Promovat
Apartament cu 3 camere aproape de inima Satmarului | Curte proprie 290 mp
14
9

La doar câțiva pași de centrul orașului Satu Mare, pe strada Ady Endre nr. 10, se află un loc care îmbină farmecul unei case cu suflet și confortul unei locuințe moderne. Într-o curte comună, dar cu tot ce îți trebuie doar pentru tine, acest apartament cu 3 camere de la parterul unei case te așteaptă ...

944 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere strada Mihai Viteazu ,etaj 2 - Piatra Neamt
6

De vânzare – Apartament 2 camere, Dărmănești – Piatra Neamț Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Dărmănești, pe strada Mihai Viteazu, la etajul 2. Compartimentare decomandată Balcon Centrală termică proprie Izolație termică exterioară Un apartament ...

1153 EUR/m2 | 46 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament cu 2 camere, 49,95mp, decomandat,  Zona Bulevardului 1848
17

Apartament cu 2 camere, 49,95mp, decomandat, Zona Bulevardului 1848

TLB Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în cartierul Dâmbu Pietros, zona Bulevardul 1848, Târgu Mureș. Detalii proprietate: Suprafață: 49,95 mp Compartimentare: decomandat Apartament renovat, cu finisaje moderne Instalație electrică schimbată Centrală termică ...

2240 EUR/m2 | 50 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament 4 camere de vânzare   Bulevardul Nicolae Titulescu
11

Apartament 4 camere de vânzare Bulevardul Nicolae Titulescu

Agenția Reform vă oferă spre vânzare un apartament decomandat cu 4 camere, situat pe Bulevardul Nicolae Titulescu, la etajul 2, într-o zonă accesibilă și bine conectată. Detalii proprietate: 4 camere decomandate 1 bucătărie 2 băi 3 debarale balcon de 4 mp boxă de 6 mp suprafață utilă: 77,35 ...

3616 EUR/m2 | 77 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD
13
10

Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu pozitie excelenta aproape de Liceul Grigore Moisil cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Vanzare teren intravilan 500 m2 bucuresti prelungirea ghencea 12

Vanzare teren intravilan 500 m2 bucuresti prelungirea ghencea

VANZARE TEREN INTRAVILAN 500 m2 BUCURESTI PRELUNGIREA GHENCEA, str. Alunului nr. 68 B, aproape de centura, certificat de urbanism P+4, cadastru-intabulare, utilitati in apropiere. tel: 0744680762, suprafata totala: 500Utilitati: Utilitati Generale: Utilitati in zona Acces: Amenajare strazi: Asfaltate, ...

500 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Gasroniera finisata modern in zona Berceni de vanzare
3
91

Gasroniera finisata modern in zona Berceni de vanzare

Garsonieră de vânzare în Berceni, lângă metrou Apărătorii Patriei. Suprafață de 30 mp, etaj 2 din 4, decomandată. Cameră aerisită, bucătărie complet mobilată, baie modernă. Dotată cu aer condiționat, centrală proprie și balcon. Zonă liniștită, aproape de școli și magazine.

1500 EUR/m2 | 30 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
4 camere Circumvalatiunii- Dacia centrala proprie
20

4 camere Circumvalatiunii- Dacia centrala proprie

De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...

2217 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare in Busteni
12
5

Garsoniera de vanzare in Busteni

House Consulting va ofera spre vanzare o garsoniera cocheta ,cf 1, semicentral intr-o zona linistita si accesibila a orasului. Aceasta se afla intr-o cladire 2010 D+ P+2E+M,constructie 2010, aflata la parter, suprafata construita de 48 metri patrati. Detine centrala termica proprie, geamuri termopan, ...

1658 EUR/m2 | 38 m2

Busteni, Prahova

Apartament 2 camere Giroc bloc nou la parter
14

Apartament 2 camere Giroc bloc nou la parter

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un complex rezidential nou , la parter din 3 nivele, , are o suprafata utila de 47 mp, incalzire in pardoseala cu centrala proprie , amenajarile sunt noi, are clima, termopane, gresie si faianta, se vinde nemobilat cu 1 loc parcare inscis in CF ...

1915 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Full Decomandat 2 Bai 3 Balcoane Centrala Proprie Zona Aradului Piata Verde
10

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 3 balcoane, su: 71 mp, etaj 2 din 4, foarte aproape de piata, magazine, mijloacele de transport si Iulius Mall. Pret: 142000 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2000 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 112 mp utili ,  LUX  boxa , curte acces auto CENTRAL
20
3

Apartament 112 mp utili , LUX boxa , curte acces auto CENTRAL

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit amenajat si mobilat lux cu 3 camere compus din 2 dormitoare si bucatarie open space cu livingul situat in zona centrala a Timisoarei la 5 min de mers pe jos de Catedrala si foarte aproape de Facultatea de Mecanica , Piata Balcescu aproape de Parcul Carmen ...

