Promovat
Resort cu perspectiva remarcabila in Centrul Istoric, Piata Unirii, Brasov
16
3

Comision cumparator: 2% + tva, din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare intr-o locatie deosebita, din inima orasului Brasov, o pensiune ce imbina farmecul zonei istorice cu functionalitatea unui spatiu destinat ospitalitatii, aproape de cele mai ...

5195 EUR/m2 | 231 m2

centrul istoric, Brasov, Brasov

Promovat
Ap. 3 camere Tiglina 2, Str. Constructorilor, 66mp
9
2

Ap. 3 camere Tiglina 2, Str. Constructorilor, 66mp

Agenția Imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Țiglina 2, pe strada Constructorilor, în binecunoscutele blocuri H. Locuința este amplasată la etajul 4 din 9 și are o suprafață utilă totală de 65,5 mp, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. Un mare ...

1091 EUR/m2 | 66 m2

Tiglina 2, Galati, Galati

Promovat
Casa de vanzare individuala 240 mpu teren 600 mp Sibiu zona Gusterita
6
1

Daca cautati o casa frumoasa, spatioasa si sa fie intr-o zona linistita, aceasta este solutia. Casa individuala de vanzare in Sibiu, zona Gusterita, perfecta pentru o familie datorita suprafetei gratioase de 240 mpu pe care o are. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: PARTER: ...

1520 EUR/m2 | 240 m2

Gusterita, Sibiu, Sibiu

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere zona Calea Sagului
5
46

De vanzare apartament cu 2 camere zona Calea Sagului

Vanzare apartament in Calea Sagului cu 2 camere confort 2 semidecomandat, situat la parter, suprafata utila de 38 mp, incalzire de la oras, aparat de aer conditionat,renovat recent, mobilat si utilat. Facilitati: aproape de Shopping City, farmacii, parcuri, mijloace de transport. Nu ezitati sa sunati ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa individuala spatioasa in Ghiroda – teren generos 1307 mp | 2 corpuri de cla
12
1

Casa individuala spatioasa in Ghiroda – teren generos 1307 mp | 2 corpuri de cladire FOXFORT va propune spre vanzare o proprietate completa, situata in Ghiroda, ideala atat pentru locuire, cat si pentru familie extinsa sau investitie. Teren: 1307 mp Constructii: 2 corpuri de cladire Corp principal ...

1793 EUR/m2 | 145 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
Rezidenta simpla,eleganta,terasa insorita, priveliste,confort termic,parcare, Sanpetru,Brasov
16

Comision cumparator: 2% + TVA, din valoarea de tranzactionare ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Sanpetru, Cartierul Subcetate, intr-o zona linistita, aerisita si tot mai apreciata de cei care isi doresc confort aproape de Brasov. Va ...

2034 EUR/m2 | 59 m2

Brasov, Brasov

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Bloc nou, tip vila,Dumbrăvița
14
1

Bloc nou, tip vila,Dumbrăvița

De vânzare apartament cu două camere pe două nivele cu o suprafață utilă de 59 mp. La primul nivel care se afla la etaj 1se afla livingul cu bucataria open space si o baie La mansarda se află dormitorul cu dressing mare. Apartamentul beneficiază de terasă si de loc de parcare Localizare excelentă,Dumbrăvița ...

1559 EUR/m2 | 59 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartamen 2 camere , zona Girocului,  centrala termica
11

Apartamen 2 camere , zona Girocului, centrala termica

De vanzare ap 2 camere, confort 2, zona Girocului-Olimpia, etaj 4 din 5 , bloc mansardat, izolat, centrala termica, mobilat si utilat, boxa, 42 mp . Pret 89000

2119 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare zona Piata Sudului
9
47

Apartament 2 camere de vanzare zona Piata Sudului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Piata Sudului cu o suprafata utila de 55mp este situat la un etaj intermediar .In apropiere regasim Sun plaza! Anul de constructie fiind unul de 1980. Va asteptam la o vizionare !

1545 EUR/m2 | 55 m2

Piata Sudului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament in vila cu amprenta istorica,180mp,gradina,pod,Centrul Istoric,Brasov
9

Comision cumparator. 0% ASCENDENT IMOBILIARE va propune spre vanzare un imobil interbelic, cu o suprafata utila de aproximativ 180 mp,, amplasate intr-una dintre cele mai valoroase si cautate zone ale Brasovului, respectiv Cetatea istorica ndash; Centrul Vechi. Pozitionarea este una cu adevarat privilegiata, ...

1648 EUR/m2 | 182 m2

centrul istoric, Brasov, Brasov

Bloc nou,tip vila,Dumbrăvița.
16
1

Bloc nou,tip vila,Dumbrăvița.

De vânzare apartament cu două camere pe două nivele, cu o suprafață utilă de 59 mp. La primul nivel ,care se afla la etaj 1: livingul cu bucataria open space si o baie La mansarda ,se află dormitorul cu un dressing mare. Apartamentul beneficiază de terasă si de loc de parcare Localizare excelentă, ...

1559 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala
7
1

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat situat in zona Dorobanti - Barnutiu la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla cu 2 balcoane inchise incalzire cu centrala proprie in condensare pret 85000 euro.

1371 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie parter cu balcon bloc caramida zona Complex Studentesc
5
1

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, bloc de caramida, mobilat, utilat, centrala proprie, situat la parter cu balcon, geam la baie, intr-o zona linistita, Complex Studentesc. Pret: 125000 euro Tel: 0736170308

2315 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti
7
1

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp centrala proprie pret 85000 euro negociabil

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala Cristian
20

Casa individuala Cristian

STARTIMOB va propune spre achizitie o casa individuala moderna, construita in anul 2025, amplasata in Cristian pe strada Muresului, intr-o zona aerisita, cu privelisti spectaculoase spre munti. Proprietatea este dezvoltata pe un teren de 597 mp si dispune de o suprafata construita desfasurata de 173 ...

2712 EUR/m2 | 118 m2

Cristian, Brasov

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Industrial Sere Codlea
11

Teren Industrial Sere Codlea

STARTIMOB va propune spre achizitie, in sistem de Reprezentare Exclusiva si cu COMISION 0% din partea cumparatorului, un teren intravilan cu suprafata de 13.750 mp, situat in zona fostelor sere ale orasului Codlea, cu acces facil din DN1. Proprietatea se incadreaza in categoria terenurilor cu destinatie ...

13,750 m2

Sud-Est, Codlea, Brasov

3 am decomandat etaj intermediar centrala proprie zona Medicina Tipografilor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 70 mp, centrala proprie, situat la etajul 3, 1 baie, zona Tipografilor, langa Facultatea de Medicina. Pret: 147000 euro Tel: 0736170308

2100 EUR/m2 | 70 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Mosnita Noua – duplex 3 camere / 2 bai – 75mp/utili Comision 0 - Toate
13

🏡 Mosnita Noua – duplex 3 camere / 2 bai – 75mp/utili Comision 0 - Toate Utilitatile Vă oferim spre vânzare un duplex despărțit, construit cu materiale de calitate și compartimentat eficient, ideal pentru o familie care își dorește confort, intimitate și acces rapid către oraș. 📐 Suprafață utilă: ...

1853 EUR/m2 | 75 m2

Mosnita Noua, Timis

Vila- Elisabetin
8
10

Vila- Elisabetin

Vand vila, P+E+M, compusa din living mare, bucatarie, 4 camere, 2 bai, camera tehnica, terasa de 30 mp, garaj pentru 3 masini, teren total 420 mp, zona Elisabetin. Pret: 380 000 euro

1000 EUR/m2 | 380 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc
9

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Complex Studentesc aproape de Fabrica de Bere intr-un imobil construit in anul 1995 confort 1 decomandat etaj 5 din 7 cu o suprafata totala de 70 mp cu 2 grupuri sanitare 2 balcoane centrala termica boxa. Pret informativ 128000 Euro. Detalii ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea