Promovat
Apartament 3 camere tip duplex cu parcare si boxa la Maurer Residence
20
1

Îți propun spre vânzare un apartament modern, luminos și foarte bine compartimentat, situat în complexul Maurer Residence, una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Brașov. Proprietatea îmbină confortul unui cămin primitor cu avantajele unei investiții sigure, datorită poziționării excelente ...

2468 EUR/m2 | 77 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Promovat
Calea Calarasilor adiacent
18

Calea Calarasilor adiacent

Apartament de 3 camere situat intr-o vila interbelica in zona Calea Calarasilor ndash; Hala Traian, cu acces rapid catre Piata Unirii si Metrou Piata Muncii. Caracteristici principale: Suprafata utila: 94 mp Compartimentare: 3 camere, 2 bai, hol, boxa pentru depozitare Amplasament: Parter inalt, ...

1871 EUR/m2 | 94 m2

calea calarasilor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
COMISION 0% Casa individuala 5 camere, Sacalaz - Zona centrala, garaj
20
3

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Sacalaz, zona Central. FOXFORT propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda + Pod, situata in Sacalaz, zona Central, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 123 mp si teren 450 mp. Anul constructiei ...

2073 EUR/m2 | 123 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Teren intravilan intre 500 si 1000 mp cu vedere panoramica  in zona Bran Tohanita
10
7

Teren intravilan intre 500 si 1000 mp cu vedere panoramica in zona Bran Tohanita

Terenul este situat in zona Bran Tohanita , strada Pe Tarina. Fiind situat pe o mica culme de deal ofera o priveliste panoramica asupra muntilor Bucegi, Piatra Craiului dar si asupra intregii zone. Terenul este intravilan, are carte funciara, cadastru si certificate de urbanism . Utilitati:Curent:stalpul ...

500 m2

Zarnesti, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Gara de Nord
3
24

De vanzare apartament cu o camera in zona Gara de Nord

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Gara de Nord, situat la etajul 2 cu o suprafata de 27 mp. Apartamentul este mobilat si utilat complet

1406 EUR/m2 | 32 m2

Gara%2bde%2bNord, Timisoara, Timis

Titan, Theodor Pallady, Vlahita, Metrou
4

Titan, Theodor Pallady, Vlahita, Metrou

Garsoniera p din 10, bloc reabilitat, curata, imbunatatiri, zona cu facilitati. cod P2096

2038 EUR/m2 | 26 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

FILM!500mp,teren intravilan, apreciabil ariat, Cristesti,Mures
5

Comision cumparator: 0%. ASCENDENT IMOBILIARE TARGU MURES este onorata sa va prezinte o REPREZENTARE IMOBILIARA particularizata prin vanzarea unui teren intravilan, excelent pozitionat intr-o zona linistita, ferita de sursele de poluare, potrivita pentru constructia unei case. Va invitam sa experimentati ...

500 m2

Cristesti, Mures

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 1, zona Torontalului X City Tower 3
10

De vanzare apartament cu 2 camere, zona Torontalului X City Tower 3, etaj 1, suprafata utila+logie si balcon 51 mp, bucatarie open space cu livingul, dormitor si baie, centrala proprie gaz, incalzire in pardoseala, clima, fibra optica, videointerfon, supraveghere video, 2 lifturi, constructie 2025, se ...

1882 EUR/m2 | 51 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona de case....intre Brancoveanu si Calea Sagului !!!
14
70

Zona de case....intre Brancoveanu si Calea Sagului !!!

Casa individuala , mica , placuta , caramida , 85mp utili , garaj , teren 135mp in proprietate . Casa dispune de 3 camere , baie , bucatarie , camara , anexe si o terasa acoperita . Deasemenea , in continuarea terenului in proprietate , mai exista 304mp teren in folosinta , care este anexat imobilului ...

1881 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Teren 913 mp Sacalaz vatra satului, intravilan
1
3

Teren 913 mp Sacalaz vatra satului, intravilan

Ideal construcții utilitățile in fata fs 25 m poziție foarte bună intre case,asfalt

900 m2

Sacalaz, Timis

Vand casa Lapusnicul Mare  ( Clinica Medicala )
5

Vand casa Lapusnicul Mare ( Clinica Medicala )

Agenția Imobiliară Alfa House din Reșița vă pune la dispoziție spre cumpărare o Casa (Cladire) pe doua nivele in suprafata de 202 mp amprenta sol si teren in suprafata de 825 mp. Casa este situata în Judetul Caras-Severin ,Localitatea Lapusnicul Mare. Suprafață 202 mp amprenta la sol + inca un nivel ...

