mp teren, Girov, Jud. Neamt

- 3 niveluri - suprafata construită la sol 154 mp / suprafata desfasurata 268 mp+ 21 mp terasa acoperita si inchisa cu termopan, *Subsol - beci 2 camere , *Parter - living, bucatarie, baie, camera centralei, garaj cu 2 locuri peste toata suprafata beciului, terasa închisă cu geamuri termopan in partea ...

1125 EUR/m2 | 240 m2

Piatra Neamt, Neamt

1Mai  Ciuperca
10
16

1Mai Ciuperca

1 Mai -Ciuperca , bloc construit 1973, reabilitat termic scara impecabila,deosebit,apartament cu 3 camere ,81 mp suprafata totala ,utila 75,2 grupuri sanitare, baia mare cu geam, in stare buna, vedere mixta ,fara îmbunătățiri ,toate actele. Apartamentul dispune si de garaj in suprafata de 15 mp.

2632 EUR/m2 | 76 m2

Domenii, Sector 1, Bucuresti

Tudor - Vanzare apartament 2 camere - Str. Transilvania
5

Tudor - Vanzare apartament 2 camere - Str. Transilvania

COD INTERN ANUNT V/4806H. AGENTIA MAO IMOBILIARE !!NU SE PERCEPE COMISION DE LA CUMPARATOR!! Echipa Mao Imobiliare va propune spre vanzare, apartament situat pe strada Transilvania, cartierul Tudor Vladimirescu, aproape de magazine, scoli, statii de autobuz. Apartamentul se afla la etajul 1 al unui ...

2314 EUR/m2 | 51 m2

Tudor, Targu Mures, Mures

Gara de Nord -Bulevardul Dinicu Golescu
10
24

Gara de Nord -Bulevardul Dinicu Golescu

Dinicu Golescu,intre Gara de Nord si Basarab,apartament cu 2 camere,semidecomandat,parter inalt din 7 nivele ,vedere bulevard,ideal pentru locuit sau birouri,renovat integral,liber,bloc reabilitat ,scara foarte curata ,toate actele,fara urgenta sau risc seismic.

1875 EUR/m2 | 48 m2

Sector 1, Bucuresti

Pajura  3 camere stradal 27

Pajura 3 camere stradal

Pajura,bloc 4 nivele ,anvelopat ,apartament 3 camere ,semidecomandat, fara imbunatatiri ,zona verde ,bloc cu parculet in fata ,toate actele .

1774 EUR/m2 | 62 m2

Pajura, Sector 1, Bucuresti

Ultracentral - Vanzare apartament 3 camere - Str. Calarasilor
5

COD INTERN ANUNT V/4805. AGENTIA MAO IMOBILIARE !!NU SE PERCEPE COMISION DE LA CUMPARATOR!! Echipa Mao Imobiliare va propune spre vanzare, un apartament situat in zona Ultracentrala, strada Calarasilor, o zona usor accesibila de catre toate punctele de interes comun. Apartamentul se afla la etajul ...

1993 EUR/m2 | 75 m2

Ultracentral, Targu Mures, Mures

Promovat
Garsonieră LUJERULUI, decomandata, centrala proprie,  6 min Metrou, pt investitie sau locuit
16
3

Garsonieră LUJERULUI, decomandata, centrala proprie, 6 min Metrou, pt investitie sau locuit

Va oferim spre vânzare o garsonieră confort 2, DECOMANDATĂ, situată la parter înalt din 4, cu balcon închis și CENTRALĂ PROPRIE pe gaz, poziționată semistradal, la doar 6 minute de Metrou Lujerului, o alegere practică pentru locuire imediată sau investiție într-o zonă foarte căutată din Sector 6. LOCALIZARE: ...

2220 EUR/m2 | 25 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsonieră decomandată, Romancierilor, Bd Timișoara, parter inalt, liberă, ideal investiție
16
1

Se oferă spre vânzare o garsonieră CONFORT 2, decomandată, situată la parter înalt din 4 etaje, LIBERĂ, fara balcon, pe Bulevardul Timișoara nr. 48, Sector 6, zona Romancierilor. Poziționată semistradal, cu acces rapid către transport public și zone comerciale, proprietatea este potrivită atât pentru ...

