Promovat
Apartament 4 camere   Calimanesti   Etaj 2
10
2

Apartament 4 camere Calimanesti Etaj 2

Agentia Eurocasa va ofera spre vanzare un apartament 4 camere in zona Calimanesti la etajul 2 4 cu centrala format din : - Dormitor - 11.34 mp - Bucatarie - 8.61 mp - Debara - 2.34 mp - Hol - 4.26 mp - Debara - 1.97 mp - Dormitor - 15.69 mp - Living - 16.96 mp - Dormitor - 12.36 mp - Baie - 3.69 mp - ...

1065 EUR/m2 | 84 m2

Calimanesti, Valcea

Promovat
Apartament  4 camere etaj 2
19
1

Apartament 4 camere etaj 2

Apartament etaj 2, spaţios şi luminos 4 camere decomandate Zona Big. Intratrea Clopoţeilor chiar lângă Registrul Comerţului. Vă invităm să descoperiţi un apartament excepţional situat într-un bloc reabilitat, conceput pentru a oferi spaţiu suficient de mare chiar dacă familia este numeroasă. Această ...

1250 EUR/m2 | 92 m2

independentei, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament 3 Camere Horizon City | 2 Parcări Subterane Incluse | Avans 10%
12

Bucură-te de experiența completă a vieții urbane în Horizon City - Pipera, un proiect modern care redefinește conceptul de mini-oraș rezidențial. Acest apartament de 3 camere, cu o suprafață utilă de 68.8 mp și un balcon generos de 21,22 mp, oferă luminozitate naturală, spațiu și confort, potrivit atât ...

2820 EUR/m2 | 69 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Apartament 4 camere duplex Sisesti - Vedere catre lac
19
1

Apartament 4 camere duplex Sisesti - Vedere catre lac

Uneori, nu cauți doar un loc unde să stai. Cauți un spațiu care să-ți inspire liniște, să-ți ofere confortul discret al unui „acasă”, chiar și pentru o perioadă. Acest apartament de 4 camere, disponibil acum pentru vanzare, este exact acel loc rar care te face să te oprești din căutări. Strada Petre ...

2381 EUR/m2 | 105 m2

Sisesti, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Duplex 5 camere, mobilat - utilat, Timisoara - Zona Lipovei
20
9

Duplex 5 camere, mobilat - utilat, Timisoara - Zona Lipovei

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situat in Timisoara, zona Lipovei, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 158 mp si teren 283 mp. Anul constructiei este 2021, structura ...

2025 EUR/m2 | 158 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vânzare teren intravilan 10.339 mp cu PUZ*dublă deschidere* - strada Narciselor
7
2

Vânzare teren intravilan – 10.339 mp – dublă deschidere - PUZ aprobat – Str. Narciselor - Târgu Jiu – oportunitate investițională! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu poziționare strategică, situat în Târgu Jiu, pe strada Narciselor, o proprietate ce se remarcă prin suprafață ...

10,339 m2

Targu Jiu, Gorj

Casa de vanzare independenta energetic teren 550 mp zona  Sura Mare
15

Casa de vanzare independenta energetic teren 550 mp zona Sura Mare

Cauti o locuinta ideala pentru tine si pentru familia ta in Sura Mare? Iti doresti o casa intr-o zona linistita, cu curte? TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa INDEPENDENTA ENERGETIC de vanzare cu 4 camere. Terenul casei are o suprafata totala de 550 mp, iar suprafata utila a casei este de 106 mp. ...

1508 EUR/m2 | 106 m2

Sura Mare, Sibiu

Promovat
Apartament 3 camere - un loc cu energie buna gata sa devina acasa
12

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 81 mp, zona Mihai Viteazul, Sibiu. Mansarda pe 2 nivele de vanzare, amenajata modern, mobilata si uitilata cu bun gust. Este dispusa pe 2 niveluri de inaltime, cu scara interioara, ambele niveluri fiind intabulate ceea ce face posibila achizitionarea cu credit ...

1469 EUR/m2 | 81 m2

Sibiu, Sibiu

Spatiu de birou, 90 mp, Central - zona Premium
7

Spatiu de birou, 90 mp, Central - zona Premium

Spatiu birou cu 2 incaperi de vanzare in Timisoara, zona Gheorghe Lazar. FOXFORT propune spre vanzare un spatiu de birou elegant, ideal pentru o paleta larga de servicii profesionale, aflat la doar cativa pasi de centrul orasului, o zona cu acces facil catre toate punctele de interes. Spatiul are 2 ...

2194 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Teren extravilan 9

Teren extravilan

Teren extavilan 17400mp(11200mp pasune 6200mparabil) intabulat si liber la vanzare, suprafata totala: 17400

17,400 m2

Sighisoara, Mures

Promovat
Apartament de vanzare 3 camere in Cartierul Zorilor 2 balcoane
8

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 65 mp, zona Zorilor, Cluj-Napoca.                   Apartamentul beneficeaza de o locatie avantajoasa, cu acces rapid catre oras si intr-o zona ferita de agitatie. Reprezinta o alegere excelenta, ...

2768 EUR/m2 | 65 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 3 camere, Zona Torontalului - Etaj 2
9
6

Apartament 3 camere, Zona Torontalului - Etaj 2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului Exterior Nord. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + 1 Etaj retras. Anul constructiei ...

1787 EUR/m2 | 75 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Avantgaren 3 Bartolomeu cu boxa
13

Garsoniera Avantgaren 3 Bartolomeu cu boxa

Garsonieră decomandată de vânzare în cartierul Avantgarden Bartolomeu, situată la etajul 2 al unui imobil modern, într-o zonă liniștită și foarte bine dezvoltată. Proprietatea dispune de o compartimentare practică și eficientă, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința beneficiază ...

2431 EUR/m2 | 36 m2

avantgarden, Brasov, Brasov

Promovat
Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare
19
6

Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare

Apartamante cu 3 camere pe Calea Urseni, la asfalt, compartimentate excelent, cu posibilitatea sa va alegeti finisajele: - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp, disponibile la etajul 2. Pret: 120.000 Euro (TVA 21% inclus in pret); - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp + terasa neacoperita de ...

1739 EUR/m2 | 69 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Teren intravilan de vanzare  508 mpcu utilitati Sura Mare
2
1

Teren intravilan de vanzare 508 mpcu utilitati Sura Mare

Vrei sa investesti intr-un teren? Stai la bloc si simti nevoia in weekend-uri sa evadezi intr-o zona mult mai linistita? TABOO Imobiliare iti propune acest teren intravilan de vanzare in Sura Mare judetul Sibiu. Daca doresti sa construiesti si sa ai si spatiu pentru gradina mult visata, acest teren va ...

508 m2

Sura Mare, Sibiu

COMISION 0% Casa smart & independenta energetic de vanzare in Sacalaz
20

Casa smart & independenta energetic – liniste totala, indiferent de context | Sacalaz. FOXFORT va propune o proprietate rara: casa individuala complet independenta energetic, ideala pentru cei care vor siguranta, control si tehnologie de ultima generatie. Imobilul are urmatoarele caracteristici: - ...

2824 EUR/m2 | 89 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
CASA 2 CAMERE/NOTAR/VALENII DE MUNTE//STRADAL
13

CASA 2 CAMERE/NOTAR/VALENII DE MUNTE//STRADAL

SPARK EXPERT IMOB va prezinta spre vanzare un imobil in Orasul Valenii de Munte pe strada principala cu o suprafata teren de 360 mp. acesta are o suprafata utila de 77 mp si este compartimentat astfel ; hol baie bucatarie dormitor living Imobilul este ideal pentru diverse domenii ...

1250 EUR/m2 | 80 m2

Valenii de Munte, Prahova

Promovat
Casa pe un singur nivel de vanzare - liniste - calmitate - armonie
13
2

Daca ati ajuns in aceasta pagina, multumesc pentru interes si doresc sa va asigur ca ati facut o alegere buna, oprindu-va atentia asupra acestei proprietati speciale. O casa conceputa cu nuante pline de modernism unde te vei simti in largul tau de cand deschizi usa. Casa a fost construita ...

1481 EUR/m2 | 135 m2

Sibiu, Sibiu

Vand casa in Hunedoara, Centru Vechi cu vedere spre Castel 110000 euro
10
7

Vand casa în Hunedoara: - 3 camere decomandate, su=125 mp - baie mare cu vana si geam, gresie si faianta - bucatarie spațioasă - instalatie electrica cupru - parchet laminat - geamuri tripan cu tamplarie PVC - usa intrare PVC cu geam tripan - constructie din caramida - acoperis tip Pod cu tigla - ...

440 EUR/m2 | 250 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie ! Casă de vânzare în Hunedoara, zona Draxlmaier. Ideala ptr diverse afaceri. Pret 79900 euro
10
15

Casa situata in Hunedoara, zona Draxlmaier, cu iesire la 2 strazi. - Zona cu potential ridicat pentru diverse afaceri. - Este formata din parter si masarda, beci, pod, garaj si anexa. - Suprafata totala a terenului este de 276,48 mp. - La parter se află 3 incaperi, hol si baie. - La etaj jumatate ...

289 EUR/m2 | 276 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu 2 camere, Hunedoara, decomandat, zona Micro 7, 29000 euro neg
7
24

Vând apartament cu 2 camere, SU= 41 mp, cu intrări separate, situat pe Str. Trandafirilor. Apartamentul este recent renovat "2025" , precum se vede în fotografii. In zonă se află supermarket, școala și grădiniță , mijloace de transport în comun. Apartamentul este ocupabil imediat. Prețul este ...

707 EUR/m2 | 41 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie. Vand ap cu 2 camere, 50 mp, ETAJ 2, Hunedoara , Centru, Langa Pietonală 56500 euro neg
8
15

Vând apartament cu 2 camere, decomandat in inima orașului. Este situat la etajul 2 într-un bloc cu trei nivele. Are o boxa trecuta in acte de 2,68 MP. Apartamentul are următoarele dotări: * centrala termica proprie * ușa termopan la intrare * geamuri TRIPAN cu tâmplărie PVC * ...

1130 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, Micro 4, etaj 5. Pret 46.000 EUR neg
6
9

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1. Apartamentul este compus din 2 camere, baie, bucătărie și balcon, la etajul 5 pe BD Dacia. Apartamentul deține: * ușa la intrare lemn * centrala termica proprie * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * zugravit in lavabil * gresie și faianță ...

979 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Teren pentru cabana in Vartop, Arieseni
3
2

Teren pentru cabana in Vartop, Arieseni

Teren de vânzare în Arieșeni – zona Vârtop, chiar lângă pârtie! Pretabil pentru cabană turistică sau casă de vacanță FOXFORT Real Estate propune spre vânzare un teren intravilan, situat în stațiunea Arieșeni – zona Vârtop, amplasat excelent chiar lângă pârtia de schi, ideal pentru construcția unei ...

1,002 m2

Arieseni, Alba

Salvează căutarea