248 EUR/m2 | 202 m2

Lapusnicu Mare, Caras-Severin

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Apartament Premium 2 camere Remetea Mare (53m + 2 balcoane), finisat la cheie , comision 0%
6

Locuință completa confort maxim, fără comisioane! Preț avantajos: 75 000 EUR negociabil fără comision pentru cumpărător! Compartimentare eficientă: 2 camere luminoase un dormitor, living, bucătărie separată, baie și două balcoane generoase. Suprafață utilă de 53 m , plus spații exterioare și loc ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

Remetea Mare, Timis

Teren Agricol | Opurtunitate investitie | Sananadrei - ID V713
6
4

ID intern: V713 Teren agricol de vanzare in Sanandrei FoxFort Imobiliare propune teren agricol in extravilan in Comuna Sanandrei, avand o suprafata de 41.700 mp si deschiderea de 60m la E671. Pret: 15 Euro/mp + comisionul standard al agentiei. Pentru a vedea toate ofertele valabile actualizate periodic, ...

41,700 m2

Sanandrei, Timis

Apartament 54 mpu 2 camere balcon etaj 3 parcare Doamna Stanca Sibiu
12
1

COMISION 0% LA ACHIZITIE !! Este vorba despre un apartament de vanzare cu 2 camere decomandate situat intr-un imobil construit in anul 2023 si finalizat in anul 2025 cu o atentie sporita pana si la cele mai mici detalii, situat la etajul 3, insumand o suprafata utila de 54 mp si un balcon privat de ...

2185 EUR/m2 | 54 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament 3 camere Aradului etaj 3 decomandat wcs amenajat centrala proprie
10

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Calea Aradului. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc cu 5 etaje (construit în anii 80, anvelopat termic si mansardat). Avand o suprafata utila de 58 mp, apartamentul este compus din 3 camere, o baie, o bucatarie, un balcon si un coridor. ...

2147 EUR/m2 | 58 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 5 camere, 2 bai, balcon, boxa, loc parcare, situat in zona Centrala
20
4

APARTAMENT 5 CAMERE, 2 BĂI, BALCON, BOXĂ, LOC DE PARCARE, SITUAT ÎN ZONĂ CENTRALĂ, 125.000 EURO Dacă vrei să te menții în formă într-o atmosferă selectă și boemă, FORTUNA IMOBILIARE îți propune spre achiziție o superbă proprietate, amplasată în zona centrală a orașului, care se remarcă printr-o configurație ...

1157 EUR/m2 | 108 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Titan,1 Decembrie 1918, Supeco, Metrou
3

Titan,1 Decembrie 1918, Supeco, Metrou

Apartament cu 2 camere, decomandat, spatios, 9 din 10, imbunatatiri, luminos, bloc reabilitat, avand in proximitate magazine, scoli, transport in comun, piata, metrou, COD P2095

1596 EUR/m2 | 52 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

De vanzare teren la padure 780 mp, front 27 m, ideal duplex sau clădire de birouri -multifuncțional
2

De vânzare teren, situat într-o zonă liniștită, terenul are destinație de SAD- servicii, sau locuință ip duplex. Suprafață totală: 780 mp Front stradal: 27 metri La vizionare se va semna contract de intermediere. Preț: 250 euro mp + comision agenție

780 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Bucovina , Lux , 92.000Euro  etaj 4 !!!
18

Bucovina , Lux , 92.000Euro etaj 4 !!!

Apartament cu 3 camere transormat din 2 camere , complet mobilat și utilat, suprafața utilă de 50mp + balcon 5mp, decomandat . Sunt 2 dormitoare si living cu bucatarie . Renovat complet in 2024, inclusiv instalație electrică și sanitară schimbată, etaj 4 . Se vinde utilat și mobilat cum se vede în ...

1673 EUR/m2 | 55 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere cu grădină privată în Remetea Mare finisaje premium
10
1

Locuință eficientă, modernă și cu spațiu exterior perfectă pentru familie! Preț avantajos: 105.000 EURO + comision Compartimentare inteligentă: 2 dormitoare, bucătărie separată, living spațios, baie, balcon tip terasă (4mp), plus o grădină privată generoasă ( 50 mp) ideal pentru relaxare, hobby sau ...

1810 EUR/m2 | 58 m2

Remetea Mare, Timis

Vand apartament cu 3 camere decomandat in Deva, zona George Enescu etaj 1, suprafata utila 72 mp
14

Vand apartament cu 3 camere decomandat in Deva, zona George Enescu etaj 1, suprafata utila 72 mp + balconul, bloc de caramida de 4 etaje, situat pe mijloc, hol central dreptunghiular, o baie, un balcon, usa din lemn masiv la intrare, centrala termica, termopane, balcon inchis in PVC cu geam termopan, ...

1236 EUR/m2 | 72 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Vand 3 camere cf 2 Govandari Micro 1
11
1

Vand 3 camere cf 2 Govandari Micro 1

Agenția Imobiliară Alfa House din Reșița vă pune la dispoziție spre cumpărare un apartament confort 2 compus din 3 camere, baie, bucătărie, balcon, debara. Apartamentul este situat în Govândari, Micro 1. Suprafață 65 mp construiti. - Usă lemn - Centrală termică - Geamuri termopan partial - Podele ...

692 EUR/m2 | 65 m2

Resita, Caras-Severin

Salvează căutarea