2069 EUR/m2 | 29 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Casa de vanzare Fagaras, judet Brasov
9
6

Casa de vanzare Fagaras, judet Brasov

Ofer spre vanzare casa in localitatea Fagaras, judetul Brasov. Casa este situata intr-o zona linistita in centrul orasului, aproape de Cetatea Fagarasului si de liceul Doamna Stanca. Casa are o suprafata utila de 375 mp2 si teren de 1000 mp2. Casa are 5 camere, 2 bai, camara, hol. Dotari: 2 centrale ...

800 EUR/m2 | 375 m2

Centrala, Fagaras, Brasov

// 3 CAMERE// ZONA NORD//
6
6

// 3 CAMERE// ZONA NORD//

SPARK EXPERT IMOB va prezinta spre vanzare un apartament luminos, decomandat, situat la etajul 2 9 al unui bloc construit în 2010 Caracteristici principale: Suprafață utilă: 75 mp 2 băi (baie principală + toaletă de serviciu) Bucătărie open-space cu living spațios Etaj intermediar (ideal) 2 9 Dotări ...

1333 EUR/m2 | 75 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

Vand/cesionez cladire in centrul orasului Siret
5
3

Vand/cesionez cladire in centrul orasului Siret

Vand/cesionez cladire in centrul orasului Siret, judetul Suceava, respectiv Restaurant New Spring , cu o suprafata construita de 300mp si amplasata pe un teren de 600mp, pe care este amenajata o terasa. Cladirea poate fi folosita ca locuinta sau poate avea diverse intrebuintari. Pret: 180000 EUR Relatii ...

600 EUR/m2 | 300 m2

Siret, Suceava

Promovat
Teren agricol de vanzare   340 Hectare in Arad
1
2

Teren agricol de vanzare 340 Hectare in Arad

Oportunitate de investiție 340 ha teren agricol în extravilanul comunei Sintea Mare, județul Arad TEREN AGRICOL DE VÂNZARE 340 HECTARE Sintea Mare, județul Arad Preț: 8.200 Euro ha negociabil Comision cumpărător: 3% + TVA Societate comercială oferă spre vânzare o suprafață totală de aproximativ ...

Oradea, Bihor

Decomandat, etaj2, bloc nou, 67 mp, 2 balcoane, parcare proprie,Tudor, Targu Mures
10

Comision cumparator: 2% + tva, din valoarea de tranzactionare Ascendent Imobiliare Targu Mures este onorata sa va propuna spre vanzare un apartament cu 2 camere, pentru un stil de viata modern, aerisit si echilibrat situat in apreciatul cartier Tudor, Targu Mures. Situat intr-un ansamblu rezidential ...

2314 EUR/m2 | 57 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Panouri fotovoltaice. 5 camere. 3 bai. Teren generos
18
5

De vanzare, casa finalizata in Mosnita Noua, 5 camere, P+E+Pod117 mp utili, 4 dormitoare, dormitor cu baie proprie si dressing, dormitor la parter, placa de beton peste etaj, izolatie cu vata bazaltica, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, curent trifazic, ...

1444 EUR/m2 | 117 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Aproape de Zone Cafe 2. Casa individuala. Panouri Fotovoltaice.
9
8

Casa individuala pe Calea Urseni, aproape de restaurant Zone Cafe 2, si cu acces facil pe centura SUD a Timisoarei, regim de inaltime P+1, suprafata utila de 120 mp, teren de 315 mp, imprejmuit cu gard din beton, incalzire in pardoseala, panouri fotovoltaice incluse, finisaje la alegere pentru parter, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Finisaje si mobilier de calitate.
10
3

De vanzare, in bloc nou, langa benzinaria ESO, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,2 mp utili, finisaje si dotari de cea mai buna calitate, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, aparat de aer conditionat, geamuri tripan cu rulouri electrice, parchet din lemn masiv, baie cu geam ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.
11

Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.

De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075

1940 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea