Promovat
Herastrau_Aviatiei Park 2 camere
15

Herastrau_Aviatiei Park 2 camere

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Studio 42 mp , dormitor separat , amenajat cu arhitect , se vinde ca in poze . Are masina de spalat vase , masina de spalat rufe cu uscator , AC - 2 unitati interne , etc . Are certificat M Turism pentru regim hotelier . In Aviatiei Park - este un ...

4524 EUR/m2 | 42 m2

herastrau, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 91 mp 3 dormitoare 2 bai terasa loc parcare etaj 2 Cisnadie
10

Apartament 4 camere de vanzare, decomandat, 91 mp, Cisnadie. Apartament constructie noua, foarte spatios, situat intr o zona linistita, ideal pentru familii cu copii care aprecieaza suprafetele generoase. Dormitoarele sunt amplasate in asa fel incat in apartament sunt bine delimitate zona de zi ...

1758 EUR/m2 | 91 m2

Cisnadie, Sibiu

Promovat
 Garsoniera de vanzare zona Vitan
4
26

Garsoniera de vanzare zona Vitan

Oferim spre vanzare Garsoniera in zona Vitan , in apropiere de mijloacele de transport in comun si a magazinelor alimentare. Garsoniera dispune de o suprafata de 34 m2,situat la etajul 3. Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne contactati la numarul afisat!

1382 EUR/m2 | 34 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Comercial,1570mp,Dumbravita, 180E mp
1
2

Comercial,1570mp,Dumbravita, 180E mp

IMODIVERS--teren servicii, asfalt, Creanga-Dumbravita,1570mp, 2fs, 282.600E

1,570 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare cu 2 camere semidecomandat 40 mp utili
5
8

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 40 mp, zona Cartierul Florilor, Fagaras. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Fagaras, zona Cartierul Florilor, aflat la parter intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter ...

825 EUR/m2 | 40 m2

Fagaras, Brasov

Garsoniera de vanzare in zona Costin Georgian
8
57

Garsoniera de vanzare in zona Costin Georgian

Ofer spre vânzare garsonieră de 35 mp, situată în zona Costin Georgian, chiar vis-a-vis de stația de metrou. Proprietatea se află la etajul 4 10 al unui imobil construit în anul 1985, fiind complet mobilată și utilată. Zona este foarte bine conectată prin transport public și oferă acces rapid la centre ...

1429 EUR/m2 | 35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

vand teren agricol 9

vand teren agricol

terenul se afla în lunca Sighești, Oarda de Jos cu deschidere la drum de 14,5m, suprafața de 1400mp.

Oarda, Alba

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Cotroceni
9
37

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Cotroceni

Se vinde apartament cu 2 camere în zona Cotroceni, un cartier deosebit din București, ideal pentru cei care doresc să locuiască într-o zonă liniștită, dar aproape de centrele comerciale și instituțiile de învățământ. Detalii apartament: Suprafață utilă: 55 mp Etaj: 2 din 4 Puncte de reper: Locație centrală, ...

1727 EUR/m2 | 55 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Apartament de vanzare cu 3 camere 2 bai si 2 balcoane in Sibiu
12
5

Cauti un apartament spatios, cu priveliste spre munti si pozitionat intr-o zona cu acces facil catre centrul Sibiului? Apartament de vanzare in Sibiu cu 3 camere situat in zona Calea Surii Mici, amplasat la etaj intermediar 2 intr-un imobil cu 6 etaje, cu suprafata construita de 98 mp si suprafata ...

2000 EUR/m2 | 70 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament 2 camere la cheie Borhanci Cluj-Napoca
6

Apartament 2 camere la cheie Borhanci Cluj-Napoca

Apartament 2 camere de vanzare, 58 mp, Borhanci, Cluj-Napoca.         TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Borhanci, aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje; anul ...

3534 EUR/m2 | 58 m2

Borhanci, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament doua camere zona Berceni
8
24

Apartament doua camere zona Berceni

Apartament cu 2 camere decomandat,etaj 2, in complex rezidential inchis cu bariera, la doar 900 metri fata de pasarela Metrou Berceni. Fiecare bloc este dotat cu lift, geamuri aerisire scara si hidrant impotriva incendiilor. An constructie: 2022 In imediata apropiere avem metrou, magazine, scoli, gradinite, ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Casă tip duplex de vanzare cu 4 camere - Zona | Ampoi 3.
15
3

Casă tip duplex de vanzare cu 4 camere - Zona | Ampoi 3.

PRIME Imobiliare – Casă tip duplex modernă, 4 camere, 2 băi, living open space și terasă | 156 mp utili | 380 mp teren Descoperă confortul unei locuințe moderne într-un duplex spațios, ideal pentru familii care își doresc intimitate, lumină naturală și funcționalitate. Casa este compartimentată inteligent, ...

1269 EUR/m2 | 156 m2

Alba Iulia, Alba

Vanzare garsoniera Militari
8
70

Vanzare garsoniera Militari

Garsoniera zona de Militari. In apropiere de ea este statia metroului la o distanta de doar 8 minute de mers pe jos. Se afla intr-o zona linistita si accesibila ca pret. Pentru o vizionare va astept la numarul de telefon. Garsoniera dispune de 43mp2. Este situata la etajul 1. Dispune de loc de parca ...

1163 EUR/m2 | 43 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunturi teren de vanzare Agigea zona pod
1
2

Anunturi teren de vanzare Agigea zona pod

COD VT 53 Vand teren intravilan in localitatea Agigea, judetul Constanta avand o suprafata totala 40000 mp, Terenul are deschidere la 2 strazi respectiv, str. Dinu Cocea si Soseua Canalului. cu acces rapid și facil la drumul național și autostradă. Pe teren exista apa si curent electric. Terenul este ...

Agigea, Constanta

Teren de vanzare in Lazu lot de casa cu PUZ
7
2

Teren de vanzare in Lazu lot de casa cu PUZ

Cod vt 82 Agentia Euroempire Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan construibil în localitatea Lazu avand o suprafata de 400 mp cu deschiderede 22 ml Terenul este ideal pentru investiție sau pentru construirea unei locuințe permanente sau de vacanță, fiind situat într-o zonă de case ...

Lazu, Constanta

Duplex la cheie de vanzare zona cartierului Buna Ziua teren 258 mp
20
1

Cauți o casă modernă, bine gândită, într-o zonă premium din Cluj? Acesta nu e genul de proprietate pe care o vezi zilnic — e fix genul care se vinde repede fiindcă e poziționată corect. Finalizată în 2021, această proprietate îți oferă exact combinația pe care o caută majoritatea ...

4204 EUR/m2 | 137 m2

Buna Ziua, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare garsoniera Baneasa
6
14

Vanzare garsoniera Baneasa

Se ofera spre vanzare garsoniera in zona Baneasa la 5 minute de spitalul baneasa Regina Maria .Garsoniera are o suprafata de 37mp etaj 2 an constructie 1982.

2027 EUR/m2 | 37 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Teren de vanzare Constanta zona varianta Ovidiu
4
2

Teren de vanzare Constanta zona varianta Ovidiu

COD VT 160 Vand teren in Constanta suprafata de 29000 mp avand o deschidere 62 ml la varianta Ovidiu, peste drum de piata de legume en-gros, utilitati la 50m. are cadastru si intabulare. pret 30 euro mp*pentru o mai buna colaborare va rugam comunicati codul ofertei

29,000 m2

Constanta, Constanta

Casa 4 camere - NADAB ( 35 km de Arad )
10
4

Casa 4 camere - NADAB ( 35 km de Arad )

CASA 4 CAMERE - NADAB ( 35 km de Arad ) - Constructie an 1960 - ST = 1482 mp - SC = 120 mp - SU = 100 mp - FS = 30 ml - Compartimentare semidecomandata - Compusă din: 3 dormitoare, sufragerie, bucatarie, baie, terasa - Imbunatatiri: parchet, gresie, faianța, calorifere - Centrala pe gaz - Utilitati: ...

750 EUR/m2 | 100 m2

Arad, Arad

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Gorjului
4
23

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Gorjului

Vanzare apartament in zona Gorjului, 2 camere open space, situat la etajul 3 din 10, intr-un bloc construit in anul 1982, cu o suprafata utila de 53 mp. Apartamentul este modern, renovat recent, cu living si bucatarie open space, dormitor confortabil, baie si balcon. Se vinde mobilat si utilat, cu finisaje ...

1547 EUR/m2 | 53 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
CASA IN ZONA COMPLEXULUI STUDENTESC
5
1

CASA IN ZONA COMPLEXULUI STUDENTESC

De vanzare casa cu teren in zona Facultatii de Stiinte Economice / Pestalozzi/ Complexul Studentesc. Casa este mare si solida si a fost transformata dupa 90 in service auto, dar se poate reveni la destinatia initiala sau i se pot da alte utilizari: locuinte colective, servicii medicale, restaurant, pensiune, ...

1120 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, zona Miorita
16
10

Apartament 4 camere, zona Miorita

Apartament 4 camere, zona Miorita, etaj 4 4, decomandat, suprafata 92 mp, 2 balcoane deschise, camara alimente, 2 bai, centrala termica pe gaz, parchet masiv, geamuri termopan, calorifere schimbate, usa metalica, vederea pe 2 parti, se vinde mobilat si utilat. Pret: 78000 Euro Tel. 0754844277 HOME ...

975 EUR/m2 | 80 m2

Miorita, Arad, Arad

Salvează căutarea