2290 EUR/m2 | 100 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere 66 mp in City Residence din SIbiu
10

Apartament cu 3 camere 66 mp in City Residence din SIbiu

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 66 mp, zona Lupeni, Sibiu.  Avantaje majore ale acestui apartament: • loc de parcare inclus in pret  • balcon 12 mp  • parter inalt TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea ...

2561 EUR/m2 | 66 m2

Sibiu, Sibiu

Garsoniera in zona Parc Izvor de vanzare
6
6

Garsoniera in zona Parc Izvor de vanzare

Oportunitate unică! Vând garsonieră de 31 mp, situată într-un bloc solid, fără risc seismic, pe Splaiul Independenței, etajul 2 4, chiar vizavi de Parcul Izvor, la 30 de metri de stația de metrou Izvor. Locația este ideală, cu acces rapid la toate punctele de interes din București! Pentru mai multe detalii ...

1935 EUR/m2 | 31 m2

Izvor, Sector 5, Bucuresti

FILM!Decomandat,2bai,2balcoane,etaj1, parcare in curte,mobilat,Ultracentral,Sfantu Gheorghe
19
2

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA este onorata sa va propuna spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 1, in bloc de locuinte, in zona ultracentrala din Sfantu Gheorghe. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde va aflati, chiar acum, prin ...

1993 EUR/m2 | 68 m2

central, Sfantu Gheorghe, Covasna

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa individuala + hala de vanzare in Grabat
20
2

Casa individuala + hala de vanzare in Grabat

Casa individuala + hala de vanzare in Grabat. FOXFORT propune spre vanzare o proprietate cu potential ridicat, situata in localitatea Grabat, ideala pentru cei care cauta o casa individuala pe sol veche, care necesita renovare, dar care ofera multiple posibilitati de utilizare, atat rezidentiale cat ...

133 EUR/m2 | 487 m2

Grabat, Timis

Promovat
Dumbrăvița,zona pădure!Exclusivitate!
20
3

Dumbrăvița,zona pădure!Exclusivitate!

Vila este un proiect deosebit atent la detalii, compartimentata astfel: La parter-dispune de un living generos cu bucătărie și loc de luat masa, hol,camara alimente, grup sanitar,acces pe terasa: La etaj avem 2 dormitoare, baie cu dus, birou ,hol, casa scării: Curtea dispune de o terasa și o zona de ...

1880 EUR/m2 | 149 m2

Dumbravita, Timis

Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 10
10

️ Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 105.000E Comision 0 Avem spre vânzare un studio modern și elegant, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara – Piața Mărăști. Poziționat la etajul 7/8, apartamentul beneficiază de o panoramă superbă asupra orașului ...

2763 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

3 camere langa  Medicina -CENTRALA PROPRIE
14

3 camere langa Medicina -CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona foarte buna aproape de Facultatea de MedicinaConsililul Judetean Bastion intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Iancului
5
8

Vanzare garsoniera Iancului

Descoperă confortul și versatilitatea acestei garsoniere moderne, situată la doar 7 minute de mers pe jos de stația de metrou Iancului. Cu o suprafață utilă de 32 mp, această locuință se află la etajul 6 dintr-un bloc cu 10 etaje, construit în anul 1982, oferindu-ți atât liniște, cât și accesibilita ...

2219 EUR/m2 | 32 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
5

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera zona  Pantelimon
4
5

Garsoniera zona Pantelimon

Garsoniera de 27 mp, situata la etajul 2 intr-un bloc de apartamente in zona Pantelimon. Locuinta este functionala si ofera posibilitatea de a fi amenajata dupa preferinte. Dispune de o camera spatioasa, baie si bucatarie separata. Imobilul se afla intr-o zona linistita, dar bine conectata la transportul ...

1407 EUR/m2 | 27 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere Lipovei  etaj 2
8
1

Apartament 3 camere Lipovei etaj 2

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei , la etajul 2 din 4 nivele, cu 2 balcoane inchise cu termopane, 1 baie, este renovat , are instalație electrică nouă , încălzire cu centrală proprie , ușă metalică , aer condiționat , uși interioare noi geamuri termopan , boxă ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea