Teren intravilan Brasov
1
2

Teren intravilan Brasov

Oportunitate de investitie teren strategic, zona cu explozie in dezvoltare, pozitionare premium in Nord-Vestul Brasovului. Locatie zona strada Lanii- Bartolomeu Nord. Suprafata disponibila 8.500-17.000 mp(parcelabil) Conectivitate excelenta catre centura, centru vechi, strada Lunga, aeroport si centre ...

8,500 m2

Brasov, Brasov

Promovat
2 Cam-Sagului-7 Min Spitalul Judetean-Mobilat-Centrala-54 MP-75.000 Euro Negociabil!
16
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat , situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casă Individuală Elegantă în centrul Timișoarei
20
1

Casă Individuală Elegantă în centrul Timișoarei

Casă deosebită în centrul Timișoarei – la 2 pași de Catedrala Mitropolitană Situată într-una dintre cele mai căutate zone ale orașului, această proprietate unică este ideală atât pentru rezidență, cât și pentru investiție. La doar câțiva pași de Catedrala Mitropolitană, într-un cadru liniștit și cu ...

3323 EUR/m2 | 451 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere,2 bai, decomandat, renovat, zona Girocului
11
2

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 3 camere aflat in zona Girocului.Apartamentul este situat la etajul 4 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si cu acoperis de tigla. Apartamentul se intinde pe o suprafata de 63 mp utili+balcon. Compartimentare: - hol de acces cu depozitare - ...

1824 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere, zona Eugen Ionesco
6

Apartament 4 camere, zona Eugen Ionesco

De vanzare apartament cu 4 camere, situat in cartierul Europa, zona strazii Eugen Ionesc. Caracteristicile locuintei sunt urmatoarele: - Suprafata utila: 101 mp plus 2 balcoane - Etaj 2. - Compartimentare: Semidecomandat- 2 dormitoare, living open space cu bucatarie, birou, 2 bai si hol. ...

3069 EUR/m2 | 101 m2

Europa, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu
4
76

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Oferim spe vanzare apartament cu 2 camere in zona Brancoveanu , an de constructie 1985 , situate la etajul 4 10 cu o suprafata de 60 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.

1333 EUR/m2 | 60 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Garsonieră 42 mp, Bloc 2023, Centrală Proprie/Parcare Subterană Inclusă In Pret!
8

Agenția Cristal Imobiliare vă prezintă o oportunitate de neegalat pentru locuință sau investiție: o garsonieră modernă, situată într-un imobil finalizat în 2023, care oferă confortul și eficiența energetică a secolului XXI. Proprietatea redefinește spațiul garsonierei, oferind o suprafață totală generoasă ...

1810 EUR/m2 | 42 m2

Vitan, Sector 4, Bucuresti

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

casă de locuit, tip duplex, Sânandrei
9

casă de locuit, tip duplex, Sânandrei

Sânandrei, o localitate în plină expansiune, cu acces rapid pe patru benzi de circulație și legătură directă la autostradă! Imobilul beneficiază de o poziție ideală, aproape de facilități și cu potențial de creștere. Pentru detalii și vizionări, contactați-ne! Simplitate și utilitate în fiecare construcție! ...

1606 EUR/m2 | 84 m2

Sanandrei, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere, Buna Ziua
11

Apartament 3 camere, Buna Ziua

De vanzare apartament cu 3 camere, situat in cartierul Buna Ziua, zona Audi. Caracteristicile apartamentului sunt urmatoarele: - Suprafata utila: 53 mp plus 2 balcoane. - Etaj: 7 din 9 - Compartimentare: Semidecomandat: 2 dormitoare, living open space cu bucatarie, 2 bai si hol. ...

3962 EUR/m2 | 53 m2

Buna Ziua, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Exclusivitate! Apartament 2 camere decomandat - Gara
8
3

Exclusivitate! Apartament 2 camere decomandat - Gara

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, cu o suprafata de 42mp, etaj 4/4, situat in zona Garii Constanta. Apartamentul necesita imbunatatiri de actualitate, este racordat la reteaua de termoficare Cta, insa exista posibilitatea racordarii la gaze, acestea ...

1893 EUR/m2 | 42 m2

gara, Constanta, Constanta

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
 Hipodrom 4 camere confort 1
9
7

Hipodrom 4 camere confort 1

Agentia imobiliara Expert, ofera spre vanzare, 4 camere confort 1 semidecomandat,in zona Hipodrom, Imobilul este situat la etajul 4 4,fara probleme la izolatie, Apartamentul are instalatie de centrala termica ,necesita renovare. Acte la zi ,liber .Pret 60 000 euro . Anunt postat de agentia imobiliara ...

750 EUR/m2 | 80 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament 4 camere,  intermediar, parcare, zona Leroy Merlin, Intre Lacuri
17

Apartament 4 camere, intermediar, parcare, zona Leroy Merlin, Intre Lacuri

Apartament cu 4 camere, intr-o constructie noua situata in zona Leroy Merlin, cartier Intre Lacuri. Apartamentul este amplasat la etajul 3, al unui imobil cu 6 niveluri si dispune de o suprafata utila de cca 89 mp si o terasa de tip logie de cca 29 mp. Compartimentarea proprietatii este semidecomandata, ...

2551 EUR/m2 | 89 m2

Intre Lacuri, Cluj-Napoca, Cluj

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Unirii, Vedere Panoramică Zepter | Bloc Monolit 1997, 75mp
9

Agenția Cristal Imobiliare vă prezintă o oportunitate rară pe piața imobiliară centrală: un apartament de 2 camere situat direct pe Bulevardul Unirii, într-un imobil care îmbină siguranța absolută cu luxul interior. 1. Rezistență de Top (Bloc Tip Monolit): Proprietatea se află într-un imobil construit ...

3769 EUR/m2 | 65 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.
14
4

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.

Langa Mosnita City Mall, 1 2 duplex cu 5 camere, 120 mp utili, P+1+POD, cu acoperis din tigla, finalizat, disponibil imediat, compartimentat excelent, la parter cu living spatios, bucatarie inchisa, baie, birou, terasa acoperita, la etaj cu 3 dormitoare, 3 bai, placa de beton peste etaj, spatiu de depozitare ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.
20
3

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.

De vanzare in Becicherecul Mic, pe strada asfaltata, casa individuala cu 5 camere, 180 mp utili, P+Etaj+POD, living cu zona de dining, 2 terase mari, 2 bai, garaj, finisata la cheie, mobilata si utilata complet, curte amenajata cu zona de gratar, plante decorative, pomi fructiferi, disponibila imediat, ...

1139 EUR/m2 | 180 m2

Becicherecu Mic, Timis

Salvează căutarea