Promovat
Apartament cu 3 camere in Dumbravita complet mobilat si utilat
12

Estate Group va propune spre vanzare um apartament cu 3 camere complet mobilat si utilat in Dumbravita Situat in Dumbravita, aproape de Lidl si de centre comerciale, statii de autobuz Apartamentul este situat la etajul 2 din 2 + pod dispune de 85 mp utili Compartimentare: - antreu - bucătărie separată - ...

1764 EUR/m2 | 85 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Maratei
12

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Maratei

Vând apartament decomandat cu 2 camere, parter, cu balcon, situat pe Aleea Plaiului, Piatra Neamț, lângă Grădinița Floare de Colț. Se vinde complet mobilat și utilat. Zonă liniștită, acces facil la puncte de interes. Ideal pentru locuit sau investiție.

1250 EUR/m2 | 36 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, 68.8 mp utili, etaj 2/9, zona Aradului
5
2

ID Intern: P679 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat situat la etajul 2/9, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona linistita Detalii tehnice : -Suprafata ...

1817 EUR/m2 | 69 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa cu teren de 683 mp în Otopeni-Odai
15

Casa cu teren de 683 mp în Otopeni-Odai

Proprietatea este situată în zona Otopeni – Odăi, cu acces rapid către DN1, fiind poziționată în plan secund față de strada Odai. . Casa este construită pe un singur nivel, cu o suprafață utilă de aproximativ 90 mp și compartimentare practică: living, două dormitoare, bucătărie, două băi și spații de ...

3097 EUR/m2 | 90 m2

Otopeni, Ilfov

Promovat
BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
19

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou , integral din caramida, la etajul 2, decomandat, cu bucatarie inchisa, bine compartimentat, dormitoare luminoase, 66 mp utili + balcon, rulouri la geamurile din toate camerele, se vinde mobilat si utilat, aparat de aer conditionat, loc de parcare in CF. Zona ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Oportunitate,apart 2 camere et 1 3,supr.40 mp.balcon 9 mp,mobilat,utilat,gata inchiriat,85.000 euro
8

Se ofera spre vanzare apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 1 din 3, complet mobilat si utilat, situat in Giroc,, zona Calea Urseni, intre Mega Image si intrarea spre Rudicica,intr-un bloc nou finalizat in 2025. Strada va fi asfaltata anul acesta. Apartamentul are o suprafata utila de 40 mp ...

2125 EUR/m2 | 40 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere Grigorescu, 14 Iulie!
8

Apartament 4 camere Grigorescu, 14 Iulie!

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 4 camere, localizat in Cluj-Napoca, cartierul Grigorescu, in proximitatea Liceului Onisifor Ghibu. Imobilul este amplasat intr-una dintre cele mai apreciate zone ale orasului, recunoscuta pentru liniste, spatii verzi si acces facil catre zonele centrale. In ...

2917 EUR/m2 | 72 m2

grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

 | Teren Intravilan 1600 mp si Hala 100 mp | Barbosi  | Cu acces la Siret |
5
1

| Teren Intravilan 1600 mp si Hala 100 mp | Barbosi | Cu acces la Siret |

| Teren Intravilan 1600 mp si Hala 100 mp | Barbosi | Deschidere 22 m Pret: 150.000 Euro Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

1,600 m2

Galati, Galati

| TEREN Arabil Intravilan | 2800 mp | Centura Galati |
3

| TEREN Arabil Intravilan | 2800 mp | Centura Galati |

Deschidere 28 mp Pret: 90.000 Euro Pentru mai mute detalii si vizionari, scrie-ne sau suna la: 0745 601 830

2,800 m2

Galati, Galati

Promovat
Str. Victor Babes   apartament 2 camere + loc parcare, mobilat si utilat, etaj 1, finisat in 2019
12

Str. Victor Babes apartament 2 camere + loc parcare, mobilat si utilat, etaj 1, finisat in 2019

Str. Victor Babes (Institut) apartament situat la etajul 1, in suprafata construita de 46 mp (utila 40 mp), finisat, mobilat si utilat. Este situat in bloc dat in folosinta in 2019, prevazut cu lift si acces securizat, constructie din caramida, termosistem exterior din polistiren, ferestre din PVC, ...

1975 EUR/m2 | 40 m2

Baia Mare, Maramures

| De Vanzare | Hotel plutitor |
1

| De Vanzare | Hotel plutitor |

Compartimentat in: 3 dormitoare 1 living 2 bucatarii 4 bai Pret: 70.000 Euro Pentru mai mute detalii si vizionari, scrie-ne sau suna la: 0745 601 830

Galati, Galati

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata |
12
2

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata | - Constructie 2010 din BCA, izolata termic, acoperita cu tabla tip Lindab, pod izolat cu vata minerala. Formata din: ^ living mobilat ^ 2 dormitoare ^ bucatarie mobilata si utilata ^ baie ^ garaj Utilitati: ^ gaz, ^ apa, ^ curent, ^ fosa ...

1136 EUR/m2 | 132 m2

Costi, Galati

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Casa 123 mp | Teren 273 mp |  Str. Miron Costin, Galati |
18
4

| Casa 123 mp | Teren 273 mp | Str. Miron Costin, Galati |

Casa din cărămidă renovată complet. Formată din: living open space cu bucătăria, 3 dormitoare, baie, cameră tehnică, foișor cu grup sanitar, anexă pentru depozitare Imobilul deține și un etaj nefinalizat format din: 4 încăperi, terasă Imbunatatiri: Centrala termică, Aer condiționat, izolație ...

1098 EUR/m2 | 123 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | RENOVAT | Mobilat & Utilat | Micro 20 |
8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11 Pret: 47.900 euro

1261 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Promovat
Casa  Cabana+2.000 mp teren in miracolul naturii autentice,Bucin(Praid), Harghita.
20
1

Casa Cabana+2.000 mp teren in miracolul naturii autentice,Bucin(Praid), Harghita.

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare o proprietate deosebita, amplasata pe valea Tarnavei Mici, Bucin (Praid), Harghita, la poalele Muntilor Gurghiu, in depresiunea Praid. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde va aflati ...

408 EUR/m2 | 120 m2

Praid, Harghita

| Vila Parter+Mansarda | SENDRENI, SERBESTII VECHI | teren: 500 mp |
20

Constructie 2015 din BCA acoperita cu tabla Lindab si izolatie exterioara de 10 cm. Suprafața teren 500 mp, cu deschidere de 25m la strada asfaltata. Terenul este imprejmuit cu gard din beton. Suprafața totală desfasurata 204mp (suprafata construita la sol 120mp). Parterul este format din: living, spatiu ...

858 EUR/m2 | 204 m2

Serbestii Vechi, Galati

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |
20
2

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |

Situata pe Aleea Zimbrului Constructie 2012 Toate utilitatile centrala termica pe gaz canalizare apa curent Parterul este format din: living open space cu bucataria, un dormitor, baie garaj, poarta actionata electric Etajul este format din: 2 dormitoare baie, care trebuie amenajata, se afla la stadiul ...

808 EUR/m2 | 266 m2

Galati, Galati

Promovat
Casa deosebita zona Mehala