Promovat
ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun
15
2

ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat în cartierul Neptun, într-o zonă liniștită și accesibilă. Deși figurează în acte cu 3 camere, spațiul a fost reamenajat inteligent pentru a oferi un confort sporit și o bucătărie mult mai spațioasă. COMPARTIMENTARE ȘI DOTĂRI: Apartamentul este ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Tomis Nord
7

Apartament 2 camere zona Tomis Nord

Agentia Acord Imobiliar, va propune spre vanzare, un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la etajul 6/6 cu suprafata utila de 48mp.Dispune de centrala proprie si izolatie exterioara.Se vinde cum se vede in poze .Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

2500 EUR/m2 | 48 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
ȘTEFĂNEȘTI – Ștefăneștii de Sus | Vilă modernă 180 mp | Teren 500 mp
20

De vânzare – Vilă cu 3 dormitoare | Comision 0% Vă propunem spre vânzare o vilă modernă, construită cu responsabilitate chiar de actualul proprietar. Proprietatea dispune de 3 dormitoare, 2 băi, living spațios, bucătărie închisă, două balcoane și o terasă generoasă, oferind confort și funcționalitate ...

1460 EUR/m2 | 150 m2

Stefanestii de Sus, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

Casa tip duplex cu garaj, beci si crama, zona Carrefour- Piatra Neamt
16
2

CASĂ TIP DUPLEX ȘI 174 MP TEREN, CU GARAJ, BECI ȘI CRAMĂ, ZONA CARREFOUR, PIATRA NEAMȚ, 120.000 EURO FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare un imobil compus din suprafața de 174 mp teren în proprietate exclusivă și apartament situat in casă tip duplex, construită în anul 2003, pe fundații din ...

784 EUR/m2 | 153 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Casa la rosu D+P+E si teren 873 mp, sat Bistrita
18
3

Casa la rosu D+P+E si teren 873 mp, sat Bistrita

CASĂ LA ROȘU D+P+E ȘI TEREN 873 MP, ÎNTR-UN CADRU CU REZONANȚĂ SPIRITUALĂ ȘI WIEV SPECTACULOS, DIN COM. ALEXANDRU CEL BUN - SAT BISTRIȚA, 105.000 EURO SAU SCHIMB CU APARTAMENT + DIFERENȚĂ Iubitorilor de natură, pădure, liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziție această proprietate ...

427 EUR/m2 | 246 m2

Vest, Piatra Neamt, Neamt

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

De vanzare apartament  2 camere in zona Circumvalatiunii
5
69

De vanzare apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii. An constructie: 1970. Suprafata 50mp. Etaj: 1 din 5 (parter+4etaje). Disponibiliatate: SE VINDE URGENT. Proximitate: Centru, mijloace de transport (autobuz 13, M43, E1), Kaufland, Penny. Apartamentul se vinde complet mobilat ca in poze. Pentru ...

1420 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 2, cu boxa in proprietate, zona Scoala nr.2- Asirom
10
2

APARTAMENT 2 CAMERE, ETAJUL 2, CU BOXĂ ÎN PROPRIETATE, ZONA ȘCOALA 2 ASIROM, 60.000 EURO FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare acest apartament cu 2 camere, ce răspunde tuturor categoriilor de vârstă, situat în zonă centrală a Municipiului Piatra Neamț. Apartamentul este pe structură decomandată, ...

1304 EUR/m2 | 46 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 1 camera decomandat | 41mp util | 11 mp terasa | Chisoda
8

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, decomandat, situat în Chișoda Giroc, într-un imobil construit în anul 2023. Apartamentul este situat la etajul 1 din 3 și are o suprafață utilă de 41 mp, la care se adaugă o terasă generoasă de 11 mp. Proprietatea beneficiază de: Încălzire ...

2146 EUR/m2 | 41 m2

Chisoda, Timis

Promovat
4 cam dec centrala proprie bloc izolat parcare in curte zona Centrala
7

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 din 4, intr-un bloc izolat, su 78 mp, centrala proprie, avand urmatoarea compartimentare: 4 camere decomandate bucătărie separată 1 baie balcon hol generos Avantaje: etaj intermediar bloc reabilitat termic centrală curte interioară ...

1782 EUR/m2 | 78 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

Casa individuala 4 camere, Sacalaz - Finisaje premium, toate utilitatiile
17
4

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Sacalaz, zona Nord, finisaje premium. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Pod, situata in Sacalaz, zona Nord, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 145 mp si teren 600 mp. Anul constructiei ...

2324 EUR/m2 | 145 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
47

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etaj intermediar, etajul 3 din 5 al unui imobil anvelopat, situat in zona Lipovei. Apartamentul se afla la doar cateva minute fata de statii ale mijloacelor de transport in comun, market, parc, scoala si gradinita. Apartamentul ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vanzare garsoniera zona Titan
4
34

Vanzare garsoniera zona Titan

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Auchan Titan cu o suprafata utila de 27mp situata la etajul 1,complet mobilata si utilata necesita o mica renovare. Garsoniera foarte luminoasa. Astept un telefon!

1556 EUR/m2 | 27 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Proprietate imobiliara situata in ansamblu rezidential Ultracentral-str Stefan cel Mare
1

PROPRIETATE IMOBILIARĂ DE EXCEPȚIE SITUATĂ ÎN ANSAMBLU REZIDENȚIAL ULTRACENTRAL - STRADA STEFAN CEL MARE, 375.000 EURO FORTUNA IMOBILIARE este onorată să vă prezinte spre achiziționare această proprietate, care dispune de o poziție privilegiată în municipiul Piatra Neamț și se remarcă prin noblețe și ...

2586 EUR/m2 | 145 m2

Ultracentral, Piatra Neamt, Neamt

De  vanzare  apartament 3 camere zona Lipovei
8
20

De vanzare apartament 3 camere zona Lipovei

Spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat Str. Sever Bocu langa Profi. La 5 minute de mers pe jos fata de Iulius Town, parcuri de joaca pentru copii, gradinita la 2 minute de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 4. Suprafata utila 64 mp. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

teren Bradu strada Principala 400mp 32000euro,intravilan toate utilitatile
1
3

vand teren 11000mp Geamana cu dubla deschidere de 40m,100000euro, agentie imoiliara PRO LIFE COMISION2%,SI.parcele SMEURA 500mp 25000euro,Albota vizavi primarie 530mp toate utilitatile 19000euro,BRADU min 400mp 20000euro,ZEAMA RECE CATANELE 1000mp 10000euro,parcele 500mp BASCOV Valea Ursului 19000euro,minim ...

400 m2

Bradu, Arges

Apartament 2 camere, bloc nou, renovat, cartier Magnolia Paulesti
20
1

Apartament 2 camere mobilat utilat Magnolia Village Păulești Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în Păulești Prahova, în cartierul rezidențial Magnolia Village, la aproximativ 5 minute de Ploiești. Apartamentul este compus din dormitor, living open space cu bucătăria, baie și balcon. ...

1807 EUR/m2 | 57 m2

PAULESTI, Prahova

Apartament cu doua camere in zona Buziasului
4
1

Apartament cu doua camere in zona Buziasului

Vand apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet la etaj 3 4 cu centrala proprie si o suprafata de 57 mp. Se accepta si credit

1161 EUR/m2 | 56 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea